Free gift for orders over 599 kr
Skin Type:

Sensitive

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Centellian24 Expert Madeca Cream Active Renew PDRN
Centellian24Expert Madeca Cream Active Renew PDRNCreams
50 ml
218.65 kr
437.30 kr / 100 ml
2 reviews
VT Cosmetics A1 Calming Ampoule
VT CosmeticsA1 Calming AmpouleAmpoules
30 ml
207.29 kr
690.97 kr / 100 ml
Medipeel Phyto Cica-Nol B5 3,000 Shot Serum
MedipeelPhyto Cica-Nol B5 3,000 Shot SerumSerums
50 ml
301.70 kr
603.40 kr / 100 ml
9 reviews
Torriden Balanceful Cica Cream
TorridenBalanceful Cica CreamCreams
80 ml
263.44 kr
329.30 kr / 100 ml
2 reviews
Skinfood Carrot Carotene Calming Water Pad
SkinfoodCarrot Carotene Calming Water PadPads
250 g / 60 pcs
258.77 kr
103.51 kr / 100 g
COSRX The Ceramide Skin Barrier Moisturizer
COSRXThe Ceramide Skin Barrier MoisturizerCreams
80 ml
223.00 kr
278.75 kr / 100 ml
3 reviews
Jumiso D-Panthenol Barrier Soothing Cleansing Milk
JumisoD-Panthenol Barrier Soothing Cleansing MilkGels
300 ml
256.67 kr
85.56 kr / 100 ml
Purito Seoul Wonder Releaf Centella Toner Unscented
Purito SeoulWonder Releaf Centella Toner UnscentedToners
200 ml
228.00 kr
114.00 kr / 100 ml
29 reviews
Jumiso D-Panthenol Barrier Soothing Cream
JumisoD-Panthenol Barrier Soothing CreamCreams
80 ml+1 sizes
218.31 kr
272.89 kr / 100 ml
Abib Heartleaf Mild Sunscreen Relief Tube
AbibHeartleaf Mild Sunscreen Relief TubeSunscreen 🔆
50 ml
203.10 kr
406.20 kr / 100 ml
1 reviews
A'pieu Madecassoside Ampoule 2X
A'pieuMadecassoside Ampoule 2XAmpoules
30 ml
358.46 kr
215.08 kr
716.93 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 214.25 kr
Abib Heartleaf Essence Pad Clear Touch
AbibHeartleaf Essence Pad Clear TouchPads
250 ml / 70 pads
221.96 kr
88.78 kr / 100 ml
1 reviews
Cell Fusion C First Cooling Mask
Cell Fusion CFirst Cooling MaskSheet Masks
27 g * 5 sheets+1 sizes
175.28 kr
129.84 kr / 100 g
5 reviews
Mary & May Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask
Mary & MayCalendula Peptide Ageless Sleeping MaskSleeping Masks
110 g+1 sizes
236.65 kr
215.14 kr / 100 g
31 reviews
Abib Heartleaf Crème Calming Tube
AbibHeartleaf Crème Calming TubeCreams
75 ml
192.55 kr
256.73 kr / 100 ml
5 reviews
Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream
Pyunkang YulCalming Moisture Barrier CreamCreams
50 ml
142.15 kr
284.30 kr / 100 ml
71 reviews
Farmstay Derma Cube Acne Calming Spot Patch
FarmstayDerma Cube Acne Calming Spot PatchSpot Treatment
12 pcs / 10 sheets
81.52 kr
Pyunkang Yul Calming Low Ph Foaming Cleanser
Pyunkang YulCalming Low Ph Foaming CleanserFoams
150 ml
109.75 kr
73.17 kr / 100 ml
34 reviews
Torriden Balanceful Centella Asiatic Extract Mask
TorridenBalanceful Centella Asiatic Extract MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet+1 sizes
33.43 kr
133.72 kr / 100 ml
Missha Mascure Whitening Solution Sheet Mask Glutathione
MisshaMascure Whitening Solution Sheet Mask GlutathioneSheet Masks
27 ml / 1 sheet
28.91 kr
107.07 kr / 100 ml
3 reviews
Medicube Red Succinic Peeling Pad
MedicubeRed Succinic Peeling PadPads
155 g / 70 pads
282.00 kr
181.94 kr / 100 g
5 reviews
Arencia Deep Water Surge Serum 30
ArenciaDeep Water Surge Serum 30Serums
50 g
224.95 kr
449.90 kr / 100 g
2 reviews
COSRX Pure Fit Cica Calming True Sheet Mask
COSRXPure Fit Cica Calming True Sheet MaskSheet Masks
21 ml / 1 sheet
55.15 kr
44.12 kr
210.10 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 43.96 kr
Beplain Cicaful Calming Mask
BeplainCicaful Calming MaskSheet Masks
27 g / 1 sheet
40.32 kr
149.33 kr / 100 g
1 reviews
Benton Deep Green Tea Serum
BentonDeep Green Tea SerumSerums
35 ml
179.00 kr
511.43 kr / 100 ml
5 reviews
Needly Hya-Light Calming Mask
NeedlyHya-Light Calming MaskSheet Masks
25 g / 1 sheet
24.69 kr
98.76 kr / 100 g
iUNIK Tea Tree Relief Serum
iUNIKTea Tree Relief SerumSerums
50 ml
148.68 kr
297.36 kr / 100 ml
52 reviews
By Wishtrend Green tea & Ceramide Barrier Cream
By WishtrendGreen tea & Ceramide Barrier CreamCreams
50 g
223.15 kr
446.30 kr / 100 g
1 reviews
iUNIK Tea Tree Relief Toner
iUNIKTea Tree Relief TonerToners
200 ml
165.93 kr
82.97 kr / 100 ml
10 reviews
Skin1004 Madagascar Centella PDRN 1.5 Cream
Skin1004Madagascar Centella PDRN 1.5 CreamCreams
30 ml
227.18 kr
757.27 kr / 100 ml
KAINE Hyaluronic Cooling Booster Gel
KAINEHyaluronic Cooling Booster GelCreams
100 ml
240.72 kr
240.72 kr / 100 ml
Arencia PDRN Booster Shot
ArenciaPDRN Booster ShotSerums
30 ml
249.00 kr
830.00 kr / 100 ml
B : Lab Apple Cera Overnight Calming Cream
B : LabApple Cera Overnight Calming CreamCreams
50 ml
172.06 kr
344.12 kr / 100 ml
B : Lab Ji-chi Hydro Boost Layer Serum
B : LabJi-chi Hydro Boost Layer SerumSerums
30 ml
156.81 kr
522.70 kr / 100 ml
B : Lab CICA Barrier Gentle Morning Cleanser
B : LabCICA Barrier Gentle Morning CleanserFoams
100 ml
134.96 kr
134.96 kr / 100 ml
Medicube Hypochlorous Acid Daily Facial Spray
MedicubeHypochlorous Acid Daily Facial SprayFace Mists
125 ml
214.15 kr
171.32 kr / 100 ml
By subscribing I agree with the terms of