Free gift for orders over 599 kr
Ingredient Preferences:

Rose Extract

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Petitfee & Koelf Rose Petal Satin Hair Mask
Petitfee & KoelfRose Petal Satin Hair MaskMasks
30 g / 1 pc
55.84 kr
186.13 kr / 100 g
1 reviews
Anillo Rosy Night Repair Hair Essence
AnilloRosy Night Repair Hair EssenceOils & Essences
50 ml
197.95 kr
395.90 kr / 100 ml
1 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Nature Shampoo English Rose
KUNDALHoney & Macadamia Nature Shampoo English RoseShampoos
500 ml
135.85 kr
27.17 kr / 100 ml
2 reviews
Anillo Rosy Night Repair Ampoule Treatment
AnilloRosy Night Repair Ampoule TreatmentConditioners
200 ml
274.45 kr
137.22 kr / 100 ml
1 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Protein Treatment English Rose
KUNDALHoney & Macadamia Protein Treatment English RoseConditioners
500 ml+1 sizes
202.63 kr
40.53 kr / 100 ml
1 reviews
By subscribing I agree with the terms of