You need to enable JavaScript to run this app.
Gåva vid köp från 599 kr
SV
kr
Handla Allt
Bästsäljare
Nyheter
Märken
Ksisters
Ogenomskinlig / Glansig
Alla produkter
Ljusande hudvård Fraijour
(14)
Ansiktsvård (14)
Filter
: 2
SORTERA EFTER
: Populär
Märken:
Fraijour
RENSA ALLA
SORTERA EFTER:
Populär
Populär
Nyaste
PRIS ↑
PRIS ↓
Fraijour
Fuktgivande ansiktstoner Pro Moisture Creamy Toner
Toners
500 ml
173.77 kr
34.75 kr / 100 ml
10 recensioner
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Upplysande ansiktsmask utan sköljning i kapslar Yuzu Honey Anti-Mela Capsule Mask
Nattmasker
75 ml
95.00 kr
126.67 kr / 100 ml
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Rengörande enzym pulver Pro Moisture Enzyme Powder Wash
Peeling
1 g
+1 storlekar
7.07 kr
707.00 kr / 100 g
9 recensioner
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Ögonkräm i kapslar med honung och yuzu-extrakt Yuzu Honey Capsule Eye Cream
Ögonkrämer
20 ml
80.28 kr
401.40 kr / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Röd ginseng anti-aging ögonserum Alchemic Ginsenoside Contour Eye Serum
Ögonkrämer
25 ml
167.35 kr
669.40 kr / 100 ml
8 recensioner
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Röd Ginseng Anti-Aging Ansiktsessens Alchemic Ginsenoside Watery Essence
Essenser
250 ml
278.89 kr
111.56 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Rengöringsskum med malört-extrakt Original Artemisia Bubble Facial Foam
Skum
200 g
144.00 kr
72.00 kr / 100 g
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Ansiktsmist med kollagen och retinol Retin-Collagen 3D Core Ampoule Mist
Mists
200 ml
165.95 kr
82.97 kr / 100 ml
3 recensioner
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Rengöringsskum med yuzu-extrakt och propolis Yuzu Honey All Clear Cleansing Foam
Skum
250 ml
128.31 kr
51.32 kr / 100 ml
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Oxygen ansiktsmask med malörtsextrakt Original Herb Wormwood O2 Maskpack
Tvättbara Masker
300 ml
292.61 kr
97.54 kr / 100 ml
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Stärkande krämserum med kollagen och retinol för ansikte Retin-Collagen 3D Core Ampoule
Ampuller
50 ml
188.36 kr
376.72 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Kollagen och retinol rengöringsskum Retin-Collagen 3D Core Cleansing Foam
Skum
250 ml
129.86 kr
51.94 kr / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Rengöringsbalsam med yuzu-extrakt och propolis Yuzu Honey All Cleansing Balm
Balsam
50 ml
160.73 kr
321.46 kr / 100 ml
3 recensioner
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Återfuktande ansiktskräm med hjärtbladsextrakt Heartleaf Blemish Moisture Cream
Krämer
100 ml
153.37 kr
153.37 kr / 100 ml
3 recensioner
Lägg till i varukorgen
Håll Kontakten!
Vi skickar dig rabatter, nya produkter och hudvårdstips om K-beauty.
Gå med i vår exklusiva e-postlista.
*
Prenumerera
Genom att prenumerera godkänner jag villkoren för
Villkor och Anvisningar