Free gift for orders over 599 kr
Skin Concern:

Sensitive

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
VT Cosmetics Reedle Shot 700
VT CosmeticsReedle Shot 700Serums
30 ml
370.66 kr
1235.53 kr / 100 ml
4 reviews
kkul AM-PM Aloe Cleansing Foam
kkulAM-PM Aloe Cleansing FoamFoams
150 ml
89.87 kr
62.91 kr
41.94 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 62.66 kr
60 reviews
Arencia Retinal Booster Shot
ArenciaRetinal Booster ShotSerums
30 ml
210.55 kr
701.83 kr / 100 ml
APLB Squalane Hyaluronic Acid Ampoule Serum
APLBSqualane Hyaluronic Acid Ampoule SerumSerums
40 ml
154.69 kr
131.49 kr
328.73 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 131.49 kr
2 reviews
Arencia Fresh Green Rice Mochi Cleanser
ArenciaFresh Green Rice Mochi CleanserFoams
120 g
213.00 kr
177.50 kr / 100 g
12 reviews
COSRX Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser
COSRXSalicylic Acid Daily Gentle CleanserFoams
150 ml
92.65 kr
61.77 kr / 100 ml
58 reviews
SEOUL 1988 Cleansing Foam : Pine Cica 1% + Probiotics
SEOUL 1988Cleansing Foam : Pine Cica 1% + ProbioticsFoams
150 ml
169.42 kr
127.07 kr
84.71 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 126.57 kr
5 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Poremizing Velvet Finish Sunscreen
Skin1004Madagascar Centella Poremizing Velvet Finish SunscreenSunscreen 🔆
50 ml
183.00 kr
366.00 kr / 100 ml
3 reviews
Numbuzin No.1 Easy Peasy Cleansing Oil
NumbuzinNo.1 Easy Peasy Cleansing OilOils
200 ml
225.00 kr
112.50 kr / 100 ml
2 reviews
COSRX Low pH Niacinamide Micellar Cleansing Water
COSRXLow pH Niacinamide Micellar Cleansing WaterWaters
400 ml+1 sizes
169.84 kr
42.46 kr / 100 ml
14 reviews
Some By Mi Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle Acne Clear Foam
Some By MiAha-Bha-Pha 30 Days Miracle Acne Clear FoamFoams
100 ml
127.75 kr
127.75 kr / 100 ml
71 reviews
Haruharu Wonder Best Glow Trial Kit
Haruharu WonderBest Glow Trial KitSets
30 ml, 20 ml, 30 ml, 30 ml
175.00 kr
159.09 kr / 100 ml
2 reviews
COSRX The 6 Peptide Skin Booster Serum
COSRXThe 6 Peptide Skin Booster SerumSerums
150 ml+1 sizes
176.35 kr
117.57 kr / 100 ml
46 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick Mask
Skin1004Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick MaskWash-off Masks
27 g
178.00 kr
659.26 kr / 100 g
109 reviews
Beauty of Joseon Apricot Blossom Peeling Gel
Beauty of JoseonApricot Blossom Peeling GelPeels
100 ml
119.00 kr
119.00 kr / 100 ml
96 reviews
COSRX BHA Blackhead Power Liquid
COSRXBHA Blackhead Power LiquidEssences
100 ml
160.00 kr
160.00 kr / 100 ml
71 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Travel Kit
Skin1004Madagascar Centella Travel KitSets
20ml, 30 ml, 30 ml, 30 ml, 30 ml
327.00 kr
233.57 kr / 100 ml
98 reviews
COSRX One Step Green Hero Calming Pad
COSRXOne Step Green Hero Calming PadPads
135 ml / 70 pads
168.00 kr
124.44 kr / 100 ml
2 reviews
iUNIK Azelaic Acid Lacto PDRN Serum
iUNIKAzelaic Acid Lacto PDRN SerumSerums
40 ml
232.00 kr
580.00 kr / 100 ml
Skin1004 Madagascar Centella Poremizing Travel Kit
Skin1004Madagascar Centella Poremizing Travel KitSets
20 ml, 30 ml, 30 ml, 30 ml
260.00 kr
236.36 kr / 100 ml
COSRX The Retinol 0.5 Oil
COSRXThe Retinol 0.5 OilSerums
20 ml
295.16 kr
206.61 kr
1033.05 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 203.84 kr
8 reviews
Mizon All In One Snail Repair Cream
MizonAll In One Snail Repair CreamCreams
75 ml+2 sizes
363.62 kr
218.17 kr
290.89 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 217.33 kr
54 reviews
Some By Mi Super Matcha Pore Care Starter Kit
Some By MiSuper Matcha Pore Care Starter KitSets
42 ml, 42 g, 30 ml, 10 ml
198.00 kr
159.68 kr / 100 ml
13 reviews
Numbuzin No.1 Pure-Full Calming Herb Toner
NumbuzinNo.1 Pure-Full Calming Herb TonerToners
300 ml
138.00 kr
46.00 kr / 100 ml
6 reviews
House of HUR Clearing Skin Prep Essence Pad
House of HURClearing Skin Prep Essence PadPads
140 ml / 70 pads+1 sizes
175.00 kr
125.00 kr / 100 ml
4 reviews
Mary & May Vegan Cica Teatree Toner Special Set
Mary & MayVegan Cica Teatree Toner Special SetSets
200 ml, 30 ml, 12 g
241.75 kr
181.31 kr
74.92 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 180.62 kr
1 reviews
Some By Mi PDRN Spirulina Soothing Repair Serum
Some By MiPDRN Spirulina Soothing Repair SerumSerums
50 ml
158.35 kr
316.70 kr / 100 ml
6 reviews
Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacinamide
Beauty of JoseonGlow Serum Propolis + NiacinamideSerums
30 ml
158.00 kr
526.67 kr / 100 ml
287 reviews
Eqqualberry Purple Pdrn Pore Minimizing Serum
EqqualberryPurple Pdrn Pore Minimizing SerumSerums
30 ml
189.00 kr
630.00 kr / 100 ml
3 reviews
Mizon Pore Fresh Clear Nose Pack
MizonPore Fresh Clear Nose PackSheet Masks
1 pc
12.93 kr
10 reviews
Coxir Black Rice TXA Pore Furifying Mask
CoxirBlack Rice TXA Pore Furifying MaskWash-off Masks
50 ml
188.00 kr
376.00 kr / 100 ml
Some By Mi Lactosoy Sebum&Blackhead Cleansing Oil
Some By MiLactosoy Sebum&Blackhead Cleansing OilOils
200 ml
172.75 kr
86.38 kr / 100 ml
5 reviews
Abib Collagen Gel Mask Heartleaf Jelly
AbibCollagen Gel Mask Heartleaf JellyCollagen Masks
35 g / 1 sheet
47.03 kr
134.37 kr / 100 g
Medicube Zero Pore Blackhead Deep Cleansing Oil
MedicubeZero Pore Blackhead Deep Cleansing OilOils
205 ml
225.00 kr
109.76 kr / 100 ml
2 reviews
kkul Relaxation Station Green Tea Sheet Mask
kkulRelaxation Station Green Tea Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
13.12 kr
52.48 kr / 100 ml
42 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Poremizing Deep Cleansing Foam
Skin1004Madagascar Centella Poremizing Deep Cleansing FoamFoams
125 ml
147.55 kr
118.04 kr / 100 ml
20 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of