Free gift for orders over 599 kr
Skin Concern:

Sensitive

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Mary & May Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask
Mary & MayCalendula Peptide Ageless Sleeping MaskSleeping Masks
110 g+1 sizes
236.65 kr
215.14 kr / 100 g
31 reviews
Numbuzin No.3 Bifida Bakuchiol 50 Zero Pore Milky Toner
NumbuzinNo.3 Bifida Bakuchiol 50 Zero Pore Milky TonerToners
200 ml
200.81 kr
100.41 kr / 100 ml
Skin1004 Madagascar Centella Tea-Trica Purifying Toner
Skin1004Madagascar Centella Tea-Trica Purifying TonerToners
210 ml
206.05 kr
98.12 kr / 100 ml
9 reviews
Arencia Deep Water Surge Soothing Cream
ArenciaDeep Water Surge Soothing CreamCreams
110 ml
223.25 kr
202.95 kr / 100 ml
LALARECIPE Hemp Seed Mild Cica 3in1 Cleanser
LALARECIPEHemp Seed Mild Cica 3in1 CleanserFoams
200 ml
178.15 kr
89.08 kr / 100 ml
4 reviews
AXIS-Y Artichoke Intensive Skin Barrier Ampoule
AXIS-YArtichoke Intensive Skin Barrier AmpouleAmpoules
30 ml
203.35 kr
677.83 kr / 100 ml
6 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Soothing Cream
Skin1004Madagascar Centella Soothing CreamCreams
75 ml+1 sizes
189.85 kr
253.13 kr / 100 ml
141 reviews
Some By Mi Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle Serum
Some By MiAha-Bha-Pha 30 Days Miracle SerumSerums
50 ml
179.00 kr
358.00 kr / 100 ml
45 reviews
Beauty of Joseon Glow Deep Serum Rice + Arbutin
Beauty of JoseonGlow Deep Serum Rice + ArbutinSerums
30 ml
158.00 kr
526.67 kr / 100 ml
82 reviews
Coxir Ultra Hyaluronic Cleansing Oil
CoxirUltra Hyaluronic Cleansing OilOils
150 ml+1 sizes
199.00 kr
132.67 kr / 100 ml
33 reviews
Benton Snail Bee High Content Essence
BentonSnail Bee High Content EssenceEssences
100 ml
166.45 kr
166.45 kr / 100 ml
34 reviews
Pyunkang Yul Black Tea Revitalizing Mask Pack
Pyunkang YulBlack Tea Revitalizing Mask PackSheet Masks
25 ml * 10 sheets+1 sizes
236.00 kr
94.40 kr / 100 ml
4 reviews
COSRX Advanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel Mask
COSRXAdvanced Snail Mucin Glass Glow Hydrogel MaskCollagen Masks
34 g / 1 sheet
49.45 kr
145.44 kr / 100 g
2 reviews
Beauty of Joseon Green Plum Refreshing Cleanser
Beauty of JoseonGreen Plum Refreshing CleanserFoams
100 ml
105.25 kr
105.25 kr / 100 ml
136 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule
Skin1004Madagascar Centella Probio-Cica Intensive AmpouleAmpoules
95 ml+2 sizes
217.75 kr
229.21 kr / 100 ml
186 reviews
kkul AM-PM Aloe Cleansing Foam
kkulAM-PM Aloe Cleansing FoamFoams
150 ml
89.87 kr
62.91 kr
41.94 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 62.66 kr
60 reviews
Abib Heartleaf Crème Calming Tube
AbibHeartleaf Crème Calming TubeCreams
75 ml
192.55 kr
256.73 kr / 100 ml
5 reviews
Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream
Pyunkang YulCalming Moisture Barrier CreamCreams
50 ml
142.15 kr
284.30 kr / 100 ml
71 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Moisture Cream
Skin1004Madagascar Centella Hyalu-Cica Moisture CreamCreams
75 ml
204.25 kr
272.33 kr / 100 ml
32 reviews
ANUA Heartleaf 70 Soothing Collagen Mask
ANUAHeartleaf 70 Soothing Collagen MaskCollagen Masks
38 g / 1 sheet
62.05 kr
163.29 kr / 100 g
3 reviews
Numbuzin No.9 NAD+ Peptides Dewy Sun Essence
NumbuzinNo.9 NAD+ Peptides Dewy Sun EssenceSunscreen 🔆
50 ml
104.50 kr
209.00 kr / 100 ml
Patch Holic Sticker Soothing Patch Play
Patch HolicSticker Soothing Patch PlaySheet Masks
12 g / 6 pcs
54.96 kr
16.49 kr
137.42 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 16.42 kr
2 reviews
Elizavecca Milky Piggy 24K Gold Snail Cleansing Foam
ElizaveccaMilky Piggy 24K Gold Snail Cleansing FoamFoams
180 ml
99.00 kr
55.00 kr / 100 ml
31 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Travel Kit
Skin1004Madagascar Centella Travel KitSets
20ml, 30 ml, 30 ml, 30 ml, 30 ml
318.00 kr
227.14 kr / 100 ml
97 reviews
Pyunkang Yul Calming Low Ph Foaming Cleanser
Pyunkang YulCalming Low Ph Foaming CleanserFoams
150 ml
109.75 kr
73.17 kr / 100 ml
34 reviews
Torriden Balanceful Centella Asiatic Extract Mask
TorridenBalanceful Centella Asiatic Extract MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet+1 sizes
33.43 kr
133.72 kr / 100 ml
Esfolio 3HA Clear Cleansing Foam
Esfolio3HA Clear Cleansing FoamFoams
100 ml
83.48 kr
83.48 kr / 100 ml
5 reviews
Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Tea Essence
Dr. CeuracleVegan Kombucha Tea EssenceEssences
150 ml
267.00 kr
178.00 kr / 100 ml
54 reviews
COSRX One Step Green Hero Calming Pad
COSRXOne Step Green Hero Calming PadPads
135 ml / 70 pads
168.00 kr
124.44 kr / 100 ml
2 reviews
Some By Mi Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle Acne Clear Foam
Some By MiAha-Bha-Pha 30 Days Miracle Acne Clear FoamFoams
100 ml
127.75 kr
127.75 kr / 100 ml
71 reviews
Medicube Red Succinic Peeling Pad
MedicubeRed Succinic Peeling PadPads
155 g / 70 pads
282.00 kr
181.94 kr / 100 g
5 reviews
Purito Seoul Wonder Releaf Centella Serum Unscented
Purito SeoulWonder Releaf Centella Serum UnscentedSerums
60 ml
162.00 kr
270.00 kr / 100 ml
52 reviews
Missha Mascure Whitening Solution Sheet Mask Glutathione
MisshaMascure Whitening Solution Sheet Mask GlutathioneSheet Masks
27 ml / 1 sheet
28.91 kr
107.07 kr / 100 ml
3 reviews
iUNIK Azelaic Acid Lacto PDRN Serum
iUNIKAzelaic Acid Lacto PDRN SerumSerums
40 ml
232.00 kr
580.00 kr / 100 ml
Arencia Deep Water Surge Serum 30
ArenciaDeep Water Surge Serum 30Serums
50 g
224.95 kr
449.90 kr / 100 g
2 reviews
Some By Mi Super Matcha Pore Care Starter Kit
Some By MiSuper Matcha Pore Care Starter KitSets
42 ml, 42 g, 30 ml, 10 ml
198.00 kr
159.68 kr / 100 ml
13 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of