You need to enable JavaScript to run this app.
Gåva vid köp från 599 kr
SV
kr
Handla Allt
Bästsäljare
Nyheter
Märken
Ksisters
Rodnad
Alla produkter
Rodnad hudvård, Hudtyp: Känslig
(161)
Ansiktsvård (161)
Hår & Kropp (2)
Filter
: 2
SORTERA EFTER
: Populär
Hudtyp:
Känslig
RENSA ALLA
SORTERA EFTER:
Populär
Populär
Nyaste
PRIS ↑
PRIS ↓
Previous page
1
2
3
You're on page
4
5
Next page
Mary & May
Lugnande ansiktsgelkräm Sensitive Soothing Gel Cream
Krämer
70 g
180.85 kr
258.36 kr / 100 g
11 recensioner
Lägg till i varukorgen
Cu Skin
Ansiktstoner Clean-Up AV Free Purifying Toner
Toners
200 ml
+1 storlekar
328.29 kr
164.15 kr / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
UIQ
Ansiktsmask med polynukleotider Biome Remedy Pore Reset PDRN Calming Mask Sheet
Tygmasker
22 ml * 5 sheets
+1 storlekar
123.26 kr
112.05 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Nacific
Lugnande ansiktsserum med centellaextrakt Cica PDRN Calming Serum
Serum
50 ml
210.00 kr
420.00 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Nacific
Lugnande toner för ansiktet med centellaextrakt Cica PDRN First Toner
Toners
150 ml
215.00 kr
143.33 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Arocell
Lugnande pads för ansiktet Hyal B5 Soothing Pads
Pads
120 ml / 70 pads
+1 storlekar
289.65 kr
217.24 kr
181.03 kr / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 216.55 kr
Lägg till i varukorgen
Numbuzin
Sheetmask för ansiktet +C56:E90иччя No.1 Pantothenic B5 Hyaluronic Active Clear Mask
Tygmasker
26 ml * 5 sheets
+1 storlekar
97.77 kr
75.21 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Dr. Althea
Lugnande ansiktsmask Cushion Veil Calming Mask
Tygmasker
35 g * 4 sheets
+1 storlekar
94.69 kr
67.64 kr / 100 g
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
Dr. Althea
Rengörande balm för ansiktet Pore Refresh Grinding Cleansing Balm
Balsam
50 ml
174.55 kr
349.10 kr / 100 ml
4 recensioner
Lägg till i varukorgen
Dear, Klairs
Återfuktande ansiktskräm Midnight Blue Clearing Water Cream
Krämer
50 g
+1 storlekar
295.00 kr
590.00 kr / 100 g
4 recensioner
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Lugnande toner för känslig och problematisk hud Heartleaf Blemish Toner
Toners
500 ml
169.71 kr
33.94 kr / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
Cu Skin
Ansiktskräm CU Dr. Solution Bifida Barrier Cream
Krämer
50 ml
475.54 kr
951.08 kr / 100 ml
17 recensioner
Lägg till i varukorgen
Cu Skin
Ansiktskräm Clean-Up Moisture Balancing Cream
Krämer
50 ml
499.65 kr
999.30 kr / 100 ml
10 recensioner
Lägg till i varukorgen
Benton
Lugnande ansiktsmask med centella Centella CICA Mask Pack
Tygmasker
23 g * 10 sheets
+1 storlekar
160.83 kr
69.93 kr / 100 g
3 recensioner
Lägg till i varukorgen
Skin&Lab
Intensiv barriärkräm för ansiktet Barrierderm Intensive Cream
Krämer
100 ml
+1 storlekar
412.36 kr
412.36 kr / 100 ml
11 recensioner
Lägg till i varukorgen
Beauty of Joseon
Lugnande serum Calming Serum Green Tea + Panthenol
Serum
30 ml
154.00 kr
513.33 kr / 100 ml
53 recensioner
Lägg till i varukorgen
