Free gift for orders over 599 kr
Skin Concern:

Oil Control /Pore

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Cu Skin CU Dr. Solution Minimizing T12 Pore Serum
Cu SkinCU Dr. Solution Minimizing T12 Pore SerumSerums
50 ml
277.35 kr
554.70 kr / 100 ml
Cu Skin CU Dr. Solution Niacin 10% Vitamin C Cream
Cu SkinCU Dr. Solution Niacin 10% Vitamin C CreamCreams
50 ml
288.34 kr
576.68 kr / 100 ml
2 reviews
Cu Skin CU: Vitamin U Collagen Hydro Gel Mask
Cu SkinCU: Vitamin U Collagen Hydro Gel MaskCollagen Masks
34 g / 1 sheet
61.66 kr
181.35 kr / 100 g
2 reviews
Benton Guava Moisture Soothing Serum
BentonGuava Moisture Soothing SerumSerums
30 ml
183.00 kr
610.00 kr / 100 ml
By Juccy Gooseberry Dark Spot Brightening Serum
By JuccyGooseberry Dark Spot Brightening SerumSerums
30 ml
198.92 kr
132.61 kr / 100 ml
By Juccy Gooseberry Juicy Glow-up Gel Cream
By JuccyGooseberry Juicy Glow-up Gel CreamGels
55 ml
206.95 kr
689.83 kr / 100 ml
Coxir AHA + BHA Pore Clearing Toner
CoxirAHA + BHA Pore Clearing TonerToners
150 ml
208.33 kr
138.89 kr / 100 ml
Benton Guava Pore Cleansing Oil
BentonGuava Pore Cleansing OilOils
200 ml
304.50 kr
152.25 kr / 100 ml
Molvany CIS Exosome Pore Tightening Toner
MolvanyCIS Exosome Pore Tightening TonerToners
150 ml
222.91 kr
148.61 kr / 100 ml
Molvany Hypoallergenic LHA CIS Gel Cleanser
MolvanyHypoallergenic LHA CIS Gel CleanserGels
200 ml
238.71 kr
119.36 kr / 100 ml
Molvany Castanea Crenata Inner Shell Pore Tightening Serum
MolvanyCastanea Crenata Inner Shell Pore Tightening SerumSerums
50 ml
255.35 kr
510.70 kr / 100 ml
Medipeel Peptide 9 Aqua Essence Facial Cleanser
MedipeelPeptide 9 Aqua Essence Facial CleanserFoams
150 ml
214.00 kr
142.67 kr / 100 ml
1 reviews
Numbuzin No.3 Blue Bio-Retinol Pore Refining Serum
NumbuzinNo.3 Blue Bio-Retinol Pore Refining SerumSerums
30 ml
277.09 kr
169.15 kr
563.83 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 169.15 kr
1 reviews
Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Serum
NumbuzinNo.2 Rose PDRN Collagen Plumping SerumSerums
30 ml
258.58 kr
205.70 kr
685.67 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 184.03 kr
2 reviews
Numbuzin No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum
NumbuzinNo.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping SerumSerums
30 ml
277.09 kr
174.25 kr
580.83 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 174.25 kr
APLB Exosome Vitamin C EX Cream
APLBExosome Vitamin C EX CreamCreams
55 ml
161.96 kr
294.47 kr / 100 ml
APLB Exosome Niacinamide EX Cream
APLBExosome Niacinamide EX CreamCreams
55 ml
161.96 kr
294.47 kr / 100 ml
APLB Liposome Vitamin C LX Cream
APLBLiposome Vitamin C LX CreamCreams
55 ml
161.96 kr
294.47 kr / 100 ml
1 reviews
APLB Liposome Niacinamide LX Cream
APLBLiposome Niacinamide LX CreamCreams
55 ml
161.96 kr
294.47 kr / 100 ml
APLB Spicule Vitamin C Shot 220 Cream
APLBSpicule Vitamin C Shot 220 CreamCreams
55 ml
161.96 kr
294.47 kr / 100 ml
APLB Spicule Niacinamide Shot 260 Cream
APLBSpicule Niacinamide Shot 260 CreamCreams
55 ml
161.96 kr
294.47 kr / 100 ml
Arencia Blue Hyssop Rice Mochi Cleanser
ArenciaBlue Hyssop Rice Mochi CleanserFoams
120 g
206.00 kr
171.67 kr / 100 g
3 reviews
PO:DL Face ampoule with collagen Bam Collagen Unbeli - Bubble Ampoule
Differ & Deeper Pink Lifting Up Toning Cream Mask
Differ & DeeperPink Lifting Up Toning Cream MaskWash-off Masks
100 g
258.03 kr
258.03 kr / 100 g
1 reviews
Differ & Deeper Sky Watering Cryo Cream Mask
Differ & DeeperSky Watering Cryo Cream MaskWash-off Masks
100 g
258.03 kr
258.03 kr / 100 g
Differ & Deeper Luminous Brightening Eye Cream
Differ & DeeperLuminous Brightening Eye CreamEye Creams
30 ml
183.24 kr
610.80 kr / 100 ml
Cell Fusion C Cooling Gel Cream
Cell Fusion CCooling Gel CreamCreams
50 ml
482.33 kr
964.66 kr / 100 ml
Cell Fusion C Cooling Skin Booster Serum
Cell Fusion CCooling Skin Booster SerumSerums
150 ml
379.06 kr
252.71 kr / 100 ml
Cell Fusion C Laser UV Pore Sun Serum
Cell Fusion CLaser UV Pore Sun SerumSerums
40 ml
379.06 kr
947.65 kr / 100 ml
LALARECIPE Matcha Cica Sun Stick
LALARECIPEMatcha Cica Sun StickSunscreen 🔆
20 g
237.00 kr
1185.00 kr / 100 g
1 reviews
LALARECIPE Matcha Cica Sunscreen
LALARECIPEMatcha Cica SunscreenSunscreen 🔆
50 ml, 1 pc
286.00 kr
572.00 kr / 100 ml
LALARECIPE Yuzu Vita C 3In1 Gommage Cleansing Balm
LALARECIPEYuzu Vita C 3In1 Gommage Cleansing BalmBalms
50 ml
282.99 kr
565.98 kr / 100 ml
COSRX Airy-Light Invisible Sun Stick
COSRXAiry-Light Invisible Sun StickSunscreen 🔆
19 g
237.00 kr
1247.37 kr / 100 g
2 reviews
Torriden Cellmazing Brightening Spot Toning Pad
TorridenCellmazing Brightening Spot Toning PadPads
170 ml / 70 pads
248.00 kr
145.88 kr / 100 ml
Dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin Skin Prep Pads
Dear, KlairsFreshly Juiced Vitamin Skin Prep PadsPads
290 ml / 80 pcs
262.35 kr
168.38 kr
58.06 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 168.38 kr
2 reviews
Dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin Mask Cleanser
Dear, KlairsFreshly Juiced Vitamin Mask CleanserFoams
150 ml
156.99 kr
96.05 kr
64.03 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 92.66 kr
1 reviews
By subscribing I agree with the terms of