You need to enable JavaScript to run this app.
Gåva vid köp från 599 kr
SV
kr
Handla Allt
Bästsäljare
Nyheter
Märken
Ksisters
Ogenomskinlig / Glansig
Alla produkter
Ljusande hudvård Frudia
(8)
Ansiktsvård (8)
Filter
: 2
SORTERA EFTER
: Populär
Märken:
Frudia
RENSA ALLA
SORTERA EFTER:
Populär
Populär
Nyaste
PRIS ↑
PRIS ↓
Frudia
Upplysande toner-pads för ansiktet Citrus Brightening Toning Pad
Pads
5 ml / 2 pads
+1 storlekar
10.47 kr
209.40 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Frudia
Upplysande ampull för ansiktet med C-vitamin Citrus Brightening Vitamin C Ampoule
Ampuller
30 ml
229.70 kr
765.67 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Frudia
Ansiktsskum med citrus Citrus Brightening Micro Cleansing Foam
Skum
145 ml
112.00 kr
77.24 kr / 100 ml
8 recensioner
Lägg till i varukorgen
Frudia
Citrus Brightening Toner med 86 % mandarinskalextrakt
Toners
195 ml
216.18 kr
110.86 kr / 100 ml
5 recensioner
Lägg till i varukorgen
Frudia
Närande rengöringsskum med granatäpple Pomegranate Nutri-Moisturizing Sticky Cleansing Foam
Skum
145 ml
113.55 kr
78.31 kr / 100 ml
13 recensioner
Lägg till i varukorgen
Frudia
Citrus Brightening Cream för ansiktet
Krämer
55 g
+1 storlekar
289.00 kr
525.45 kr / 100 g
26 recensioner
Lägg till i varukorgen
Frudia
Brightening face serum Citrus Brightening Serum
Serum
50 g
9 recensioner
Finns inte i lager
Meddela mig
Frudia
Ljusande tygmask med 46 % mandarinextrakt Citrus Brightening Mask
Tygmasker
20 ml * 10 sheets
+1 storlekar
3 recensioner
Finns inte i lager
Meddela mig
Håll Kontakten!
Vi skickar dig rabatter, nya produkter och hudvårdstips om K-beauty.
Gå med i vår exklusiva e-postlista.
*
Prenumerera
Genom att prenumerera godkänner jag villkoren för
Villkor och Anvisningar