Free gift for orders over 599 kr
Skin Concern:

Sensitive

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream
COSRXAdvanced Snail 92 All In One CreamCreams
100 g (tube)+2 sizes
159.00 kr
159.00 kr / 100 g
272 reviews
Numbuzin No.1 Pure-Full Calming Herb Toner
NumbuzinNo.1 Pure-Full Calming Herb TonerToners
300 ml
138.00 kr
46.00 kr / 100 ml
6 reviews
Some By Mi Snail Truecica Miracle Repair Serum
Some By MiSnail Truecica Miracle Repair SerumSerums
50 ml
181.75 kr
363.50 kr / 100 ml
9 reviews
Ma:nyo Bifida Biome Complex Ampoule
Ma:nyoBifida Biome Complex AmpouleAmpoules
30 ml+1 sizes
198.85 kr
662.83 kr / 100 ml
63 reviews
Some By Mi PDRN Spirulina Soothing Repair Serum
Some By MiPDRN Spirulina Soothing Repair SerumSerums
50 ml
158.35 kr
316.70 kr / 100 ml
6 reviews
Dr. Ceuracle Hyal Reyouth Night Cream
Dr. CeuracleHyal Reyouth Night CreamCreams
60 g
269.95 kr
449.92 kr / 100 g
3 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Hyaluronic Anti-Wrinkle Serum
Haruharu WonderBlack Rice Hyaluronic Anti-Wrinkle SerumSerums
50 ml
176.35 kr
352.70 kr / 100 ml
27 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Tea-Trica Bha Foam
Skin1004Madagascar Centella Tea-Trica Bha FoamFoams
125 ml
148.45 kr
118.76 kr / 100 ml
17 reviews
Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask
BiodanceRefreshing Sea Kelp Real Deep MaskCollagen Masks
34 g / 1 sheet
49.45 kr
145.44 kr / 100 g
16 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner
Skin1004Madagascar Centella Probio-Cica Essense TonerToners
210 ml
138.55 kr
65.98 kr / 100 ml
61 reviews
COSRX Pure Fit Cica Calming True Sheet Mask
COSRXPure Fit Cica Calming True Sheet MaskSheet Masks
21 ml / 1 sheet
55.15 kr
44.12 kr
210.10 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 43.96 kr
Beplain Cicaful Calming Mask
BeplainCicaful Calming MaskSheet Masks
27 g / 1 sheet
40.32 kr
149.33 kr / 100 g
1 reviews
Missha Airy Fit Sheet Mask Rice
MisshaAiry Fit Sheet Mask RiceSheet Masks
19 g / 1 sheet
20.15 kr
106.05 kr / 100 g
25 reviews
Pyunkang Yul Calming Mask Pack
Pyunkang YulCalming Mask PackSheet Masks
10 ml * 10 sheets+1 sizes
136.00 kr
54.40 kr / 100 ml
9 reviews
Numbuzin No.4 Icy Soothing Sheet Mask
NumbuzinNo.4 Icy Soothing Sheet MaskSheet Masks
27 g * 5 sheets
125.52 kr
92.98 kr / 100 g
Benton Deep Green Tea Serum
BentonDeep Green Tea SerumSerums
35 ml
179.00 kr
511.43 kr / 100 ml
5 reviews
Tirtir Ceramic Cream
TirtirCeramic CreamCreams
100 ml+1 sizes
358.00 kr
358.00 kr / 100 ml
2 reviews
kkul Relaxation Station PDRN Sheet Mask
kkulRelaxation Station PDRN Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
14.18 kr
56.72 kr / 100 ml
13 reviews
kkul Zen Garden Aloe 98% Gel
kkulZen Garden Aloe 98% GelGels
150 ml
55.92 kr
39.14 kr
26.09 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 39.00 kr
3 reviews
Abib Acne Foam Cleanser Heartleaf Foam
AbibAcne Foam Cleanser Heartleaf FoamFoams
150 ml
125.95 kr
83.97 kr / 100 ml
9 reviews
kkul Relaxation Station Hyaluronic Collagen Sheet Mask
kkulRelaxation Station Hyaluronic Collagen Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
13.12 kr
52.48 kr / 100 ml
48 reviews
Missha Airy Fit Sheet Mask Aloe
MisshaAiry Fit Sheet Mask AloeSheet Masks
19 g / 1 sheet
20.85 kr
109.74 kr / 100 g
5 reviews
Needly Hya-Light Calming Mask
NeedlyHya-Light Calming MaskSheet Masks
25 g / 1 sheet
24.69 kr
98.76 kr / 100 g
Purito Seoul Wonder Releaf Centella Spot Patch
Purito SeoulWonder Releaf Centella Spot PatchSpot Treatment
51 pcs / 3 sheets
79.00 kr
70 reviews
Missha Airy Fit Sheet Mask Pomegranate
MisshaAiry Fit Sheet Mask PomegranateSheet Masks
19 g / 1 sheet
21.31 kr
112.16 kr / 100 g
8 reviews
Missha Airy Fit Sheet Mask Tea Tree
MisshaAiry Fit Sheet Mask Tea TreeSheet Masks
19 g / 1 sheet
21.00 kr
110.53 kr / 100 g
12 reviews
Missha Airy Fit Sheet Mask Green Tea
MisshaAiry Fit Sheet Mask Green TeaSheet Masks
19 g / 1 sheet
19.00 kr
100.00 kr / 100 g
3 reviews
Needly Ampoule Real Active Panthenol Plus
NeedlyAmpoule Real Active Panthenol PlusAmpoules
50 ml
303.93 kr
182.36 kr
364.72 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 181.65 kr
3 reviews
Some By Mi Real Cica Calming Care Mask
Some By MiReal Cica Calming Care MaskSheet Masks
20 g / 1 sheet
14.97 kr
74.85 kr / 100 g
kkul Relaxation Station Snail Sheet Mask
kkulRelaxation Station Snail Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
11.83 kr
47.32 kr / 100 ml
43 reviews
Purito Seoul Wonder Releaf Centella Cream Unscented
Purito SeoulWonder Releaf Centella Cream UnscentedCreams
50 ml
143.00 kr
28.60 kr / 100 ml
47 reviews
COSRX Advanced Snail Mucin Power Gel Cleanser
COSRXAdvanced Snail Mucin Power Gel CleanserGels
150 ml+1 sizes
172.50 kr
115.00 kr / 100 ml
4 reviews
Frudia What’S Wrong Help AC Clear Pad
FrudiaWhat’S Wrong Help AC Clear PadPads
4 g / 2 pads
11.28 kr
282.00 kr / 100 g
Farmstay Real Lychee Essence Mask
FarmstayReal Lychee Essence MaskSheet Masks
23 ml / 1 sheet
13.92 kr
9.05 kr
39.35 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 9.02 kr
17 reviews
iUNIK Tea Tree Relief Serum
iUNIKTea Tree Relief SerumSerums
50 ml
149.10 kr
298.20 kr / 100 ml
52 reviews
COSRX Full Fit Propolis Synergy Toner
COSRXFull Fit Propolis Synergy TonerToners
150 ml
143.95 kr
95.97 kr / 100 ml
39 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of