Free gift for orders over 599 kr
Skin Concern:

Sensitive

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
iUNIK Tea Tree Relief Toner
iUNIKTea Tree Relief TonerToners
200 ml
166.41 kr
83.20 kr / 100 ml
10 reviews
iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum
iUNIKPropolis Vitamin Synergy SerumSerums
50 ml
150.68 kr
301.36 kr / 100 ml
57 reviews
AXIS-Y New Skin Resolution Gel Mask
AXIS-YNew Skin Resolution Gel MaskWash-off Masks
100 ml
131.23 kr
131.23 kr / 100 ml
7 reviews
Some By Mi 30 Days Miracle Clear Spot Patch
Some By Mi30 Days Miracle Clear Spot PatchSpot Treatment
18 pcs / 1 sheet
31.45 kr
174.72 kr / 100 g
134 reviews
COSRX Aloe Soothing Sun Cream SPF 50+
COSRXAloe Soothing Sun Cream SPF 50+Sunscreen 🔆
50 ml
102.55 kr
205.10 kr / 100 ml
106 reviews
Purito Seoul Intensive Care Patch
Purito SeoulIntensive Care PatchSpot Treatment
12 pcs / 0.62 g
202.23 kr
20223.00 kr / 100 g
Skin1004 Madagascar Centella PDRN 1.5 Cream
Skin1004Madagascar Centella PDRN 1.5 CreamCreams
30 ml
227.18 kr
757.27 kr / 100 ml
KAINE Hyaluronic Cooling Booster Gel
KAINEHyaluronic Cooling Booster GelCreams
100 ml
240.72 kr
240.72 kr / 100 ml
Arencia PDRN Booster Shot
ArenciaPDRN Booster ShotSerums
30 ml
249.00 kr
830.00 kr / 100 ml
B : Lab Matcha Airyfit Sun Stick
B : LabMatcha Airyfit Sun StickSunscreen 🔆
15 g
131.40 kr
876.00 kr / 100 g
B : Lab Bamboo 365 Super Aqua Sunscreen
B : LabBamboo 365 Super Aqua SunscreenSunscreen 🔆
50 ml
150.17 kr
300.34 kr / 100 ml
B : Lab Apple Cera Overnight Calming Cream
B : LabApple Cera Overnight Calming CreamCreams
50 ml
172.06 kr
344.12 kr / 100 ml
B : Lab Ji-chi Hydro Boost Layer Serum
B : LabJi-chi Hydro Boost Layer SerumSerums
30 ml
156.81 kr
522.70 kr / 100 ml
B : Lab CICA Barrier Gentle Morning Cleanser
B : LabCICA Barrier Gentle Morning CleanserFoams
100 ml
134.96 kr
134.96 kr / 100 ml
Medicube Hypochlorous Acid Daily Facial Spray
MedicubeHypochlorous Acid Daily Facial SprayFace Mists
125 ml
214.15 kr
171.32 kr / 100 ml
Medicube Azelaic Acid 10 BB Soothing Serum
MedicubeAzelaic Acid 10 BB Soothing SerumSerums
30 ml
233.95 kr
779.83 kr / 100 ml
Medicube Azelaic Acid Exosome Shot Serum 2000
MedicubeAzelaic Acid Exosome Shot Serum 2000Serums
30 ml
251.95 kr
839.83 kr / 100 ml
SEOUL 1988 Sleeping Mask : Collagen Complex 7 + Red Bean
SEOUL 1988Sleeping Mask : Collagen Complex 7 + Red BeanSleeping Masks
60 ml
230.72 kr
384.53 kr / 100 ml
SEOUL 1988 Repair Cream : Niacica 20% + Mugwort
SEOUL 1988Repair Cream : Niacica 20% + MugwortCreams
50 ml
214.00 kr
428.00 kr / 100 ml
SEOUL 1988 Capsule Cream : Niacinamide 5% + Yuja
SEOUL 1988Capsule Cream : Niacinamide 5% + YujaCreams
50 ml
230.30 kr
460.60 kr / 100 ml
Jumiso Waterfull Hyaluronic Acid Sunscreen
JumisoWaterfull Hyaluronic Acid SunscreenSunscreen 🔆
50 ml
176.99 kr
353.98 kr / 100 ml
COSRX One Step Original Clear Skin Calming Pad
COSRXOne Step Original Clear Skin Calming PadPads
280 ml / 100 pcs
261.75 kr
93.48 kr / 100 ml
COSRX One Step Original Tone Clarifying Moisture Pad
COSRXOne Step Original Tone Clarifying Moisture PadPads
230 ml / 100 pcs
239.00 kr
103.91 kr / 100 ml
Nightingale Tea Tree Calming Pad
NightingaleTea Tree Calming PadPads
165 ml / 60 pads
258.35 kr
156.58 kr / 100 ml
Ariul Stress Relieving Micellar Lip And Eye Remover
AriulStress Relieving Micellar Lip And Eye RemoverWaters
300 ml
187.69 kr
62.56 kr / 100 ml
Skinfood Lavender Food Mask
SkinfoodLavender Food MaskWash-off Masks
120 g
147.08 kr
125.02 kr
104.18 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 124.98 kr
2 reviews
Skinfood Carrot Carotene Relief Cream
SkinfoodCarrot Carotene Relief CreamCreams
70 ml
314.63 kr
449.47 kr / 100 ml
1 reviews
Skinfood Eggplant Sous Vide Mask Sheet
SkinfoodEggplant Sous Vide Mask SheetSheet Masks
22 g / 1 sheet
17.34 kr
78.82 kr / 100 g
Farmstay Hyaluronic Acid Multi Aqua Soothing Gel
FarmstayHyaluronic Acid Multi Aqua Soothing GelGels
200 ml
52.60 kr
26.30 kr / 100 ml
10 reviews
Ariul 7 Days Mask Tea Tree M
Ariul7 Days Mask Tea Tree MSheet Masks
23 ml / 1 sheet
20.18 kr
87.74 kr / 100 ml
Ariul 7 Days Mask Heartleaf P
Ariul7 Days Mask Heartleaf PSheet Masks
23 ml / 1 sheet
20.18 kr
87.74 kr / 100 ml
Ariul Smooth & Pure Daily Pick Essential Calming Mask
AriulSmooth & Pure Daily Pick Essential Calming MaskSheet Masks
20 ml / 1 sheet
13.98 kr
69.90 kr / 100 ml
Ariul 7 Days Mask Aloe H
Ariul7 Days Mask Aloe HSheet Masks
23 ml / 1 sheet
13.98 kr
60.78 kr / 100 ml
Dr. Althea 345 Relief Serum
Dr. Althea345 Relief SerumSerums
30 ml
212.09 kr
706.97 kr / 100 ml
Farmstay Tea Tree Biome Calming Sun Cream
FarmstayTea Tree Biome Calming Sun CreamSunscreen 🔆
50 g
165.97 kr
331.94 kr / 100 g
Ariul 7 Days AC Cica Blemish Serum
Ariul7 Days AC Cica Blemish SerumSerums
20 ml
118.88 kr
594.40 kr / 100 ml
By subscribing I agree with the terms of