You need to enable JavaScript to run this app.
Gåva vid köp från 599 kr
SV
kr
Handla Allt
Bästsäljare
Nyheter
Märken
Ksisters
Rodnad
Alla produkter
Rodnad hudvård, Typ av Mask: Gelmask
(20)
Ansiktsvård (20)
Filter
: 2
SORTERA EFTER
: Populär
Typ av Mask:
Gelmask
RENSA ALLA
SORTERA EFTER:
Populär
Populär
Nyaste
PRIS ↑
PRIS ↓
COSRX
Hydrogelmask med snigelmucin Advanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel Mask
Kollagenmasker
34 g / 1 sheet
49.45 kr
145.44 kr / 100 g
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
Needly
Lugnande ansiktsmask med hyaluronsyra Hya-Light Calming Mask
Tygmasker
25 g / 1 sheet
24.69 kr
98.76 kr / 100 g
Lägg till i varukorgen
Ariul
Hydrogel ansiktsmask med kollagen och Expert Green Cera Collagen Hydrogel Mask
Kollagenmasker
41 g / 1 sheet
72.20 kr
176.10 kr / 100 g
Lägg till i varukorgen
Sungboon Editor
Lugnande mask för ansiktet med kollagen och centella Deep Collagen Cica Teatree Soothing Mask
Kollagenmasker
37 g / 1 sheet
40.57 kr
109.65 kr / 100 g
Lägg till i varukorgen
Biodance
Ansiktsmask med havsmineraler Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask
Kollagenmasker
34 g / 1 sheet
49.45 kr
145.44 kr / 100 g
16 recensioner
Lägg till i varukorgen
Esfolio
Ansiktsmask med hydrogel och aloe vera Hydrogel Aloe Mask
Tygmasker
28 g / 1 sheet
40.39 kr
144.25 kr / 100 g
Lägg till i varukorgen
Cell Fusion C
Kylande gelmask för ansiktet med centella och proteiner Cica Cooling Protein Gel Mask
Kollagenmasker
35 g * 5 sheets
311.08 kr
177.76 kr / 100 g
Lägg till i varukorgen
Cell Fusion C
Kylande gelmask för ansiktet med peptider Cooling Peptide Gel Mask
Kollagenmasker
35 g * 5 sheets
311.08 kr
177.76 kr / 100 g
Lägg till i varukorgen
Celimax
Tvåstegs gelpeelingmask för ansiktet Ji Woo Gae Cica PHA Peel 2-Step Gel Mask
Kollagenmasker
4 g, 30 g * 4 sheets
338.03 kr
248.55 kr / 100 g
Lägg till i varukorgen
PO:DL
Hydrogelmask med ceramider Oat Ceramide Hydromask
Kollagenmasker
42 g / 1 sheet
68.27 kr
162.55 kr / 100 g
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
Abib
Gel ansiktsmask Collagen Gel Mask Sedum Jelly
Kollagenmasker
35 g / 1 sheet
41.35 kr
118.14 kr / 100 g
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
ANUA
Kollagen ansiktsmask med hjärtlövs-extrakt Heartleaf 70 Soothing Collagen Mask
Kollagenmasker
38 g / 1 sheet
62.05 kr
163.29 kr / 100 g
3 recensioner
Lägg till i varukorgen
LUVUM
Lugnande ansiktsgelmask med Centella Asiatica Calming Repair Cica Gel Mask
Kollagenmasker
33 g / 1 sheet
55.92 kr
169.45 kr / 100 g
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
Medicube
Rosa ansiktsmask med vitaminer och polynukleotider PDRN Pink Vita Coating Mask
Tygmasker
22 g / 1 sheet
Finns inte i lager
Meddela mig
LALARECIPE
Hydrogel ansiktsmask Glow Face Moisture Mask
Tygmasker
23 g / 1 sheet
2 recensioner
Finns inte i lager
Meddela mig
Mizon
Hydrogelmask för ansiktet med polynukleotider från matcha Joyful Time Matcha Pdrn Hydrogel Mask
Kollagenmasker
34 g / 1 sheet
Finns inte i lager
Meddela mig
Arocell
Gelmask för ansiktet Cica Repair Panthenol Gel Mask
Tygmasker
25 g * 4 sheets
+1 storlekar
1 recensioner
Finns inte i lager
Meddela mig
Elizavecca
Milky Piggy Water Lock Hydro-gel Melting Mask
Tygmasker
30 ml / 1 sheet
1 recensioner
Finns inte i lager
Meddela mig
Mary & May
Ansiktsmask med veganskt kollagen och aloe Vegan Collagen Fresh Aloe Mask
Kollagenmasker
30 g / 1 sheet
Finns inte i lager
Meddela mig
Nacific
Kollagen ansiktsmask med grönt te-extrakt Green Tea Cica Collagen Gel Mask
Kollagenmasker
35 g / 1 sheet
1 recensioner
Finns inte i lager
Meddela mig
Håll Kontakten!
Vi skickar dig rabatter, nya produkter och hudvårdstips om K-beauty.
Gå med i vår exklusiva e-postlista.
*
Prenumerera
Genom att prenumerera godkänner jag villkoren för
Villkor och Anvisningar