You need to enable JavaScript to run this app.
Gåva vid köp från 599 kr
SV
kr
Handla Allt
Bästsäljare
Nyheter
Märken
Ksisters
Rodnad
Alla produkter
Rodnad hudvård, Hudtyp: Känslig
(161)
Ansiktsvård (161)
Hår & Kropp (2)
Filter
: 2
SORTERA EFTER
: Populär
Hudtyp:
Känslig
RENSA ALLA
SORTERA EFTER:
Populär
Populär
Nyaste
PRIS ↑
PRIS ↓
Previous page
1
2
You're on page
3
4
5
Next page
KAINE
Hudvårdskit för ansiktet Travel Kit
Sets
30 ml, 30 ml, 10 ml, 10 ml
426.77 kr
533.46 kr / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
KAINE
Mini-kit för ansiktsrengöring Mini Cleanser Set
Sets
30 ml * 3 pcs
228.69 kr
254.10 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
TIAM
Ansiktsessens Snail & Azulene Water Essence
Essenser
180 ml
154.40 kr
85.78 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
TIAM
Ansiktskräm Snail & Azulene Calmfort Cream
Krämer
100 ml
213.09 kr
191.78 kr
191.78 kr / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 191.04 kr
Lägg till i varukorgen
Torriden
Ansiktsserum Balanceful Cica Serum
Serum
50 ml
267.79 kr
535.58 kr / 100 ml
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
Medipeel
Lugnande ansiktskräm med centella och polynukleotider Young Cica PDRN Trouble Soothing Cream
Krämer
80 ml
214.00 kr
267.50 kr / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
Medipeel
Serum med bakuchiol, centella och polynukleotider Young Cica PDRN Exo-Pin Bakuchiol Serum
Serum
50 ml
261.00 kr
522.00 kr / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
Medipeel
Serum med hyaluronsyra, centella och polynukleotider Young Cica PDRN Exo-Pin Hyaluronic Serum
Serum
50 ml
328.29 kr
213.39 kr
426.78 kr / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 212.57 kr
Lägg till i varukorgen
Medipeel
Lugnande serum med centella och polynukleotider Young Cica PDRN Trouble Soothing Ampoule
Ampuller
50 ml
294.48 kr
206.14 kr
412.28 kr / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 191.88 kr
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
LUVUM
Lugnande gelserum för ansiktet med Centella Asiatica Calming Repair Cica Gel Serum
Serum
80 ml
302.83 kr
272.55 kr
340.69 kr / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 271.49 kr
Lägg till i varukorgen
LUVUM
Lugnande ansiktspads med Centella Asiatica Calming Repair Cica Spot Pad
Pads
120 ml / 60 pads
267.21 kr
222.68 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
LUVUM
Lugnande ansiktskräm med Centella Asiatica Calming Repair Cica Cream
Krämer
50 ml
337.03 kr
674.06 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Numbuzin
Toner-pads med centella-extrakt No.1 Centella Re-Leaf Green Toner Pad
Pads
190 ml / 70 pads
136.90 kr
72.05 kr / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
Skin&Lab
Förnyande serum med retinol Retinol Repair Serum
Serum
30 ml
333.42 kr
1111.40 kr / 100 ml
3 recensioner
Lägg till i varukorgen
Skin&Lab
Regenererande serum med ceramider för ansiktet Barrierderm Milky Serum
Serum
50 ml
313.82 kr
627.64 kr / 100 ml
3 recensioner
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Ansiktsessens för känslig hud Heartleaf Intensive Calming Essence
Essenser
120 ml
221.60 kr
132.96 kr
110.80 kr / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 132.45 kr
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Återfuktande kräm med malörtsextrakt Original Wormwood Calming Watery Cream
