You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 599 kr
EN
kr
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Damaged Hair
All products
Damaged Hair repair treatments, Ingredient Preferences: Shea Butter
(3)
Hair & Body (3)
Filter
: 2
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Shea Butter
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
KUNDAL
Honey & Macadamia Nature Shampoo Baby Powder
Shampoos
500 ml
+1 sizes
135.85 kr
27.17 kr / 100 ml
4 reviews
Add to cart
Rated Green
Real Shea Protein Recharging Leave-In Treatment Spray
Mists
80 ml
254.18 kr
317.72 kr / 100 ml
1 reviews
Add to cart
Apothe
Hair Relax Essence
Oils & Essences
80 ml
93.44 kr
116.80 kr / 100 ml
Add to cart
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions