Free gift for orders over 599 kr
Skin Concern:

Oil Control /Pore

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
NINE LESS A-Control 10% Azelaic Acid Serum
NINE LESSA-Control 10% Azelaic Acid SerumSerums
30 ml
137.65 kr
458.83 kr / 100 ml
23 reviews
Medicube Red Succinic Peeling Pad
MedicubeRed Succinic Peeling PadPads
155 g / 70 pads
346.27 kr
228.65 kr
147.52 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 217.14 kr
5 reviews
Missha Mascure Whitening Solution Sheet Mask Glutathione
MisshaMascure Whitening Solution Sheet Mask GlutathioneSheet Masks
27 ml / 1 sheet
28.93 kr
107.15 kr / 100 ml
3 reviews
Medicube Deep Vita C Capsule Cream
MedicubeDeep Vita C Capsule CreamCreams
55 g
229.45 kr
417.18 kr / 100 g
48 reviews
SEOUL 1988 Eye Cream : Retinal Liposome 4% + Fermented Bean
SEOUL 1988Eye Cream : Retinal Liposome 4% + Fermented BeanEye Creams
30 ml
167.35 kr
557.83 kr / 100 ml
68 reviews
LALARECIPE Bakuchinol First Essence
LALARECIPEBakuchinol First EssenceEssences
155 ml
219.55 kr
141.65 kr / 100 ml
1 reviews
Eqqualberry Vitamin Illuminating Serum
EqqualberryVitamin Illuminating SerumSerums
30 ml
186.15 kr
620.50 kr / 100 ml
9 reviews
iUNIK Azelaic Acid Lacto PDRN Serum
iUNIKAzelaic Acid Lacto PDRN SerumSerums
40 ml
303.12 kr
204.89 kr
512.22 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 203.42 kr
Skin1004 Madagascar Centella Poremizing Travel Kit
Skin1004Madagascar Centella Poremizing Travel KitSets
20 ml, 30 ml, 30 ml, 30 ml
221.00 kr
200.91 kr / 100 ml
Haruharu Wonder Black Rice Triple Aha Gentle Cleansing Gel
Haruharu WonderBlack Rice Triple Aha Gentle Cleansing GelGels
100 ml
126.85 kr
126.85 kr / 100 ml
5 reviews
Esfolio Lifting Care Eye Cream
EsfolioLifting Care Eye CreamEye Creams
40 ml
73.34 kr
183.35 kr / 100 ml
18 reviews
Mizon All In One Snail Repair Cream
MizonAll In One Snail Repair CreamCreams
75 ml+2 sizes
363.81 kr
218.29 kr
291.05 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 217.33 kr
54 reviews
Some By Mi Super Matcha Pore Care Starter Kit
Some By MiSuper Matcha Pore Care Starter KitSets
42 ml, 42 g, 30 ml, 10 ml
186.15 kr
150.12 kr / 100 ml
13 reviews
Lebelage Pearl Solution Mask
LebelagePearl Solution MaskSheet Masks
23 ml / 1 sheet+1 sizes
12.09 kr
8.46 kr
36.78 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 8.43 kr
23 reviews
Mary & May Vegan Cica Teatree Toner Special Set
Mary & MayVegan Cica Teatree Toner Special SetSets
200 ml, 30 ml, 12 g
241.87 kr
181.40 kr
74.96 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 180.62 kr
1 reviews
kkul Relaxation Station AHA/BHA Sheet Mask
kkulRelaxation Station AHA/BHA Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
13.13 kr
8.53 kr
34.12 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 8.49 kr
72 reviews
Some By Mi Snail Truecica Miracle Repair Serum
Some By MiSnail Truecica Miracle Repair SerumSerums
50 ml
181.75 kr
363.50 kr / 100 ml
9 reviews
Some By Mi PDRN Spirulina Soothing Repair Serum
Some By MiPDRN Spirulina Soothing Repair SerumSerums
50 ml
158.35 kr
316.70 kr / 100 ml
6 reviews
COSRX The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care Serum
COSRXThe Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care SerumSerums
50 ml
215.05 kr
430.10 kr / 100 ml
1 reviews
Eqqualberry Purple Pdrn Pore Minimizing Serum
EqqualberryPurple Pdrn Pore Minimizing SerumSerums
30 ml
189.00 kr
630.00 kr / 100 ml
3 reviews
kkul Relaxation Station Rice Sheet Mask
kkulRelaxation Station Rice Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
14.19 kr
56.76 kr / 100 ml
16 reviews
Mizon Pore Fresh Clear Nose Pack
MizonPore Fresh Clear Nose PackSheet Masks
1 pc
12.98 kr
10 reviews
Heimish Matcha Biome Hydrogel Eye Patch
HeimishMatcha Biome Hydrogel Eye PatchPatches
84 g / 60 pcs
160.00 kr
190.48 kr / 100 g
5 reviews
Some By Mi Lactosoy Sebum&Blackhead Cleansing Oil
Some By MiLactosoy Sebum&Blackhead Cleansing OilOils
200 ml
172.75 kr
86.38 kr / 100 ml
5 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Poremizing Fresh Ampoule
Skin1004Madagascar Centella Poremizing Fresh AmpouleAmpoules
100 ml+2 sizes
179.05 kr
179.05 kr / 100 ml
191 reviews
Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics
Beauty of JoseonRelief Sun Rice + ProbioticsSunscreen 🔆
50 ml
135.50 kr
271.00 kr / 100 ml
717 reviews
Abib Collagen Gel Mask Heartleaf Jelly
AbibCollagen Gel Mask Heartleaf JellyCollagen Masks
35 g / 1 sheet
47.05 kr
134.43 kr / 100 g
Farmstay Citrus Yuja Vitalizing Eye Cream
FarmstayCitrus Yuja Vitalizing Eye CreamEye Creams
45 ml
83.08 kr
184.62 kr / 100 ml
9 reviews
Some By Mi Retinol Intense Advanced Triple Action Eye Cream
Some By MiRetinol Intense Advanced Triple Action Eye CreamEye Creams
30 ml
250.94 kr
201.45 kr
671.50 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 148.00 kr
33 reviews
Missha Airy Fit Sheet Mask Lemon
MisshaAiry Fit Sheet Mask LemonSheet Masks
19 g / 1 sheet
19.55 kr
102.89 kr / 100 g
3 reviews
Biodance Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask
BiodanceRadiant Vita Niacinamide Real Deep MaskCollagen Masks
34 g / 1 sheet
49.45 kr
145.44 kr / 100 g
8 reviews
Some By Mi Lactosoy Enzyme Deep Cleansing Foam
Some By MiLactosoy Enzyme Deep Cleansing FoamFoams
100 ml
138.00 kr
138.00 kr / 100 ml
1 reviews
Missha Airy Fit Sheet Mask Potato
MisshaAiry Fit Sheet Mask PotatoSheet Masks
19 g / 1 sheet
19.55 kr
102.89 kr / 100 g
11 reviews
COSRX One Step Green Hero Calming Pad
COSRXOne Step Green Hero Calming PadPads
135 ml / 70 pads
168.00 kr
124.44 kr / 100 ml
2 reviews
Arencia Red Collagen Jello Mask
ArenciaRed Collagen Jello MaskCollagen Masks
25 g * 1 sheet
51.50 kr
206.00 kr / 100 g
Medicube Kojic Acid Turmeric Brightening Gel Mask
MedicubeKojic Acid Turmeric Brightening Gel MaskCollagen Masks
28 g / 1 sheet
40.45 kr
144.46 kr / 100 g
3 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of