Free gift for orders over 599 kr
Skin Concern:

Sensitive

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Some By Mi Lactosoy Enzyme Deep Cleansing Foam
Some By MiLactosoy Enzyme Deep Cleansing FoamFoams
100 ml
150.00 kr
150.00 kr / 100 ml
1 reviews
Pyunkang Yul Calming Mask Pack
Pyunkang YulCalming Mask PackSheet Masks
10 ml * 10 sheets+1 sizes
136.00 kr
54.40 kr / 100 ml
9 reviews
Arencia Red Collagen Jello Mask
ArenciaRed Collagen Jello MaskCollagen Masks
25 g * 1 sheet
51.48 kr
205.92 kr / 100 g
kkul Relaxation Station AHA/BHA Sheet Mask
kkulRelaxation Station AHA/BHA Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
13.12 kr
8.53 kr
34.12 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 8.49 kr
72 reviews
kkul Relaxation Station PDRN Sheet Mask
kkulRelaxation Station PDRN Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
14.18 kr
56.72 kr / 100 ml
14 reviews
Eqqualberry Swimming Pool Toner
EqqualberrySwimming Pool TonerToners
155 ml+1 sizes
155.00 kr
100.00 kr / 100 ml
27 reviews
Abib Acne Foam Cleanser Heartleaf Foam
AbibAcne Foam Cleanser Heartleaf FoamFoams
150 ml
125.95 kr
83.97 kr / 100 ml
9 reviews
Enough Premium Pure Tree Balancing Pro Calming Ampoule
EnoughPremium Pure Tree Balancing Pro Calming AmpouleAmpoules
30 ml
93.41 kr
311.37 kr / 100 ml
8 reviews
A'pieu Green Tea Milk One-Pack
A'pieuGreen Tea Milk One-Pack Sheet Masks
21 g / 1 sheet
24.51 kr
116.71 kr / 100 g
7 reviews
Some By Mi Retinol Bakuchiol Dual Cream
Some By MiRetinol Bakuchiol Dual CreamCreams
50 ml
180.85 kr
361.70 kr / 100 ml
2 reviews
Medicube One Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500
MedicubeOne Day Exosome Shot Pore Ampoule 7500Ampoules
30 ml
173.26 kr
577.53 kr / 100 ml
54 reviews
Purito Seoul Wonder Releaf Centella Spot Patch
Purito SeoulWonder Releaf Centella Spot PatchSpot Treatment
51 pcs / 3 sheets
79.00 kr
70 reviews
Frudia Green Grape Pore Control Cream
FrudiaGreen Grape Pore Control CreamCreams
10 g+1 sizes
55.00 kr
550.00 kr / 100 g
92 reviews
Some By Mi Real Aha-Bha-Pha Calming Care Mask
Some By MiReal Aha-Bha-Pha Calming Care MaskSheet Masks
20 g / 1 sheet
16.09 kr
80.45 kr / 100 g
11 reviews
Fraijour Pro Moisture Enzyme Powder Wash
FraijourPro Moisture Enzyme Powder WashPeels
1 g+1 sizes
7.06 kr
706.00 kr / 100 g
9 reviews
VT Cosmetics Reti-A Reedle Shot 100
VT CosmeticsReti-A Reedle Shot 100Serums
2 ml+2 sizes
22.11 kr
18.79 kr
939.50 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 18.73 kr
8 reviews
Beauty of Joseon Radiance Cleansing Balm
Beauty of JoseonRadiance Cleansing BalmBalms
100 ml
179.05 kr
179.05 kr / 100 ml
73 reviews
VT Cosmetics Mild Reedle Shot 50 2-Step Mask
VT CosmeticsMild Reedle Shot 50 2-Step MaskSheet Masks
1.5 g, 20 g / 1 sheet
25.00 kr
96.15 kr / 100 g
7 reviews
Beauty of Joseon Ground Rice and Honey Glow Mask
Beauty of JoseonGround Rice and Honey Glow MaskWash-off Masks
150 ml
141.46 kr
94.31 kr / 100 ml
73 reviews
COSRX Advanced Snail Mucin Power Gel Cleanser
COSRXAdvanced Snail Mucin Power Gel CleanserGels
150 ml+1 sizes
172.50 kr
115.00 kr / 100 ml
4 reviews
Frudia What’S Wrong Help AC Clear Pad
FrudiaWhat’S Wrong Help AC Clear PadPads
4 g / 2 pads
11.28 kr
282.00 kr / 100 g
Dr. Ceuracle Jeju Matcha Tea Essence
Dr. CeuracleJeju Matcha Tea EssenceEssences
150 ml
315.00 kr
210.00 kr / 100 ml
Medicube One Day Exosome Shot Pore Ampoule 2000
MedicubeOne Day Exosome Shot Pore Ampoule 2000Ampoules
30 ml
171.04 kr
570.13 kr / 100 ml
23 reviews
VT Cosmetics Cica Reti-A Mask
VT CosmeticsCica Reti-A MaskSheet Masks
320 g / 30 sheets
227.00 kr
70.94 kr / 100 g
Numbuzin No.1 Pantothenic B5 Active Soothing Cream
NumbuzinNo.1 Pantothenic B5 Active Soothing CreamCreams
80 ml
165.24 kr
206.55 kr / 100 ml
9 reviews
Medicube Exosome Cica Calming Pad
MedicubeExosome Cica Calming PadPads
150 ml / 100 pads
164.56 kr
109.71 kr / 100 ml
2 reviews
Beauty of Joseon Red Bean Refreshing Pore Mask
Beauty of JoseonRed Bean Refreshing Pore MaskWash-off Masks
140 ml
151.47 kr
108.19 kr / 100 ml
269 reviews
NINE LESS B-Boost 10% Niacinamide Serum
NINE LESSB-Boost 10% Niacinamide SerumSerums
30 ml
117.31 kr
391.03 kr / 100 ml
1 reviews
COSRX Aloe Soothing Sun Cream SPF 50+
COSRXAloe Soothing Sun Cream SPF 50+Sunscreen 🔆
50 ml
102.55 kr
205.10 kr / 100 ml
106 reviews
Differ & Deeper S-Cure Mix&Max Cream
Differ & DeeperS-Cure Mix&Max CreamCreams
50 ml
210.13 kr
420.26 kr / 100 ml
Purito Seoul Intensive Care Patch
Purito SeoulIntensive Care PatchSpot Treatment
12 pcs / 0.62 g
202.23 kr
20223.00 kr / 100 g
Jumiso Blackhead Melting Softner + Cotton Pad Set
JumisoBlackhead Melting Softner + Cotton Pad SetSets
150 ml, 40 Pads, 10 pcs
260.00 kr
173.33 kr / 100 ml
KAINE Holiday Edition Let It Glow
KAINEHoliday Edition Let It GlowSets
150 ml, 30 ml * 2 pcs, 8.5 ml * 4 pcs, 1 pc
1925.35 kr
1251.48 kr
512.90 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 1247.49 kr
B : Lab Squalene Reset Pore Deep Cleansing Oil
B : LabSqualene Reset Pore Deep Cleansing OilOils
200 ml
182.89 kr
91.44 kr / 100 ml
Medicube Azelaic Acid Exosome Shot Serum 7500
MedicubeAzelaic Acid Exosome Shot Serum 7500Serums
30 ml
201.85 kr
672.83 kr / 100 ml
Medicube PDRN Hydrating Gel Cleanser
MedicubePDRN Hydrating Gel CleanserGels
200 ml
278.78 kr
139.39 kr / 100 ml

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of