You need to enable JavaScript to run this app.
Gåva vid köp från 599 kr
SV
kr
Handla Allt
Bästsäljare
Nyheter
Märken
Ksisters
Rodnad
Alla produkter
Rodnad hudvård, Hudproblem: Känslig
(646)
Ansiktsvård (646)
Hår & Kropp (15)
Smink (3)
Filter
: 2
SORTERA EFTER
: Populär
Hudproblem:
Känslig
RENSA ALLA
SORTERA EFTER:
Populär
Populär
Nyaste
PRIS ↑
PRIS ↓
Previous page
1
...
6
You're on page
7
8
...
18
Next page
LUVUM
Lugnande ansiktspads med Centella Asiatica Calming Repair Cica Spot Pad
Pads
120 ml / 60 pads
267.21 kr
222.68 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
LUVUM
Lugnande ansiktskräm med Centella Asiatica Calming Repair Cica Cream
Krämer
50 ml
337.03 kr
674.06 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Numbuzin
Toner-pads med centella-extrakt No.1 Centella Re-Leaf Green Toner Pad
Pads
190 ml / 70 pads
136.90 kr
72.05 kr / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
Skin&Lab
Förnyande serum med retinol Retinol Repair Serum
Serum
30 ml
333.42 kr
1111.40 kr / 100 ml
3 recensioner
Lägg till i varukorgen
Skin&Lab
Regenererande serum med ceramider för ansiktet Barrierderm Milky Serum
Serum
50 ml
313.82 kr
627.64 kr / 100 ml
3 recensioner
Lägg till i varukorgen
Ma:nyo
Vegan fuktgivande ansiktskräm Our Vegan Heartleaf Moisture Calming Cream
Krämer
53 ml
466.54 kr
349.91 kr
660.21 kr / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 348.56 kr
Lägg till i varukorgen
Ma:nyo
Vegan fuktgivande ansiktsessens Our Vegan Heartleaf Moisture Calming Essence
Essenser
70 ml
466.54 kr
396.56 kr
566.51 kr / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 395.03 kr
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Ansiktsessens för känslig hud Heartleaf Intensive Calming Essence
Essenser
120 ml
221.60 kr
132.96 kr
110.80 kr / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 132.45 kr
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Återfuktande kräm med malörtsextrakt Original Wormwood Calming Watery Cream
Krämer
100 ml
129.32 kr
129.32 kr / 100 ml
20 recensioner
Lägg till i varukorgen
Fraijour
Ansiktsrengöringsskum med malörtsextrakt Original Herb Wormwood Cleansing Foam
Skum
150 ml
117.00 kr
78.00 kr / 100 ml
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
Esfolio
Ansiktsmask med hydrogel och aloe vera Hydrogel Aloe Mask
Tygmasker
28 g / 1 sheet
40.58 kr
144.93 kr / 100 g
Lägg till i varukorgen
Esfolio
Lugnande ansiktskräm med aloe vera Aloe Vera Soothing Essence Cream
Krämer
200 g
124.00 kr
62.00 kr / 100 g
Lägg till i varukorgen
Medipeel
Uppfriskande mask med rosextrakt Derma Maison Black Rose Fresh Mask
Tvättbara Masker
230 g
826.39 kr
661.11 kr
287.44 kr / 100 g
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 411.72 kr
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
Dr. Ceuracle
Hydrogelplåster för området runt ögonen Hyal Reyouth Hydrogel Eye Mask
Ögonplåster
90 g * 60 pcs
240.00 kr
266.67 kr / 100 g
3 recensioner
Lägg till i varukorgen
LALARECIPE
Ansiktskräm Hempseed Cream
Krämer
50 ml
214.00 kr
428.00 kr / 100 ml
8 recensioner
Lägg till i varukorgen
Pyunkang Yul
Lugnande ansiktsmask som sköljs av Calming Relief Gel Wash Off Pack
Tvättbara Masker
100 g
191.65 kr
191.65 kr / 100 g
Lägg till i varukorgen
