You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 599 kr
EN
kr
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Damaged Hair
All products
Damaged Hair repair treatments, Ingredient Preferences: Honey
(7)
Hair & Body (7)
Filter
: 2
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Honey
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
KUNDAL
Honey & Macadamia Protein Treatment Baby Powder
Conditioners
500 ml
+1 sizes
135.85 kr
27.17 kr / 100 ml
11 reviews
Add to cart
KUNDAL
Honey & Macadamia Nature Shampoo Baby Powder
Shampoos
500 ml
+1 sizes
135.85 kr
27.17 kr / 100 ml
4 reviews
Add to cart
KUNDAL
Honey & Macadamia Hair Treatment Pink Grapefruit
Conditioners
500 ml
149.00 kr
29.80 kr / 100 ml
4 reviews
Add to cart
KUNDAL
Honey & Macadamia Protein Treatment White Musk
Conditioners
500 ml
+1 sizes
190.00 kr
38.00 kr / 100 ml
5 reviews
Add to cart
KUNDAL
Honey & Macadamia Nature Shampoo English Rose
Shampoos
500 ml
135.85 kr
27.17 kr / 100 ml
2 reviews
Add to cart
KUNDAL
Honey & Macadamia Nature Shampoo Cherry Blossom
Shampoos
500 ml
162.00 kr
32.40 kr / 100 ml
10 reviews
Add to cart
KUNDAL
Honey & Macadamia Protein Treatment English Rose
Conditioners
500 ml
+1 sizes
202.63 kr
40.53 kr / 100 ml
1 reviews
Add to cart
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions