Free gift for orders over 599 kr
Skin Concern:

Sensitive

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
APLB Ferulic Acid Vitamin C Facial Cream
APLBFerulic Acid Vitamin C Facial CreamCreams
55 ml
155.61 kr
282.93 kr / 100 ml
COSRX The 6 Peptide Skin Booster Serum
COSRXThe 6 Peptide Skin Booster SerumSerums
150 ml+1 sizes
176.35 kr
117.57 kr / 100 ml
46 reviews
APLB Squalane Hyaluronic Acid Ampoule Serum
APLBSqualane Hyaluronic Acid Ampoule SerumSerums
40 ml
155.61 kr
132.27 kr
330.68 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 131.49 kr
2 reviews
Fraijour Yuzu Honey Anti-Mela Capsule Mask
FraijourYuzu Honey Anti-Mela Capsule MaskSleeping Masks
75 ml
95.00 kr
126.67 kr / 100 ml
2 reviews
COSRX Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask
COSRXUltimate Nourishing Rice Overnight Spa MaskSleeping Masks
60 ml
131.00 kr
218.33 kr / 100 ml
28 reviews
Esfolio 3HA Clear Toner
Esfolio3HA Clear TonerToners
150 ml
104.00 kr
69.33 kr / 100 ml
1 reviews
Haruharu Wonder Centella Phyto & 5 Peptide Concentrate Cream
Haruharu WonderCentella Phyto & 5 Peptide Concentrate CreamCreams
30 ml (refill)+1 sizes
115.00 kr
383.33 kr / 100 ml
6 reviews
Beauty of Joseon Dynasty Cream
Beauty of JoseonDynasty CreamCreams
100 ml+1 sizes
269.27 kr
269.27 kr / 100 ml
165 reviews
Enough W Collagen Whitening Premium Eye Cream
EnoughW Collagen Whitening Premium Eye CreamEye Creams
30 ml
38.93 kr
129.77 kr / 100 ml
45 reviews
Beauty of Joseon Apricot Blossom Peeling Gel
Beauty of JoseonApricot Blossom Peeling GelPeels
100 ml
119.00 kr
119.00 kr / 100 ml
96 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Ampoule
Skin1004Madagascar Centella Tone Brightening Capsule AmpouleAmpoules
100 ml+2 sizes
178.15 kr
178.15 kr / 100 ml
165 reviews
Numbuzin No.9 NAD+ Retinol Volumetox Eye Cream
NumbuzinNo.9 NAD+ Retinol Volumetox Eye CreamEye Creams
10 ml
161.00 kr
1610.00 kr / 100 ml
1 reviews
Beauty of Joseon Green Plum Refreshing Toner: AHA + BHA
Beauty of JoseonGreen Plum Refreshing Toner: AHA + BHAToners
150 ml
175.45 kr
116.97 kr / 100 ml
48 reviews
COSRX The Vitamin C 13 Serum
COSRXThe Vitamin C 13 SerumSerums
20 ml
172.75 kr
863.75 kr / 100 ml
12 reviews
iUNIK Centella Calming Gel Cream
iUNIKCentella Calming Gel CreamCreams
60 ml
143.95 kr
239.92 kr / 100 ml
121 reviews
Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Tea Essence
Dr. CeuracleVegan Kombucha Tea EssenceEssences
150 ml
265.00 kr
176.67 kr / 100 ml
54 reviews
Beauty of Joseon Rice Wonderland Set
Beauty of JoseonRice Wonderland SetSets
50 ml, 30 ml, 150 ml, 150 ml, 1 pc
759.27 kr
493.53 kr
129.88 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 488.71 kr
7 reviews
Esfolio Brightening Eye Cream
EsfolioBrightening Eye CreamEye Creams
40 ml
78.37 kr
195.93 kr / 100 ml
19 reviews
NINE LESS A-Control 10% Azelaic Acid Serum
NINE LESSA-Control 10% Azelaic Acid SerumSerums
30 ml
137.65 kr
458.83 kr / 100 ml
23 reviews
Medicube Red Succinic Peeling Pad
MedicubeRed Succinic Peeling PadPads
155 g / 70 pads
269.00 kr
173.55 kr / 100 g
5 reviews
Missha Mascure Whitening Solution Sheet Mask Glutathione
MisshaMascure Whitening Solution Sheet Mask GlutathioneSheet Masks
27 ml / 1 sheet
29.02 kr
107.48 kr / 100 ml
3 reviews
Medicube Deep Vita C Capsule Cream
MedicubeDeep Vita C Capsule CreamCreams
55 g
229.45 kr
417.18 kr / 100 g
48 reviews
SEOUL 1988 Eye Cream : Retinal Liposome 4% + Fermented Bean
SEOUL 1988Eye Cream : Retinal Liposome 4% + Fermented BeanEye Creams
30 ml
167.35 kr
557.83 kr / 100 ml
68 reviews
LALARECIPE Bakuchinol First Essence
LALARECIPEBakuchinol First EssenceEssences
155 ml
219.55 kr
141.65 kr / 100 ml
1 reviews
Eqqualberry Vitamin Illuminating Serum
EqqualberryVitamin Illuminating SerumSerums
30 ml
198.85 kr
662.83 kr / 100 ml
9 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Triple Aha Gentle Cleansing Gel
Haruharu WonderBlack Rice Triple Aha Gentle Cleansing GelGels
100 ml
126.85 kr
126.85 kr / 100 ml
5 reviews
Some By Mi Super Matcha Pore Care Starter Kit
Some By MiSuper Matcha Pore Care Starter KitSets
42 ml, 42 g, 30 ml, 10 ml
218.00 kr
175.81 kr / 100 ml
13 reviews
Lebelage Pearl Solution Mask
LebelagePearl Solution MaskSheet Masks
23 ml / 1 sheet+1 sizes
12.16 kr
8.51 kr
37.00 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 8.43 kr
23 reviews
Mary & May Vegan Cica Teatree Toner Special Set
Mary & MayVegan Cica Teatree Toner Special SetSets
200 ml, 30 ml, 12 g
243.19 kr
182.39 kr
75.37 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 180.62 kr
1 reviews
kkul Relaxation Station AHA/BHA Sheet Mask
kkulRelaxation Station AHA/BHA Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
13.16 kr
8.55 kr
34.20 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 8.49 kr
72 reviews
Some By Mi Snail Truecica Miracle Repair Serum
Some By MiSnail Truecica Miracle Repair SerumSerums
50 ml
181.75 kr
363.50 kr / 100 ml
9 reviews
COSRX The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care Serum
COSRXThe Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care SerumSerums
50 ml
215.05 kr
430.10 kr / 100 ml
1 reviews
Eqqualberry Purple Pdrn Pore Minimizing Serum
EqqualberryPurple Pdrn Pore Minimizing SerumSerums
30 ml
189.00 kr
630.00 kr / 100 ml
3 reviews
Mary & May Premium Idebenone Blackberry Complex Essence Mask
Mary & MayPremium Idebenone Blackberry Complex Essence MaskSheet Masks
250 g / 20 sheets
200.00 kr
80.00 kr / 100 g
3 reviews
Coxir Black Rice TXA Pore Furifying Mask
CoxirBlack Rice TXA Pore Furifying MaskWash-off Masks
50 ml
188.00 kr
376.00 kr / 100 ml
Heimish Matcha Biome Hydrogel Eye Patch
HeimishMatcha Biome Hydrogel Eye PatchPatches
84 g / 60 pcs
160.00 kr
190.48 kr / 100 g
5 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of