Free gift for orders over 599 kr
Mask Type:

Gel Mask

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
COSRX Advanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel Mask
COSRXAdvanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel MaskCollagen Masks
34 g / 1 sheet
49.45 kr
145.44 kr / 100 g
2 reviews
Needly Hya-Light Calming Mask
NeedlyHya-Light Calming MaskSheet Masks
25 g / 1 sheet
24.69 kr
98.76 kr / 100 g
Ariul Expert Green Cera Collagen Hydrogel Mask
AriulExpert Green Cera Collagen Hydrogel MaskCollagen Masks
41 g / 1 sheet
72.20 kr
176.10 kr / 100 g
Sungboon Editor Deep Collagen Cica Teatree Soothing Mask
Sungboon EditorDeep Collagen Cica Teatree Soothing MaskCollagen Masks
37 g / 1 sheet
40.57 kr
109.65 kr / 100 g
Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask
BiodanceRefreshing Sea Kelp Real Deep MaskCollagen Masks
34 g / 1 sheet
49.45 kr
145.44 kr / 100 g
16 reviews
Esfolio Hydrogel Aloe Mask
EsfolioHydrogel Aloe MaskSheet Masks
28 g / 1 sheet
40.39 kr
144.25 kr / 100 g
Cell Fusion C Cica Cooling Protein Gel Mask
Cell Fusion CCica Cooling Protein Gel MaskCollagen Masks
35 g * 5 sheets
311.08 kr
177.76 kr / 100 g
Cell Fusion C Cooling Peptide Gel Mask
Cell Fusion CCooling Peptide Gel MaskCollagen Masks
35 g * 5 sheets
311.08 kr
177.76 kr / 100 g
Celimax Ji Woo Gae Cica PHA Peel 2-Step Gel Mask
CelimaxJi Woo Gae Cica PHA Peel 2-Step Gel MaskCollagen Masks
4 g, 30 g * 4 sheets
338.03 kr
248.55 kr / 100 g
PO:DL Hydrogel mask with ceramides Oat Ceramide Hydromask
PO:DLHydrogel mask with ceramides Oat Ceramide HydromaskCollagen Masks
42 g / 1 sheet
68.27 kr
162.55 kr / 100 g
2 reviews
Abib Collagen Gel Mask Sedum Jelly
AbibCollagen Gel Mask Sedum JellyCollagen Masks
35 g / 1 sheet
41.35 kr
118.14 kr / 100 g
1 reviews
ANUA Heartleaf 70 Soothing Collagen Mask
ANUAHeartleaf 70 Soothing Collagen MaskCollagen Masks
38 g / 1 sheet
62.05 kr
163.29 kr / 100 g
3 reviews
LUVUM Calming Repair Cica Gel Mask
LUVUMCalming Repair Cica Gel MaskCollagen Masks
33 g / 1 sheet
55.92 kr
169.45 kr / 100 g
2 reviews
Medicube PDRN Pink Vita Coating Mask
MedicubePDRN Pink Vita Coating MaskSheet Masks
22 g / 1 sheet
Out of stock
LALARECIPE Glow Face Moisture Mask
LALARECIPEGlow Face Moisture MaskSheet Masks
23 g / 1 sheet
2 reviews
Out of stock
Mizon Joyful Time Matcha Pdrn Hydrogel Mask
MizonJoyful Time Matcha Pdrn Hydrogel MaskCollagen Masks
34 g / 1 sheet
Out of stock
Arocell Cica Repair Panthenol Gel Mask
ArocellCica Repair Panthenol Gel MaskSheet Masks
25 g * 4 sheets+1 sizes
1 reviews
Out of stock
Elizavecca Milky Piggy Water Lock Hydro-gel Melting Mask
Out of stock
Mary & May Vegan Collagen Fresh Aloe Mask
Mary & MayVegan Collagen Fresh Aloe MaskCollagen Masks
30 g / 1 sheet
Out of stock
Nacific Green Tea Cica Collagen Gel Mask
NacificGreen Tea Cica Collagen Gel MaskCollagen Masks
35 g / 1 sheet
1 reviews
Out of stock
By subscribing I agree with the terms of