Free gift for orders over 599 kr
Skin Concern:

Oil Control /Pore

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Celimax The Vita-A Retinal Shot Tightening Booster
CelimaxThe Vita-A Retinal Shot Tightening BoosterCreams
15 ml
147.00 kr
980.00 kr / 100 ml
189 reviews
Dr. Althea 345 Relief Cream
Dr. Althea345 Relief CreamCreams
50 ml+1 sizes
229.00 kr
458.00 kr / 100 ml
478 reviews
Dr. Ceuracle Azelaic 10 & Madeca Ampoule
Dr. CeuracleAzelaic 10 & Madeca AmpouleAmpoules
30 ml
199.56 kr
665.20 kr / 100 ml
13 reviews
Medicube Zero Pore Pad 2.0
MedicubeZero Pore Pad 2.0Pads
155 g / 70 pcs
205.15 kr
132.35 kr / 100 g
54 reviews
Celimax The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum
CelimaxThe Vita-A Retinol Shot Tightening SerumSerums
30 ml
182.65 kr
608.83 kr / 100 ml
83 reviews
Dr. Reju-All Advanced PDRN Rejuvenating Cream
Dr. Reju-AllAdvanced PDRN Rejuvenating CreamCreams
60 ml+1 sizes
1005.77 kr
1676.28 kr / 100 ml
1 reviews
Medicube PDRN Pink Exosome Shot Serum 7500
MedicubePDRN Pink Exosome Shot Serum 7500Serums
30 ml
233.95 kr
779.83 kr / 100 ml
7 reviews
Mizon Vita Lemon Sparkling Peeling Gel
MizonVita Lemon Sparkling Peeling GelPeels
145 g
279.46 kr
192.73 kr / 100 g
17 reviews
Mary & May Hyaluronic Panthenol Hydra Mask
Mary & MayHyaluronic Panthenol Hydra MaskSheet Masks
400 g / 30 pcs
183.55 kr
45.89 kr / 100 g
16 reviews
Medipeel Peptide 9 Volume And Tension Tox Cream Pro
MedipeelPeptide 9 Volume And Tension Tox Cream ProCreams
50 g
267.00 kr
534.00 kr / 100 g
44 reviews
Centellian24 Expert Madeca Cream Active Renew PDRN
Centellian24Expert Madeca Cream Active Renew PDRNCreams
50 ml
218.65 kr
437.30 kr / 100 ml
2 reviews
Mizon 7 Vegan Peptide Booster Serum
Mizon7 Vegan Peptide Booster SerumSerums
150 ml
247.00 kr
164.67 kr / 100 ml
5 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing Gel
Haruharu WonderBlack Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing GelGels
100 ml
168.00 kr
168.00 kr / 100 ml
73 reviews
Numbuzin No.3 Bifida Bakuchiol Zero Pore Serum
NumbuzinNo.3 Bifida Bakuchiol Zero Pore SerumSerums
30 ml
234.24 kr
780.80 kr / 100 ml
APLB Kojic Acid Vitamin C Ampoule Serum
APLBKojic Acid Vitamin C Ampoule SerumSerums
40 ml
143.05 kr
357.63 kr / 100 ml
Round Lab Birch Juice Cream
Round LabBirch Juice CreamCreams
80 ml
235.75 kr
294.69 kr / 100 ml
23 reviews
VT Cosmetics Reedle Shot 100
VT CosmeticsReedle Shot 100Serums
50 ml+2 sizes
305.05 kr
610.10 kr / 100 ml
64 reviews
VT Cosmetics A1 Calming Ampoule
VT CosmeticsA1 Calming AmpouleAmpoules
30 ml
207.29 kr
690.97 kr / 100 ml
VT Cosmetics Reti-A Reedle Shot 100
VT CosmeticsReti-A Reedle Shot 100Serums
50 ml+2 sizes
403.00 kr
806.00 kr / 100 ml
8 reviews
Dr. Ceuracle Pro-Balance Morning Enzyme Wash
Dr. CeuraclePro-Balance Morning Enzyme WashPeels
50 g
370.46 kr
740.92 kr / 100 g
8 reviews
Some By Mi Snail Truecica Miracle Repair Low Ph Gel Cleanser
Some By MiSnail Truecica Miracle Repair Low Ph Gel CleanserGels
100 ml
161.95 kr
161.95 kr / 100 ml
5 reviews
Torriden Balanceful Control Mask
TorridenBalanceful Control MaskSheet Masks
25 ml * 10 sheets+1 sizes
338.16 kr
135.26 kr / 100 ml
Missha PDRN NAD+ Renew Peel Shot 25
MisshaPDRN NAD+ Renew Peel Shot 25Peels
15 ml
289.00 kr
1926.67 kr / 100 ml
Medipeel Phyto Cica-Nol B5 3,000 Shot Serum
MedipeelPhyto Cica-Nol B5 3,000 Shot SerumSerums
50 ml
301.70 kr
603.40 kr / 100 ml
9 reviews
Beplain Mung Bean Cleansing Oil
BeplainMung Bean Cleansing OilOils
200 ml
284.75 kr
142.38 kr / 100 ml
5 reviews
Celimax The Real Noni Acne Bubble Cleanser
CelimaxThe Real Noni Acne Bubble CleanserFoams
155 ml
175.45 kr
113.19 kr / 100 ml
15 reviews
VT Cosmetics Retinal Peptide Capsul Cream
VT CosmeticsRetinal Peptide Capsul CreamCreams
50 ml
309.70 kr
619.40 kr / 100 ml
Missha Red Bean Retinol Pore Dead Peel Drop 25
MisshaRed Bean Retinol Pore Dead Peel Drop 25Peels
15 g
279.36 kr
1862.40 kr / 100 g
Torriden Balanceful Cica Cream
TorridenBalanceful Cica CreamCreams
80 ml
263.44 kr
329.30 kr / 100 ml
2 reviews
Medicube Triple Collagen Cream 4.0
MedicubeTriple Collagen Cream 4.0Creams
50 ml
199.00 kr
398.00 kr / 100 ml
12 reviews
Skinfood Carrot Carotene Calming Water Pad
SkinfoodCarrot Carotene Calming Water PadPads
250 g / 60 pcs
258.77 kr
103.51 kr / 100 g
Centellian24 Madeca Matcha Pore Cleansing Oil
Centellian24Madeca Matcha Pore Cleansing OilOils
200 ml
279.00 kr
139.50 kr / 100 ml
Sungboon Editor Green Tomato Pore Lifting Ampoule+
Sungboon EditorGreen Tomato Pore Lifting Ampoule+Ampoules
30 ml+1 sizes
255.13 kr
850.43 kr / 100 ml
3 reviews
Beplain Mung Bean Pore Cleansing Milk Balm
BeplainMung Bean Pore Cleansing Milk BalmBalms
100 ml
245.52 kr
245.52 kr / 100 ml
1 reviews
COSRX The Ceramide Skin Barrier Moisturizer
COSRXThe Ceramide Skin Barrier MoisturizerCreams
80 ml
223.00 kr
278.75 kr / 100 ml
3 reviews
Biodance Pore Perfecting Collagen Peptide Serum
BiodancePore Perfecting Collagen Peptide SerumSerums
30 ml
264.83 kr
882.77 kr / 100 ml

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of