Cell Fusion C
Kylande ansiktskuddar med centella Cica Cooling Pad
Pads
180 ml / 70 pads
340.99 kr
189.44 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Cu Skin
Lugnande ansiktskräm Clean-Up Calming Intensive Cream
Krämer
30 ml
335.35 kr
1117.83 kr / 100 ml
6 recensioner
Lägg till i varukorgen
Cu Skin
Fuktgivande nattmask CU Dr. Solution Moisture Sleeping Mask
Nattmasker
60 ml
255.54 kr
425.90 kr / 100 ml
11 recensioner
Lägg till i varukorgen
Tony Moly
Fuktgivande ansiktskräm Floria Nutra Energy 100 Hours Cream
Krämer
50 ml
363.20 kr
726.40 kr / 100 ml
4 recensioner
Lägg till i varukorgen
Some By Mi
Ansiktsmask med regenererande vävnad med panthenol Beta Panthenol Repair Daily Mask
Tygmasker
370 ml / 30 sheets
230.00 kr
62.16 kr / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
Some By Mi
Ansiktskräm Beta Panthenol Repair Cream
Krämer
50 ml
190.00 kr
380.00 kr / 100 ml
56 recensioner
Lägg till i varukorgen
A'pieu
Ansiktskräm The Pure Tea Tree Moisture Cream
Krämer
60 ml
117.20 kr
93.76 kr
156.27 kr / 100 ml
Lägsta priset under de senaste 30 dagarna: 93.45 kr
14 recensioner
Lägg till i varukorgen
Mizon
Transparanta pads mot akne Good Bye Blemish Clear Patch
Punktvård
44 pcs
85.00 kr
27 recensioner
Lägg till i varukorgen
Cu Skin
Kräm för överkänslig ansiktshud Clean-Up EX-C After Cream
Krämer
15 ml
165.29 kr
1101.93 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
By Wishtrend
Serum för ansiktet Propolis Energy Calming Ampoule
Ampuller
30 ml
299.65 kr
998.83 kr / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
COSRX
Serum för ansiktet The AHA 2 BHA 2 Blemish Treatment Serum
Serum
50 g
154.00 kr
308.00 kr / 100 g
4 recensioner
Lägg till i varukorgen
Dr. Ceuracle
Ac Spot Healer är en LED-spotappliceringspryl mot inflammatoriska processer
Kosmetiska Hjälpmedel
1 pc
299.00 kr
3 recensioner
Lägg till i varukorgen
COSRX
Pure Fit Cica Cream ansiktskräm
Krämer
50 ml
219.00 kr
438.00 kr / 100 ml
3 recensioner
Lägg till i varukorgen
COSRX
Ansiktsserum med propolisextrakt Full Fit Propolis Light Ampoule
Ampuller
30 ml
217.75 kr
725.83 kr / 100 ml
5 recensioner
Lägg till i varukorgen
Mary & May
Ansiktsvatten Vitamin B5+Bifida Toner
Toners
120 ml
91.76 kr
76.47 kr / 100 ml
5 recensioner
Lägg till i varukorgen
A'pieu
Tonerpads för ansiktet The Pure Tea Tree Pore Pad
Pads
20 g
28.33 kr
141.65 kr / 100 g
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
A'pieu
Ansiktsmask The Pure Tea Tree Sheet Mask
Tygmasker
23 g / 1 sheet
23.82 kr
103.57 kr / 100 g
Lägg till i varukorgen
A'pieu
Kräm-gel för ansiktet The Pure Tea Tree Soothing Gel Cream
Krämer
60 ml
120.17 kr
200.28 kr / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
A'pieu
Ansiktstoner The Pure Tea Tree Toner
Toners
210 ml
117.20 kr
55.81 kr / 100 ml
7 recensioner
Lägg till i varukorgen
A'pieu
Gelskum för ansiktet The Pure Tea Tree Cleansing Foam
Skum
200 ml
117.20 kr
58.60 kr / 100 ml
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
VISA MER
Previous page
1
...
6
You're on page
7
8
...
18
Next page
Håll Kontakten!
Vi skickar dig rabatter, nya produkter och hudvårdstips om K-beauty.
Gå med i vår exklusiva e-postlista.
*
Prenumerera
Genom att prenumerera godkänner jag villkoren för
Villkor och Anvisningar