You need to enable JavaScript to run this app.
Gåva vid köp från 599 kr
SV
kr
Handla Allt
Bästsäljare
Nyheter
Märken
Ksisters
Rodnad
Alla produkter
Rodnad hudvård Jumiso
(5)
Ansiktsvård (5)
Filter
: 2
SORTERA EFTER
: Populär
Märken:
Jumiso
RENSA ALLA
SORTERA EFTER:
Populär
Populär
Nyaste
PRIS ↑
PRIS ↓
Jumiso
Rengöringsmjölk med panthenol D-Panthenol Barrier Soothing Cleansing Milk
Geler
300 ml
256.67 kr
85.56 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Jumiso
Ansiktskräm med panthenol D-Panthenol Barrier Soothing Cream
Krämer
80 ml
+1 storlekar
218.31 kr
272.89 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Jumiso
Solkräm för ansiktet med hyaluronsyra Waterfull Hyaluronic Acid Sunscreen
Solskyddsmedel 🔆
50 ml
176.99 kr
353.98 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Jumiso
Ansiktstoner med snigelsekret och peptider Snail Mucin + Peptide Facial Toner
Toners
205 ml
164.50 kr
80.24 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Jumiso
Ansiktsserum med panthenol D-Panthenol Barrier Soothing Serum
Serum
70 ml
212.38 kr
303.40 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Håll Kontakten!
Vi skickar dig rabatter, nya produkter och hudvårdstips om K-beauty.
Gå med i vår exklusiva e-postlista.
*
Prenumerera
Genom att prenumerera godkänner jag villkoren för
Villkor och Anvisningar