Free gift for orders over 599 kr
Skin Concern:

Oil Control /Pore

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Beauty of Joseon Glow Deep Serum Rice + Arbutin
Beauty of JoseonGlow Deep Serum Rice + ArbutinSerums
30 ml
160.00 kr
533.33 kr / 100 ml
82 reviews
Eqqualberry Purple Pdrn Pore Minimizing Serum
EqqualberryPurple Pdrn Pore Minimizing SerumSerums
30 ml
189.00 kr
630.00 kr / 100 ml
3 reviews
Mizon Pore Fresh Clear Nose Pack
MizonPore Fresh Clear Nose PackSheet Masks
1 pc
12.80 kr
10 reviews
Arencia Fresh Green Rice Mochi Cleanser
ArenciaFresh Green Rice Mochi CleanserFoams
120 g
196.00 kr
163.33 kr / 100 g
12 reviews
Coxir Black Rice TXA Pore Furifying Mask
CoxirBlack Rice TXA Pore Furifying MaskWash-off Masks
50 ml
168.00 kr
336.00 kr / 100 ml
Some By Mi Lactosoy Sebum&Blackhead Cleansing Oil
Some By MiLactosoy Sebum&Blackhead Cleansing OilOils
200 ml
172.75 kr
86.38 kr / 100 ml
5 reviews
Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Night Cream
Dr. CeuracleHyal Reyouth Night CreamCreams
60 g
269.95 kr
449.92 kr / 100 g
3 reviews
Medicube Zero Pore Blackhead Deep Cleansing Oil
MedicubeZero Pore Blackhead Deep Cleansing OilOils
205 ml
225.00 kr
109.76 kr / 100 ml
2 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick Mask
Skin1004Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick MaskWash-off Masks
27 g
178.00 kr
659.26 kr / 100 g
109 reviews
COSRX Advanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel Mask
COSRXAdvanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel MaskCollagen Masks
34 g / 1 sheet
49.45 kr
145.44 kr / 100 g
2 reviews
COSRX One Step Green Hero Calming Pad
COSRXOne Step Green Hero Calming PadPads
135 ml / 70 pads
168.00 kr
124.44 kr / 100 ml
2 reviews
COSRX Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser
COSRXSalicylic Acid Daily Gentle CleanserFoams
150 ml
92.65 kr
61.77 kr / 100 ml
57 reviews
VT Cosmetics Reedle Shot 100 2-Step Mask
VT CosmeticsReedle Shot 100 2-Step MaskSheet Masks
1.5 g, 25 g / 1 sheet
30.00 kr
115.38 kr / 100 g
9 reviews
COSRX Pure Fit Cica Calming True Sheet Mask
COSRXPure Fit Cica Calming True Sheet MaskSheet Masks
21 ml / 1 sheet
55.15 kr
44.12 kr
210.10 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 43.96 kr
Some By Mi Lactosoy Enzyme Deep Cleansing Foam
Some By MiLactosoy Enzyme Deep Cleansing FoamFoams
100 ml
150.00 kr
150.00 kr / 100 ml
1 reviews
Beplain Cicaful Calming Mask
BeplainCicaful Calming MaskSheet Masks
27 g / 1 sheet
40.32 kr
149.33 kr / 100 g
1 reviews
Patch Holic Sticker Soothing Patch Play
Patch HolicSticker Soothing Patch PlaySheet Masks
12 g / 6 pcs
54.96 kr
16.49 kr
137.42 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 16.42 kr
2 reviews
Missha Airy Fit Sheet Mask Rice
MisshaAiry Fit Sheet Mask RiceSheet Masks
19 g / 1 sheet
20.09 kr
105.74 kr / 100 g
25 reviews
Some By Mi Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle Acne Clear Foam
Some By MiAha-Bha-Pha 30 Days Miracle Acne Clear FoamFoams
100 ml
127.75 kr
127.75 kr / 100 ml
71 reviews
Arencia Red Collagen Jello Mask
ArenciaRed Collagen Jello MaskCollagen Masks
25 g * 1 sheet
51.48 kr
205.92 kr / 100 g
Purito Seoul Wonder Releaf Centella Serum Unscented
Purito SeoulWonder Releaf Centella Serum UnscentedSerums
60 ml
162.00 kr
270.00 kr / 100 ml
52 reviews
Benton Deep Green Tea Serum
BentonDeep Green Tea SerumSerums
35 ml
179.00 kr
511.43 kr / 100 ml
5 reviews
Tirtir Ceramic Cream
TirtirCeramic CreamCreams
100 ml+1 sizes
358.00 kr
358.00 kr / 100 ml
2 reviews
kkul Zen Garden Aloe 98% Gel
kkulZen Garden Aloe 98% GelGels
150 ml
55.92 kr
39.14 kr
26.09 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 39.00 kr
3 reviews
Eqqualberry Swimming Pool Toner
EqqualberrySwimming Pool TonerToners
155 ml+1 sizes
155.00 kr
100.00 kr / 100 ml
27 reviews
Missha Airy Fit Sheet Mask Aloe
MisshaAiry Fit Sheet Mask AloeSheet Masks
19 g / 1 sheet
20.85 kr
109.74 kr / 100 g
5 reviews
Needly Hya-Light Calming Mask
NeedlyHya-Light Calming MaskSheet Masks
25 g / 1 sheet
24.69 kr
98.76 kr / 100 g
VT Cosmetics Mild Reedle Shot 50 2-Step Mask
VT CosmeticsMild Reedle Shot 50 2-Step MaskSheet Masks
1.5 g, 20 g / 1 sheet
25.00 kr
96.15 kr / 100 g
7 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner
Skin1004Madagascar Centella Probio-Cica Essense TonerToners
210 ml
138.55 kr
65.98 kr / 100 ml
61 reviews
Missha Airy Fit Sheet Mask Pomegranate
MisshaAiry Fit Sheet Mask PomegranateSheet Masks
19 g / 1 sheet
21.31 kr
112.16 kr / 100 g
8 reviews
Missha Airy Fit Sheet Mask Tea Tree
MisshaAiry Fit Sheet Mask Tea TreeSheet Masks
19 g / 1 sheet
21.00 kr
110.53 kr / 100 g
12 reviews
Medicube One Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500
MedicubeOne Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500Ampoules
30 ml
172.18 kr
573.93 kr / 100 ml
54 reviews
Missha Airy Fit Sheet Mask Green Tea
MisshaAiry Fit Sheet Mask Green TeaSheet Masks
19 g / 1 sheet
19.00 kr
100.00 kr / 100 g
3 reviews
Medicube Deep Vita C Pad
MedicubeDeep Vita C PadPads
150 g / 70 pcs
238.45 kr
158.97 kr / 100 g
8 reviews
Frudia Green Grape Pore Control Cream
FrudiaGreen Grape Pore Control CreamCreams
10 g+1 sizes
55.00 kr
550.00 kr / 100 g
92 reviews
COSRX The Retinol 0.1 Cream
COSRXThe Retinol 0.1 CreamCreams
20 ml
243.85 kr
1219.25 kr / 100 ml
9 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of