You need to enable JavaScript to run this app.
Gåva vid köp från 599 kr
SV
kr
Handla Allt
Bästsäljare
Nyheter
Märken
Ksisters
Olje / Porkontroll
Alla produkter
Oljekontroll och hudporvård Fraijour
(12)
Ansiktsvård (12)
Filter
: 2
SORTERA EFTER
: Populär
Märken:
Fraijour
RENSA ALLA
SORTERA EFTER:
Populär
Populär
Nyaste
PRIS ↑
PRIS ↓
Fraijour
Original Herb Wormwood Calming Toner med malörtsextrakt och AHA/BHA-syror
Toners
500 ml
119.00 kr
23.80 kr / 100 ml
7 recensioner
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Rengörande enzym pulver Pro Moisture Enzyme Powder Wash
Peeling
1 g
+1 storlekar
7.06 kr
706.00 kr / 100 g
9 recensioner
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Pads för porförminskning med malörtsextrakt Original Herb Wormwood Pore Pad
Pads
170 ml / 60 pads
227.44 kr
133.79 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Röd ginseng anti-aging hydrofilt oljeskum Alchemic Ginsenoside Oil To Foam Cleanser
Oljor
210 g
179.80 kr
85.62 kr / 100 g
3 recensioner
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Rengöringsskum med malört-extrakt Original Artemisia Bubble Facial Foam
Skum
200 g
145.00 kr
72.50 kr / 100 g
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Fuktgivande ansiktsmask i lera med mjölkproteiner Pro Moisture Milk Toning Clay Mask
Tvättbara Masker
75 g
72.38 kr
96.51 kr / 100 g
4 recensioner
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Ansiktsessens för känslig hud Heartleaf Intensive Calming Essence
Essenser
120 ml
221.60 kr
132.96 kr
110.80 kr / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 132.45 kr
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Oxygen ansiktsmask med malörtsextrakt Original Herb Wormwood O2 Maskpack
Tvättbara Masker
300 ml
290.87 kr
96.96 kr / 100 ml
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Hydrofil rengöringsolja-skum med kollagen och retinol Retin-Collagen 3D Core Oil To Foam Cleanser
Oljor
210 g
165.52 kr
78.82 kr / 100 ml
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Kollagen och retinol rengöringsskum Retin-Collagen 3D Core Cleansing Foam
Skum
250 ml
129.32 kr
51.73 kr / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Rengöringsbalsam med yuzu-extrakt och propolis Yuzu Honey All Cleansing Balm
Balsam
50 ml
160.07 kr
320.14 kr / 100 ml
3 recensioner
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Poråtdragande Gel Ansiktsmask med Spicules Heartleaf Pore Melting Gel Mask
Tvättbara Masker
75 ml
138.54 kr
184.72 kr / 100 ml
6 recensioner
Lägg till i varukorgen
Håll Kontakten!
Vi skickar dig rabatter, nya produkter och hudvårdstips om K-beauty.
Gå med i vår exklusiva e-postlista.
*
Prenumerera
Genom att prenumerera godkänner jag villkoren för
Villkor och Anvisningar