Free gift for orders over 599 kr
Skin Concern:

Oil Control /Pore

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Celimax The Vita-A Retinal Shot Tightening Booster
CelimaxThe Vita-A Retinal Shot Tightening BoosterCreams
15 ml
147.00 kr
980.00 kr / 100 ml
191 reviews
Medicube PDRN Pink Peptide Serum
MedicubePDRN Pink Peptide SerumSerums
30 ml
193.45 kr
644.83 kr / 100 ml
120 reviews
Numbuzin No.5+ Glutathione Vitamin Concentrated Serum
NumbuzinNo.5+ Glutathione Vitamin Concentrated SerumSerums
30 ml
252.85 kr
842.83 kr / 100 ml
13 reviews
Dr. Althea 345 Relief Cream
Dr. Althea345 Relief CreamCreams
50 ml+1 sizes
208.25 kr
416.50 kr / 100 ml
482 reviews
Medicube Zero Pore Pad 2.0
MedicubeZero Pore Pad 2.0Pads
155 g / 70 pcs
199.75 kr
128.87 kr / 100 g
54 reviews
Dr. Ceuracle Azelaic 10 & Madeca Ampoule
Dr. CeuracleAzelaic 10 & Madeca AmpouleAmpoules
30 ml
200.60 kr
668.67 kr / 100 ml
13 reviews
Celimax Pore + Dark Spot Brightening Cream
CelimaxPore + Dark Spot Brightening CreamCreams
35 ml
190.75 kr
545.00 kr / 100 ml
13 reviews
Celimax The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum
CelimaxThe Vita-A Retinol Shot Tightening SerumSerums
30 ml
182.65 kr
608.83 kr / 100 ml
83 reviews
Dr. Reju-All Advanced PDRN Rejuvenating Cream
Dr. Reju-AllAdvanced PDRN Rejuvenating CreamCreams
60 ml+1 sizes
1011.18 kr
1685.30 kr / 100 ml
1 reviews
Abib Collagen Eye Patch Jericho Rose Jelly
AbibCollagen Eye Patch Jericho Rose JellyPatches
90 g / 60 pcs
189.85 kr
210.94 kr / 100 g
23 reviews
Medipeel Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream
MedipeelRetinal NMN Bounce Shot Eye CreamEye Creams
15 ml
355.86 kr
2372.40 kr / 100 ml
Celimax Pore + Dark Spot Brightening Pad
CelimaxPore + Dark Spot Brightening PadPads
175 ml / 80 pads+1 sizes
326.51 kr
186.58 kr / 100 ml
22 reviews
Abib Glutathione Kojic Acid Eye Patch Vita Jelly
AbibGlutathione Kojic Acid Eye Patch Vita JellyPatches
90 g / 60 pcs
216.93 kr
241.03 kr / 100 g
Dr. Reju-All Advanced Retino-Mela Serum
Dr. Reju-AllAdvanced Retino-Mela SerumSerums
30 ml
387.85 kr
1292.83 kr / 100 ml
Medicube Collagen Night Wrapping Mask
MedicubeCollagen Night Wrapping MaskSleeping Masks
75 ml
199.00 kr
265.33 kr / 100 ml
85 reviews
VT Cosmetics Reedle Shot Lifting Eye Cream
VT CosmeticsReedle Shot Lifting Eye CreamEye Creams
15 ml+1 sizes
257.35 kr
1715.67 kr / 100 ml
14 reviews
Haruharu Wonder Black Rice 5 Ceramide Barrier Moisturizing Cream
Haruharu WonderBlack Rice 5 Ceramide Barrier Moisturizing CreamCreams
50 ml
237.33 kr
148.75 kr
297.50 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 137.83 kr
4 reviews
VT Cosmetics Reedle Shot 300
VT CosmeticsReedle Shot 300Serums
50 ml+2 sizes
336.00 kr
672.00 kr / 100 ml
45 reviews
Tirtir Milk Skin Toner
TirtirMilk Skin TonerToners
150 ml+1 sizes
202.00 kr
134.67 kr / 100 ml
24 reviews
Arencia Vitamin C Booster Shot
ArenciaVitamin C Booster ShotSerums
30 ml
166.45 kr
554.83 kr / 100 ml
2 reviews
Mary & May Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream
Mary & MayTranexamic Acid + Glutathion Eye CreamEye Creams
30 g
188.76 kr
140.25 kr
467.50 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 113.98 kr
25 reviews
Missha Super Off Cleansing Oil Blackhead Off
MisshaSuper Off Cleansing Oil Blackhead OffOils
305 ml
436.63 kr
296.65 kr
97.26 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 268.73 kr
17 reviews
Missha Red Bean Retinol Pore Dead Peel Drop 25
MisshaRed Bean Retinol Pore Dead Peel Drop 25Peels
15 g
280.87 kr
1872.47 kr / 100 g
Beplain Mung Bean Cleansing Oil
BeplainMung Bean Cleansing OilOils
200 ml
286.15 kr
143.07 kr / 100 ml
5 reviews
Numbuzin No.9 NAD+ Retinal Volumetox Eye Cream
NumbuzinNo.9 NAD+ Retinal Volumetox Eye CreamEye Creams
20 ml
268.53 kr
1342.65 kr / 100 ml
Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask
BiodanceBio-Collagen Real Deep MaskCollagen Masks
34 g / 1 sheet
53.95 kr
158.68 kr / 100 g
164 reviews
Dr. Althea Melaclear Cream
Dr. AltheaMelaclear CreamCreams
20 g
205.15 kr
1025.75 kr / 100 g
2 reviews
Missha Time Revolution Night Repair Ampoule Cream 5X
MisshaTime Revolution Night Repair Ampoule Cream 5XCreams
50 ml
463.72 kr
927.44 kr / 100 ml
22 reviews
Dr. Althea Vitamin C Boosting Serum
Dr. AltheaVitamin C Boosting SerumSerums
30 ml
182.75 kr
609.17 kr / 100 ml
6 reviews
Celimax Ji Woo Gae Heartleaf Bha Peeling Pad
CelimaxJi Woo Gae Heartleaf Bha Peeling PadPads
125 ml / 60 pads
182.65 kr
146.12 kr / 100 ml
37 reviews
Biodance Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask
BiodanceRejuvenating Caviar PDRN Real Deep MaskCollagen Masks
34 g / 1 sheet
67.05 kr
55.25 kr
162.50 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 52.48 kr
21 reviews
LUVUM Afterglow Yuja Gel Mask
LUVUMAfterglow Yuja Gel MaskCollagen Masks
33 g / 1 sheet
56.20 kr
170.30 kr / 100 g
AXIS-Y TXA 2,5% Intensive Brightening Cream
AXIS-YTXA 2,5% Intensive Brightening CreamCreams
50 ml
201.55 kr
403.10 kr / 100 ml
1 reviews
LUVUM Afterglow Yuja Vita C Capsule Serum
LUVUMAfterglow Yuja Vita C Capsule SerumSerums
30 ml
419.21 kr
1397.37 kr / 100 ml
VT Cosmetics A1 Calming Ampoule
VT CosmeticsA1 Calming AmpouleAmpoules
30 ml
208.41 kr
694.70 kr / 100 ml
Skin1004 Madagascar Centella Teca Cream
Skin1004Madagascar Centella Teca CreamCreams
75 ml
231.25 kr
174.25 kr
232.33 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 174.25 kr
1 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of