You need to enable JavaScript to run this app.
Gåva vid köp från 599 kr
SV
kr
Handla Allt
Bästsäljare
Nyheter
Märken
Ksisters
Olje / Porkontroll
Alla produkter
Oljekontroll och hudporvård, Preferenser för Ingredienser: Spikuler
(10)
Ansiktsvård (10)
Filter
: 2
SORTERA EFTER
: Populär
Preferenser för Ingredienser:
Spikuler
RENSA ALLA
SORTERA EFTER:
Populär
Populär
Nyaste
PRIS ↑
PRIS ↓
VT Cosmetics
Ansiktsserum-booster med mikronålar Reedle Shot 300
Serum
50 ml
+2 storlekar
336.00 kr
672.00 kr / 100 ml
44 recensioner
Lägg till i varukorgen
VT Cosmetics
Mikronålbooster för ansiktet Reedle Shot 100
Serum
50 ml
+2 storlekar
305.00 kr
610.00 kr / 100 ml
64 recensioner
Lägg till i varukorgen
VT Cosmetics
Ansiktsserum-booster med mikronålar Reedle Shot 700
Serum
30 ml
370.66 kr
1235.53 kr / 100 ml
4 recensioner
Lägg till i varukorgen
VT Cosmetics
Ansiktserum med retinol Reti-A Reedle Shot 100
Serum
2 ml
+2 storlekar
22.11 kr
18.79 kr
939.50 kr / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 18.73 kr
8 recensioner
Lägg till i varukorgen
VT Cosmetics
Ansiktsmask med mikronålar Mild Reedle Shot 50 2-Step Mask
Tygmasker
1.5 g, 20 g / 1 sheet
25.00 kr
96.15 kr / 100 g
7 recensioner
Lägg till i varukorgen
VT Cosmetics
Ansiktsmask med mikronålar Reedle Shot 700 2-Step Mask
Tygmasker
1.5 g, 25 g / 1 sheet
39.55 kr
152.12 kr / 100 g
3 recensioner
Lägg till i varukorgen
VT Cosmetics
Ansiktsmask med mikronålar Reedle Shot 300 2-Step Mask
Tygmasker
1.5 g, 25 g / 1 sheet
32.26 kr
124.08 kr / 100 g
9 recensioner
Lägg till i varukorgen
VT Cosmetics
Ansiktsmask med mikronålar Reedle Shot 100 2-Step Mask
Tygmasker
1.5 g, 25 g / 1 sheet
30.00 kr
115.38 kr / 100 g
9 recensioner
Lägg till i varukorgen
Differ & Deeper
Lugnande booster-ampull för ansiktet S-Cure Daily Shot
Ampuller
2.5 ml * 2 pcs
+1 storlekar
140.02 kr
560.08 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Mary & May
Ansiktskräm med retinol-spiklar och polynukleotider Spicule Retinol PDRN Cream
Krämer
15 g
Finns inte i lager
Meddela mig
Håll Kontakten!
Vi skickar dig rabatter, nya produkter och hudvårdstips om K-beauty.
Gå med i vår exklusiva e-postlista.
*
Prenumerera
Genom att prenumerera godkänner jag villkoren för
Villkor och Anvisningar