Free gift for orders over 599 kr
Ingredient Preferences:

Bifidobacterium

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Numbuzin No.3 Bifida Bakuchiol Zero Pore Serum
NumbuzinNo.3 Bifida Bakuchiol Zero Pore SerumSerums
30 ml
235.21 kr
784.03 kr / 100 ml
Ma:nyo Bifida Infusion Shot Ampoule 3Dx
Ma:nyoBifida Infusion Shot Ampoule 3DxAmpoules
50 ml
575.26 kr
1150.52 kr / 100 ml
Numbuzin No.3 Skin Softening Serum
NumbuzinNo.3 Skin Softening SerumSerums
50 ml
199.50 kr
399.00 kr / 100 ml
4 reviews
APLB Bifida Niacinamide Facial Cream
APLBBifida Niacinamide Facial CreamCreams
55 ml
155.61 kr
140.05 kr
254.64 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 138.68 kr
1 reviews
APLB Bifida Niacinamide Ampoule Serum
APLBBifida Niacinamide Ampoule SerumSerums
40 ml
155.61 kr
140.05 kr
350.13 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 138.68 kr
Purito Seoul Fermented Complex 94 Boosting Essence
Purito SeoulFermented Complex 94 Boosting EssenceEssences
150 ml
141.80 kr
94.53 kr / 100 ml
11 reviews
By subscribing I agree with the terms of