You need to enable JavaScript to run this app.
Gåva vid köp från 599 kr
SV
kr
Handla Allt
Bästsäljare
Nyheter
Märken
Ksisters
Olje / Porkontroll
Alla produkter
Oljekontroll och hudporvård iUNIK
(9)
Ansiktsvård (9)
Filter
: 2
SORTERA EFTER
: Populär
Märken:
iUNIK
RENSA ALLA
SORTERA EFTER:
Populär
Populär
Nyaste
PRIS ↑
PRIS ↓
iUNIK
Ansiktsserum med azelainsyra och lacto-polynukleotider Azelaic Acid Lacto PDRN Serum
Serum
40 ml
232.00 kr
580.00 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
iUNIK
Ansiktsserum med volyfillin och druv-polynukleotider Volufiline Grape PDRN Serum
Serum
40 ml
233.00 kr
582.50 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
iUNIK
Ansiktsserum med tranexaminsyra, niacinamid och narcissus-polynukleotider TXA Niacinamide Narcissus PDRN Serum
Serum
40 ml
232.00 kr
580.00 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
iUNIK
Rengöringsgel med ringblomsextrakt Calendula Balancing Foam Gel Cleanser
Geler
150 ml
143.00 kr
95.33 kr / 100 ml
5 recensioner
Lägg till i varukorgen
iUNIK
Centella Mini Set
Sets
25 ml, 15 ml, 15 ml
160.30 kr
291.45 kr / 100 ml
6 recensioner
Lägg till i varukorgen
iUNIK
Rengörande skum Centella Mild Cleasing Foam
Skum
120 ml
128.65 kr
107.21 kr / 100 ml
14 recensioner
Lägg till i varukorgen
iUNIK
Sorbetkräm för ansiktet med centella Centella Relief Sorbet Cream
Krämer
50 ml
260.00 kr
520.00 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
iUNIK
Lugnande hydrofil olja med calendula Calendula Complete Cleansing Oil
Oljor
200 ml
188.95 kr
94.47 kr / 100 ml
108 recensioner
Lägg till i varukorgen
iUNIK
Serum med rosextrakt och galactomyces Rose Galactomyces Synergy Serum
Serum
50 ml
17 recensioner
Finns inte i lager
Meddela mig
Håll Kontakten!
Vi skickar dig rabatter, nya produkter och hudvårdstips om K-beauty.
Gå med i vår exklusiva e-postlista.
*
Prenumerera
Genom att prenumerera godkänner jag villkoren för
Villkor och Anvisningar