You need to enable JavaScript to run this app.
Gåva vid köp från 599 kr
SV
kr
Handla Allt
Bästsäljare
Nyheter
Märken
Ksisters
Olje / Porkontroll
Alla produkter
Oljekontroll och hudporvård, Preferenser för Ingredienser: Risextrakt
(24)
Ansiktsvård (24)
Hår & Kropp (1)
Filter
: 2
SORTERA EFTER
: Populär
Preferenser för Ingredienser:
Risextrakt
RENSA ALLA
SORTERA EFTER:
Populär
Populär
Nyaste
PRIS ↑
PRIS ↓
SEOUL 1988
Kräm med retinol och risenzymer Cream : Retinal Liposome 1% + Fermented Rice
Krämer
50 ml
239.35 kr
478.70 kr / 100 ml
7 recensioner
Lägg till i varukorgen
Arencia
Ansiktsrengöring Fresh Green Rice Mochi Cleanser
Skum
120 g
213.00 kr
177.50 kr / 100 g
12 recensioner
Lägg till i varukorgen
Coxir
Ansiktsmask Black Rice TXA Pore Purifying Mask
Tvättbara Masker
50 ml
159.00 kr
318.00 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Beauty of Joseon
Rengörande balsam för hudens lyster Radiance Cleansing Balm
Balsam
100 ml
179.05 kr
179.05 kr / 100 ml
73 recensioner
Lägg till i varukorgen
COSRX
Peelingserum för ansiktet med extrakt av rött ris Red Rice Inositol Exfoliating Care Pore Peel Serum
Serum
80 ml
237.55 kr
296.94 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Arencia
Ansiktsrengöring med exfolierande effekt Rice + LHA Pore Control Rice Cake Cleanser
Skum
150 g
240.25 kr
160.17 kr / 100 g
Lägg till i varukorgen
Arencia
Hydrofil rengöringsolja för porer Pore Melt Mochi Cleansing Oil
Oljor
200 ml
214.15 kr
107.08 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Mizon
Rengöringsmedel för ansiktet med risvatten Rice Water Glow Mask Cleanser
Skum
150 ml
240.00 kr
160.00 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Nacific
Rengöringsprodukt för ansiktet med kollagen och peptider Rice Pepta Collagen Gelato Pack Cleanser
Geler
150 g
201.52 kr
134.35 kr / 100 g
Lägg till i varukorgen
Nacific
Rengöringsbalm för ansiktet med kollagen och peptider Rice Pepta Collagen Sherbet Cleansing Balm
Balsam
80 g
171.00 kr
213.75 kr / 100 g
Lägg till i varukorgen
Nacific
Peelingmask för ansiktet med kollagen och peptider Rice Pepta Collagen Peel-off Wrapping Mask
Tvättbara Masker
70 g
187.00 kr
267.14 kr / 100 g
Lägg till i varukorgen
I'm from
Peel off-ansiktsmask med risextrakt Rice Glow Peel Off Mask
Tvättbara Masker
70 g
269.92 kr
229.43 kr
327.76 kr / 100 g
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 228.70 kr
Lägg till i varukorgen
Arencia
Ansiktsrengöring Blue Hyssop Rice Mochi Cleanser
Skum
120 g
207.00 kr
172.50 kr / 100 g
3 recensioner
Lägg till i varukorgen
Eqqualberry
Lugnande ansiktsolja Purple Rice Pore Smoothing Cleansing Oil
Oljor
200 ml
219.00 kr
109.50 kr / 100 ml
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
Eqqualberry
Rengöringsmask för ansiktet Purple Rice Pore Purifying Pack Cleanser
Skum
130 g
209.00 kr
160.77 kr / 100 g
Lägg till i varukorgen
Tirtir
Rengöringsbalm Hydro Boost Enzyme Cleansing Balm
Balsam
120 ml
+1 storlekar
277.00 kr
230.83 kr / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
I'm from
Toner för ansiktet med svart risextrakt Black Rice Toner
Toners
30 ml
+1 storlekar
105.92 kr
353.07 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Tony Moly
Rengörande enzympulver I'm Rice Exfoliating Enzyme Cleanser
Peeling
50 g
Finns inte i lager
Meddela mig
Coxir
Brygga för ansiktet Brown Rice Niacinamide Peeling Mist
Peeling
80 ml
Finns inte i lager
Meddela mig
Skinfood
Upplysande pads för ansiktet med risextrakt Rice Brightening Pad
Pads
250 g / 60 pads
Finns inte i lager
Meddela mig
COSRX
Rengöringsskum för ansiktet med ristextrakt Red Rice Inositol Pore Clarifying Deep Cleanser
Skum
150 ml
Finns inte i lager
Meddela mig
Mary & May
Hydrofil ansiktsolja med ris, glutation och LHA-syror Rice Glutathione LHA Cleansing Oil
Oljor
200 ml
Finns inte i lager
Meddela mig
ANUA
Serum för ansiktet 7 Rice Ceramide Hydrating Barrier Serum
Serum
50 ml
25 recensioner
Finns inte i lager
Meddela mig
Etude
Rengöringsskum Baking Powder B.B Deep Cleansing Foam
Skum
160 ml
21 recensioner
Finns inte i lager
Meddela mig
Håll Kontakten!
Vi skickar dig rabatter, nya produkter och hudvårdstips om K-beauty.
Gå med i vår exklusiva e-postlista.
*
Prenumerera
Genom att prenumerera godkänner jag villkoren för
Villkor och Anvisningar