You need to enable JavaScript to run this app.
Gåva vid köp från 599 kr
SV
kr
Handla Allt
Bästsäljare
Nyheter
Märken
Ksisters
Skadat hår
Alla produkter
Reparationsbehandlingar för skadat hår, Preferenser för Ingredienser: Rosenextrakt
(5)
Hår & Kropp (5)
Filter
: 2
SORTERA EFTER
: Populär
Preferenser för Ingredienser:
Rosenextrakt
RENSA ALLA
SORTERA EFTER:
Populär
Populär
Nyaste
PRIS ↑
PRIS ↓
Petitfee & Koelf
Närande mask-cap för håret Rose Petal Satin Hair Mask
Masker
30 g / 1 pc
55.84 kr
186.13 kr / 100 g
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
Anillo
Återuppbyggande håressence med rosendoft Rosy Night Repair Hair Essence
Oljor & Essenser
50 ml
197.95 kr
395.90 kr / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
KUNDAL
Hårschampo Honey & Macadamia Nature Shampoo English Rose
Schampo
500 ml
135.85 kr
27.17 kr / 100 ml
2 recensioner
Lägg till i varukorgen
Anillo
Återuppbyggande hårbalsam med rosendoft Rosy Night Repair Ampoule Treatment
Balsam
200 ml
274.45 kr
137.22 kr / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
KUNDAL
Proteinhårbalsam Honey & Macadamia Protein Treatment English Rose
Balsam
500 ml
+1 storlekar
202.63 kr
40.53 kr / 100 ml
1 recensioner
Lägg till i varukorgen
Håll Kontakten!
Vi skickar dig rabatter, nya produkter och hudvårdstips om K-beauty.
Gå med i vår exklusiva e-postlista.
*
Prenumerera
Genom att prenumerera godkänner jag villkoren för
Villkor och Anvisningar