You need to enable JavaScript to run this app.
Gåva vid köp från 599 kr
SV
kr
Handla Allt
Bästsäljare
Nyheter
Märken
Ksisters
Ogenomskinlig / Glansig
Alla produkter
Ljusande hudvård, Preferenser för Ingredienser: Kojicsyra
(8)
Ansiktsvård (8)
Filter
: 2
SORTERA EFTER
: Populär
Preferenser för Ingredienser:
Kojicsyra
RENSA ALLA
SORTERA EFTER:
Populär
Populär
Nyaste
PRIS ↑
PRIS ↓
Abib
Gelögonlappar med glutation och kojicsyra Glutathione Kojic Acid Eye Patch Vita Jelly
Ögonplåster
90 g / 60 pcs
216.67 kr
240.74 kr / 100 g
Lägg till i varukorgen
Medicube
Gelmask med kojicsyra Kojic Acid Turmeric Brightening Gel Mask
Kollagenmasker
28 g / 1 sheet
40.45 kr
144.46 kr / 100 g
3 recensioner
Lägg till i varukorgen
Medicube
Toner för ansiktet med gurkmeja och kojinsyra Kojic Acid Turmeric Resurfacing Toner
Toners
250 ml
179.05 kr
71.62 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Medicube
Ansiktsserum med niacinamid, gurkmeja och kojinsyra Kojic Acid Turmeric Niacinamide Serum
Serum
30 ml
233.95 kr
779.83 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Medicube
Upplysande peel-off-peeling med gurkmeja och kojinsyra Kojic Acid Turmeric Peel Shot
Peeling
80 ml
193.45 kr
241.81 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Medicube
Kapselkräm för ansiktet med vitaminer, gurkmeja och kojinsyra Kojic Acid Turmeric Vita Capsule Cream
Krämer
53 g
377.66 kr
712.57 kr / 100 g
Lägg till i varukorgen
Medicube
Nattmask-film för ansiktet med gurkmeja och kojinsyra Kojic Acid Turmeric Night Wrapping Mask
Nattmasker
75 ml
234.00 kr
312.00 kr / 100 ml
Lägg till i varukorgen
Purito Seoul
Ansiktsserum Azelaic Acid 10 Kojic Tea Tree Serum
Serum
30 ml
232.00 kr
773.33 kr / 100 ml
5 recensioner
Lägg till i varukorgen
Håll Kontakten!
Vi skickar dig rabatter, nya produkter och hudvårdstips om K-beauty.
Gå med i vår exklusiva e-postlista.
*
Prenumerera
Genom att prenumerera godkänner jag villkoren för
Villkor och Anvisningar