Free gift for orders over 599 kr
Skin Concern:

Oil Control /Pore

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Needly Ampoule Real Active Panthenol Plus
NeedlyAmpoule Real Active Panthenol PlusAmpoules
50 ml
303.93 kr
182.36 kr
364.72 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 181.65 kr
3 reviews
kkul Relaxation Station Green Tea Sheet Mask
kkulRelaxation Station Green Tea Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
13.12 kr
52.48 kr / 100 ml
42 reviews
Some By Mi Real Cica Calming Care Mask
Some By MiReal Cica Calming Care MaskSheet Masks
20 g / 1 sheet
14.83 kr
74.15 kr / 100 g
kkul Relaxation Station Snail Sheet Mask
kkulRelaxation Station Snail Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
11.83 kr
47.32 kr / 100 ml
43 reviews
Some By Mi Real Aha-Bha-Pha Calming Care Mask
Some By MiReal Aha-Bha-Pha Calming Care MaskSheet Masks
20 g / 1 sheet
16.06 kr
80.30 kr / 100 g
11 reviews
Fraijour Pro Moisture Enzyme Powder Wash
FraijourPro Moisture Enzyme Powder WashPeels
1 g+1 sizes
7.06 kr
706.00 kr / 100 g
9 reviews
Beauty of Joseon Radiance Cleansing Balm
Beauty of JoseonRadiance Cleansing BalmBalms
100 ml
179.05 kr
179.05 kr / 100 ml
73 reviews
Some By Mi Retinol Bakuchiol Dual Cream
Some By MiRetinol Bakuchiol Dual CreamCreams
50 ml
180.85 kr
361.70 kr / 100 ml
2 reviews
COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream
COSRXAdvanced Snail 92 All In One CreamCreams
100 g (jar)+2 sizes
151.00 kr
151.00 kr / 100 g
272 reviews
VT Cosmetics Reedle Shot 700 2-Step Mask
VT CosmeticsReedle Shot 700 2-Step MaskSheet Masks
1.5 g, 25 g / 1 sheet
39.55 kr
152.12 kr / 100 g
3 reviews
kkul Relaxation Station AHA/BHA Sheet Mask
kkulRelaxation Station AHA/BHA Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
13.12 kr
8.53 kr
34.12 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 8.49 kr
72 reviews
iUNIK Tea Tree Relief Serum
iUNIKTea Tree Relief SerumSerums
50 ml
148.18 kr
296.36 kr / 100 ml
52 reviews
Beauty of Joseon Ground Rice and Honey Glow Mask
Beauty of JoseonGround Rice and Honey Glow MaskWash-off Masks
150 ml
143.05 kr
95.37 kr / 100 ml
73 reviews
Dr. Ceuracle Jeju Matcha Tea Essence
Dr. CeuracleJeju Matcha Tea EssenceEssences
150 ml
325.00 kr
216.67 kr / 100 ml
Purito Seoul Wonder Releaf Centella Spot Patch
Purito SeoulWonder Releaf Centella Spot PatchSpot Treatment
51 pcs / 3 sheets
79.00 kr
70 reviews
By Wishtrend Green tea & Ceramide Barrier Cream
By WishtrendGreen tea & Ceramide Barrier CreamCreams
50 g
223.15 kr
446.30 kr / 100 g
1 reviews
COSRX Full Fit Propolis Synergy Toner
COSRXFull Fit Propolis Synergy TonerToners
150 ml
101.33 kr
67.55 kr / 100 ml
39 reviews
Medicube One Day Exosome Shot Pore Ampoule 2000
MedicubeOne Day Exosome Shot Pore Ampoule 2000Ampoules
30 ml
169.98 kr
566.60 kr / 100 ml
23 reviews
VT Cosmetics Cica Reti-A Mask
VT CosmeticsCica Reti-A MaskSheet Masks
320 g / 30 sheets
227.00 kr
70.94 kr / 100 g
Numbuzin No.1 Pantothenic B5 Active Soothing Cream
NumbuzinNo.1 Pantothenic B5 Active Soothing CreamCreams
80 ml
164.22 kr
205.28 kr / 100 ml
9 reviews
Medicube Exosome Cica Calming Pad
MedicubeExosome Cica Calming PadPads
150 ml / 100 pads
163.55 kr
109.03 kr / 100 ml
2 reviews
Beauty of Joseon Red Bean Refreshing Pore Mask
Beauty of JoseonRed Bean Refreshing Pore MaskWash-off Masks
140 ml
150.42 kr
107.44 kr / 100 ml
269 reviews
iUNIK Tea Tree Relief Toner
iUNIKTea Tree Relief TonerToners
200 ml
165.38 kr
82.69 kr / 100 ml
10 reviews
iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum
iUNIKPropolis Vitamin Synergy SerumSerums
50 ml
150.25 kr
300.50 kr / 100 ml
57 reviews
AXIS-Y New Skin Resolution Gel Mask
AXIS-YNew Skin Resolution Gel MaskWash-off Masks
100 ml
130.83 kr
130.83 kr / 100 ml
7 reviews
NINE LESS B-Boost 10% Niacinamide Serum
NINE LESSB-Boost 10% Niacinamide SerumSerums
30 ml
116.99 kr
389.97 kr / 100 ml
1 reviews
Some By Mi 30 Days Miracle Clear Spot Patch
Some By Mi30 Days Miracle Clear Spot PatchSpot Treatment
18 pcs / 1 sheet
31.45 kr
174.72 kr / 100 g
134 reviews
Purito Seoul Intensive Care Patch
Purito SeoulIntensive Care PatchSpot Treatment
12 pcs / 0.62 g
202.23 kr
20223.00 kr / 100 g
Skin1004 Madagascar Centella PDRN 1.5 Cream
Skin1004Madagascar Centella PDRN 1.5 CreamCreams
30 ml
227.18 kr
757.27 kr / 100 ml
Jumiso Blackhead Melting Softner + Cotton Pad Set
JumisoBlackhead Melting Softner + Cotton Pad SetSets
150 ml, 40 Pads, 10 pcs
270.00 kr
180.00 kr / 100 ml
KAINE Holiday Edition Let It Glow
KAINEHoliday Edition Let It GlowSets
150 ml, 30 ml * 2 pcs, 8.5 ml * 4 pcs, 1 pc
1925.35 kr
1251.48 kr
512.90 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 1247.49 kr
KAINE Hyaluronic Cooling Booster Gel
KAINEHyaluronic Cooling Booster GelCreams
100 ml
240.72 kr
240.72 kr / 100 ml
Arencia Vitamin C Glutathione Booster Shot Essence
ArenciaVitamin C Glutathione Booster Shot EssenceEssences
95 ml
371.58 kr
391.14 kr / 100 ml
Arencia PDRN Booster Shot
ArenciaPDRN Booster ShotSerums
30 ml
249.00 kr
830.00 kr / 100 ml
B : Lab Matcha Airyfit Sun Stick
B : LabMatcha Airyfit Sun StickSunscreen 🔆
15 g
131.40 kr
876.00 kr / 100 g
B : Lab Bamboo 365 Super Aqua Sunscreen
B : LabBamboo 365 Super Aqua SunscreenSunscreen 🔆
50 ml
150.17 kr
300.34 kr / 100 ml

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of