Free gift for orders over 599 kr
Ingredient Preferences:

Propolis Extract

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
COSRX Full Fit Propolis Synergy Toner
COSRXFull Fit Propolis Synergy TonerToners
150 ml
143.95 kr
95.97 kr / 100 ml
39 reviews
iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum
iUNIKPropolis Vitamin Synergy SerumSerums
50 ml
150.64 kr
301.28 kr / 100 ml
57 reviews
The Saem Bio Solution Barrier Propolis Mask Sheet
The SaemBio Solution Barrier Propolis Mask SheetSheet Masks
20 g / 1 sheet
19.03 kr
95.15 kr / 100 g
Esfolio Propolis Facial Cream
EsfolioPropolis Facial CreamCreams
50 g
77.89 kr
155.78 kr / 100 g
1 reviews
APLB Bakuchiol Propolis Ampoule Serum
APLBBakuchiol Propolis Ampoule SerumSerums
40 ml
79.93 kr
199.83 kr / 100 ml
1 reviews
Dr. Ceuracle Royal Vita Propolis 33 Capsule Eye Cream
Dr. CeuracleRoyal Vita Propolis 33 Capsule Eye CreamEye Creams
20 ml
244.00 kr
1220.00 kr / 100 ml
3 reviews
Dr. Ceuracle Royal Vita Propolis Antioxidant Mask
Dr. CeuracleRoyal Vita Propolis Antioxidant MaskSheet Masks
30 ml * 10 sheets+1 sizes
245.01 kr
81.67 kr / 100 ml
Dr. Ceuracle Royal Vita Propolis 33 Ampoule
Dr. CeuracleRoyal Vita Propolis 33 AmpouleAmpoules
30 ml+1 sizes
345.00 kr
1150.00 kr / 100 ml
12 reviews
COSRX Full Fit Propolis Light Cream
COSRXFull Fit Propolis Light CreamCreams
65 ml
226.50 kr
348.46 kr / 100 ml
6 reviews
Missha Bee Pollen Ampoule Mask
MisshaBee Pollen Ampoule MaskSheet Masks
25 g / 1 sheet
Out of stock

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of