You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 599 kr
EN
kr
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Damaged Hair
All products
Damaged Hair repair treatments, Ingredient Preferences: Hydrolyzed Silk
(4)
Hair & Body (4)
Filter
: 2
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Hydrolyzed Silk
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
La'dor
Damage Protector Acid Conditioner
Conditioners
900 ml
276.85 kr
30.76 kr / 100 ml
Add to cart
La'dor
Perfumed Hair Shampoo Osmanthus
Shampoos
530 ml
+2 sizes
222.76 kr
42.03 kr / 100 ml
2 reviews
Add to cart
La'dor
Perfumed Hair Shampoo Hinoki
Shampoos
530 ml
+2 sizes
222.76 kr
42.03 kr / 100 ml
1 reviews
Add to cart
La'dor
Perfumed Hair Shampoo La Pitta
Shampoos
530 ml
+2 sizes
225.45 kr
42.54 kr / 100 ml
8 reviews
Add to cart
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions