Free gift for orders over 599 kr
Skin Concern:

Oil Control /Pore

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Coxir Ultra Hyaluronic Cleansing Oil
CoxirUltra Hyaluronic Cleansing OilOils
150 ml+1 sizes
199.00 kr
132.67 kr / 100 ml
33 reviews
Esfolio Baking Powder Gummy Pore Scrub
EsfolioBaking Powder Gummy Pore ScrubScrubs
150 g
127.35 kr
84.90 kr / 100 g
2 reviews
Pyunkang Yul Black Tea Revitalizing Mask Pack
Pyunkang YulBlack Tea Revitalizing Mask PackSheet Masks
25 ml * 10 sheets+1 sizes
236.00 kr
94.40 kr / 100 ml
4 reviews
VT Cosmetics Reedle Shot 700
VT CosmeticsReedle Shot 700Serums
30 ml
380.00 kr
1266.67 kr / 100 ml
4 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule
Skin1004Madagascar Centella Probio-Cica Intensive AmpouleAmpoules
95 ml+2 sizes
217.75 kr
229.21 kr / 100 ml
186 reviews
Abib Heartleaf Crème Calming Tube
AbibHeartleaf Crème Calming TubeCreams
75 ml
192.55 kr
256.73 kr / 100 ml
5 reviews
APLB Squalane Hyaluronic Acid Ampoule Serum
APLBSqualane Hyaluronic Acid Ampoule SerumSerums
40 ml
154.69 kr
386.72 kr / 100 ml
2 reviews
Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream
Pyunkang YulCalming Moisture Barrier CreamCreams
50 ml
142.15 kr
284.30 kr / 100 ml
71 reviews
Medicube Collagen Jelly Cream
MedicubeCollagen Jelly CreamCreams
110 ml+1 sizes
222.25 kr
202.05 kr / 100 ml
97 reviews
Numbuzin No.1 Easy Peasy Cleansing Oil
NumbuzinNo.1 Easy Peasy Cleansing OilOils
200 ml
229.00 kr
114.50 kr / 100 ml
2 reviews
COSRX Low pH Niacinamide Micellar Cleansing Water
COSRXLow pH Niacinamide Micellar Cleansing WaterWaters
400 ml+1 sizes
169.84 kr
42.46 kr / 100 ml
14 reviews
Farmstay Collagen Super Aqua Cream
FarmstayCollagen Super Aqua CreamCreams
80 ml
155.00 kr
193.75 kr / 100 ml
11 reviews
COSRX The Vitamin C 13 Serum
COSRXThe Vitamin C 13 SerumSerums
20 ml
160.00 kr
800.00 kr / 100 ml
12 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Cream
Skin1004Madagascar Centella CreamCreams
75 ml+1 sizes
221.00 kr
294.67 kr / 100 ml
89 reviews
Farmstay Derma Cube Acne Calming Spot Patch
FarmstayDerma Cube Acne Calming Spot PatchSpot Treatment
12 pcs / 10 sheets
81.52 kr
Numbuzin No.9 NAD+ Peptides Dewy Sun Essence
NumbuzinNo.9 NAD+ Peptides Dewy Sun EssenceSunscreen 🔆
50 ml
104.50 kr
209.00 kr / 100 ml
Elizavecca Milky Piggy 24K Gold Snail Cleansing Foam
ElizaveccaMilky Piggy 24K Gold Snail Cleansing FoamFoams
180 ml
99.00 kr
55.00 kr / 100 ml
31 reviews
COSRX BHA Blackhead Power Liquid
COSRXBHA Blackhead Power LiquidEssences
100 ml
160.00 kr
160.00 kr / 100 ml
71 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Travel Kit
Skin1004Madagascar Centella Travel KitSets
20ml, 30 ml, 30 ml, 30 ml, 30 ml
295.00 kr
210.71 kr / 100 ml
97 reviews
Pyunkang Yul Calming Low Ph Foaming Cleanser
Pyunkang YulCalming Low Ph Foaming CleanserFoams
150 ml
109.75 kr
73.17 kr / 100 ml
34 reviews
Torriden Balanceful Centella Asiatic Extract Mask
TorridenBalanceful Centella Asiatic Extract MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet+1 sizes
33.43 kr
133.72 kr / 100 ml
Skin1004 Madagascar Centella Poremizing Deep Cleansing Foam
Skin1004Madagascar Centella Poremizing Deep Cleansing FoamFoams
125 ml
146.00 kr
116.80 kr / 100 ml
20 reviews
Esfolio 3HA Clear Cleansing Foam
Esfolio3HA Clear Cleansing FoamFoams
100 ml
83.48 kr
83.48 kr / 100 ml
5 reviews
Missha Mascure Whitening Solution Sheet Mask Glutathione
MisshaMascure Whitening Solution Sheet Mask GlutathioneSheet Masks
27 ml / 1 sheet
28.91 kr
107.07 kr / 100 ml
3 reviews
Medicube Red Succinic Peeling Pad
MedicubeRed Succinic Peeling PadPads
155 g / 70 pads
282.00 kr
181.94 kr / 100 g
5 reviews
Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacinamide
Beauty of JoseonGlow Serum Propolis + NiacinamideSerums
30 ml
160.00 kr
533.33 kr / 100 ml
287 reviews
Abib Acne Foam Cleanser Heartleaf Foam
AbibAcne Foam Cleanser Heartleaf FoamFoams
150 ml
125.95 kr
83.97 kr / 100 ml
9 reviews
Beauty of Joseon Apricot Blossom Peeling Gel
Beauty of JoseonApricot Blossom Peeling GelPeels
100 ml
119.00 kr
119.00 kr / 100 ml
96 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Moisture Cream
Skin1004Madagascar Centella Hyalu-Cica Moisture CreamCreams
75 ml
204.25 kr
272.33 kr / 100 ml
32 reviews
kkul AM-PM Aloe Cleansing Foam
kkulAM-PM Aloe Cleansing FoamFoams
150 ml
89.87 kr
62.91 kr
41.94 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 62.66 kr
60 reviews
Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Tea Essence
Dr. CeuracleVegan Kombucha Tea EssenceEssences
150 ml
267.00 kr
178.00 kr / 100 ml
54 reviews
Arencia Deep Water Surge Serum 30
ArenciaDeep Water Surge Serum 30Serums
50 g
224.95 kr
449.90 kr / 100 g
2 reviews
Mizon All In One Snail Repair Cream
MizonAll In One Snail Repair CreamCreams
75 ml+2 sizes
363.62 kr
218.17 kr
290.89 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 217.33 kr
54 reviews
Arencia Retinal Booster Shot
ArenciaRetinal Booster ShotSerums
30 ml
210.55 kr
701.83 kr / 100 ml
Numbuzin No.1 Pure-Full Calming Herb Toner
NumbuzinNo.1 Pure-Full Calming Herb TonerToners
300 ml
137.15 kr
45.72 kr / 100 ml
6 reviews
House of HUR Clearing Skin Prep Essence Pad
House of HURClearing Skin Prep Essence PadPads
140 ml / 70 pads+1 sizes
175.00 kr
125.00 kr / 100 ml
4 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of