You need to enable JavaScript to run this app.
Gåva vid köp från 599 kr
SV
kr
Handla Allt
Bästsäljare
Nyheter
Märken
Ksisters
Olje / Porkontroll
Alla produkter
Oljekontroll och hudporvård, Preferenser för Ingredienser: Kojicsyra
(4)
Ansiktsvård (4)
Filter
: 2
SORTERA EFTER
: Populär
Preferenser för Ingredienser:
Kojicsyra
RENSA ALLA
SORTERA EFTER:
Populär
Populär
Nyaste
PRIS ↑
PRIS ↓
APLB
Ampullserum med kojicsyra och vitamin C Kojic Acid Vitamin C Ampoule Serum
Serum
40 ml
143.05 kr
357.63 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Medicube
Upplysande peel-off-peeling med gurkmeja och kojinsyra Kojic Acid Turmeric Peel Shot
Peeling
80 ml
264.70 kr
330.88 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Purito Seoul
Ansiktsserum Azelaic Acid 10 Kojic Tea Tree Serum
Serum
30 ml
232.00 kr
773.33 kr / 100 ml
5 recensioner
Lägg till i varukorgen
APLB
Ansiktskräm med kojicsyra och vitamin C Kojic Acid Vitamin C Facial Cream
Krämer
55 ml
116.95 kr
212.64 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Håll Kontakten!
Vi skickar dig rabatter, nya produkter och hudvårdstips om K-beauty.
Gå med i vår exklusiva e-postlista.
*
Prenumerera
Genom att prenumerera godkänner jag villkoren för
Villkor och Anvisningar