Pyunkang Yul
ATO Moisturizing Soothing Gel Lotion för ansiktet
Geler
150 ml
199.00 kr
132.67 kr / 100 ml
11 recensioner
Lägg till i varukorgen
Pyunkang Yul
Lugnande toner Calming Deep Moisture Toner
Toners
150 ml
127.75 kr
85.17 kr / 100 ml
22 recensioner
Lägg till i varukorgen
Mary & May
Cica Soothing Sun Cream SPF 50+
Solskyddsmedel 🔆
50 ml
214.64 kr
429.28 kr / 100 ml
33 recensioner
Lägg till i varukorgen
Some By Mi
Serum för förträngning av porer Super Matcha Pore Tightening Serum
Serum
50 ml
216.85 kr
433.70 kr / 100 ml
16 recensioner
Lägg till i varukorgen
iUNIK
Lugnande hydrofil olja med calendula Calendula Complete Cleansing Oil
Oljor
200 ml
188.95 kr
94.47 kr / 100 ml
108 recensioner
Lägg till i varukorgen
Dr. Althea
Lugnande ansiktsmask 345 Relief Cream Mask
Tygmasker
25 g / 1 sheet
+1 storlekar
33.00 kr
132.00 kr / 100 g
5 recensioner
Lägg till i varukorgen
PO:DL
Hydrogelmask med ceramider Oat Ceramide Hydromask
Kollagenmasker
42 g / 1 sheet
68.27 kr
162.55 kr / 100 g
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
ANUA
Kollagen ansiktsmask med hjärtlövs-extrakt Heartleaf 70 Soothing Collagen Mask
Kollagenmasker
38 g / 1 sheet
62.05 kr
163.29 kr / 100 g
3 recensioner
Lägg till i varukorgen
LUVUM
Lugnande ansiktsgelmask med Centella Asiatica Calming Repair Cica Gel Mask
Kollagenmasker
33 g / 1 sheet
55.92 kr
169.45 kr / 100 g
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
Purito Seoul
Set för ansiktsvård Wonder Releaf Centella Mini Kit Unscented
Sets
30 ml, 15 ml, 15 ml
8 recensioner
Finns inte i lager
Meddela mig
Arocell
Lugnande kräm med hyaluronsyra Hyal B5 Soothing Cream
Krämer
80 ml
Finns inte i lager
Meddela mig
Arocell
Rengöringsprodukt för ansiktet med malört Mugwort Whipped Cleanser
Skum
150 ml
Finns inte i lager
Meddela mig
Milk Touch
Lugnande kräm för ansiktet Hedera Helix Relaxing Cream
Krämer
50 ml
Finns inte i lager
Meddela mig
Medipeel
Lugnande toner med centella och polynukleotider Young Cica PDRN Trouble Soothing Essence Toner
Toners
200 ml
Finns inte i lager
Meddela mig
Skin&Lab
Lugnande ansiktstoner Tricicabarrier Soothing Toner
Toners
150 ml
2 recensioner
Finns inte i lager
Meddela mig
Skin&Lab
Lugnande serum för ansiktet Tricicabarrier Calming Ampoule
Ampuller
50 ml
Finns inte i lager
Meddela mig
A'pieu
Lugnande vätska Madecassoside Fluid 2X
Toners
300 ml
2 recensioner
Finns inte i lager
Meddela mig
Medicube
Ansiktsmask med kylande tyg och centella Super Cica Calming Mask
Tygmasker
22 g / 1 sheet
2 recensioner
Finns inte i lager
Meddela mig
Medicube
Tissue mask med centella Super Cica Daily Quick Mask
Tygmasker
350 g / 30 sheet
4 recensioner
Finns inte i lager
Meddela mig
A'pieu
Ansiktsvatten Madecassoside Tetrasome Cica Toner
Toners
300 ml
2 recensioner
Finns inte i lager
Meddela mig
VISA MER
Previous page
1
2
3
You're on page
4
5
Next page
Håll Kontakten!
Vi skickar dig rabatter, nya produkter och hudvårdstips om K-beauty.
Gå med i vår exklusiva e-postlista.
*
Prenumerera
Genom att prenumerera godkänner jag villkoren för
Villkor och Anvisningar