Krämer
100 ml
129.32 kr
129.32 kr / 100 ml
20 recensioner
Lägg till i varukorgen
Cu Skin
Lugnande ansiktskräm Clean-Up Calming Intensive Cream
Krämer
30 ml
335.35 kr
1117.83 kr / 100 ml
6 recensioner
Lägg till i varukorgen
Cu Skin
Fuktgivande nattmask CU Dr. Solution Moisture Sleeping Mask
Nattmasker
60 ml
255.54 kr
425.90 kr / 100 ml
11 recensioner
Lägg till i varukorgen
Cu Skin
Kräm för överkänslig ansiktshud Clean-Up EX-C After Cream
Krämer
15 ml
165.29 kr
1101.93 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Cu Skin
Ansiktsserum CU Dr. Solution Bifida Barrier Ampoule
Ampuller
50 ml
369.91 kr
739.82 kr / 100 ml
6 recensioner
Lägg till i varukorgen
Cu Skin
Återställande ansiktsmask CU: Vitamin U Essence Soothing Mask
Tygmasker
25 g / 1 sheet
43.26 kr
173.04 kr / 100 g
3 recensioner
Lägg till i varukorgen
Cu Skin
Calming face serum Clean-Up Calming Intensive Serum
Serum
30 ml
361.82 kr
1206.07 kr / 100 ml
7 recensioner
Lägg till i varukorgen
Abib
Lugnande ansiktsessens Heartleaf Essence Calming Pump
Essenser
50 ml
127.67 kr
255.34 kr / 100 ml
8 recensioner
Lägg till i varukorgen
Skin&Lab
Lugnande kräm med centella för ansiktet Tricicabarrier Relief Cream
Krämer
50 ml
244.13 kr
488.26 kr / 100 ml
3 recensioner
Lägg till i varukorgen
Dr. Ceuracle
Ansiktsserum 5α Control Clearing Serum In Emulsion
Emulsioner
100 ml
260.05 kr
260.05 kr / 100 ml
3 recensioner
Lägg till i varukorgen
Esfolio
Lugnande ansiktsserum Cica Centella Calming Ampoule
Ampuller
30 ml
77.91 kr
259.70 kr / 100 ml
25 recensioner
Lägg till i varukorgen
Missha
Lugnande serum för problemhy Cicadin Blemish Clearing Serum
Serum
30 ml
405.49 kr
1351.63 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Round Lab
Lugnande kuddar för ansiktet Pine Calming Cica Pad
Pads
195 ml / 50 pcs
267.00 kr
136.92 kr / 100 ml
6 recensioner
Lägg till i varukorgen
Cu Skin
Lugnande ansiktskräm CU Dr.Solution Cicaming Madeca B5 Cream
Krämer
70 ml
382.38 kr
546.26 kr / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
kkul
Ampullserum med tea tree-extrakt och aloe The Glow Gateway Aloe & Tea Tree Ampoule
Ampuller
30 ml
109.21 kr
76.45 kr
254.83 kr / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 76.15 kr
5 recensioner
Lägg till i varukorgen
Dr. Ceuracle
Ansiktskräm Cica Regen 70 Cream
Krämer
50 ml
240.00 kr
480.00 kr / 100 ml
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
Cu Skin
Rengörande gelskum för ansiktet CU Dr.Solution Cicaming Cleansing Gel Foam
Geler
150 g
220.06 kr
146.71 kr / 100 g
5 recensioner
Lägg till i varukorgen
Farmstay
Tygmask med sheasmör Real Shea Butter Essence Mask
Tygmasker
23 ml / 1 sheet
13.92 kr
60.52 kr / 100 ml
8 recensioner
Lägg till i varukorgen
Dr. Ceuracle
Lugnande ansiktsvatten Cica Regen 92 Toner
Toners
120 ml
197.05 kr
164.21 kr / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
Benton
Gelskum med salicylsyra AC BHA Foam Cleansing
Skum
120 ml
182.47 kr
152.06 kr / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
VISA MER
Previous page
1
2
You're on page
3
4
5
Next page
Håll Kontakten!
Vi skickar dig rabatter, nya produkter och hudvårdstips om K-beauty.
Gå med i vår exklusiva e-postlista.
*
Prenumerera
Genom att prenumerera godkänner jag villkoren för
Villkor och Anvisningar