You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 599 kr
EN
kr
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Damaged Hair
All products
Damaged Hair repair treatments, Ingredient Preferences: Olive Oils
(3)
Hair & Body (3)
Filter
: 2
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Olive Oils
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
Petitfee & Koelf
Rose Petal Satin Hair Mask
Masks
30 g / 1 pc
55.84 kr
186.13 kr / 100 g
1 reviews
Add to cart
Apothe
Hair Relax Essence
Oils & Essences
80 ml
93.44 kr
116.80 kr / 100 ml
Add to cart
Masil
6Salon Hair Perfume Oil
Oils & Essences
60 ml
222.08 kr
370.13 kr / 100 ml
Add to cart
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions