Free gift for orders over 599 kr
Mask Type:

Wash-off Masks

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Coxir TXA Mucin Pore Mask Cleanser
CoxirTXA Mucin Pore Mask CleanserWash-off Masks
120 ml
204.00 kr
170.00 kr / 100 ml
2 reviews
Skinfood Pear Mint Food Mask
SkinfoodPear Mint Food MaskWash-off Masks
120 g
147.70 kr
123.08 kr / 100 g
Skin1004 Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick Mask
Skin1004Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick MaskWash-off Masks
27 g
178.00 kr
659.26 kr / 100 g
109 reviews
Coxir Black Rice TXA Pore Furifying Mask
CoxirBlack Rice TXA Pore Furifying MaskWash-off Masks
50 ml
188.00 kr
376.00 kr / 100 ml
Beauty of Joseon Ground Rice and Honey Glow Mask
Beauty of JoseonGround Rice and Honey Glow MaskWash-off Masks
150 ml
141.46 kr
94.31 kr / 100 ml
73 reviews
Beauty of Joseon Red Bean Refreshing Pore Mask
Beauty of JoseonRed Bean Refreshing Pore MaskWash-off Masks
140 ml
151.47 kr
108.19 kr / 100 ml
269 reviews
Skinfood Rice Mask Wash Off
SkinfoodRice Mask Wash OffWash-off Masks
100 g
147.70 kr
147.70 kr / 100 g
8 reviews
Skinfood Egg White Pore Mask
SkinfoodEgg White Pore MaskWash-off Masks
125 g
147.70 kr
118.16 kr / 100 g
4 reviews
I'm from Rice Glow Peel Off Mask
I'm fromRice Glow Peel Off MaskWash-off Masks
70 g
269.92 kr
229.43 kr
327.76 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 228.70 kr
I'm from Beet Purifying Mask
I'm fromBeet Purifying MaskWash-off Masks
110 g
269.92 kr
245.38 kr / 100 g
Differ & Deeper Pink Lifting Up Toning Cream Mask
Differ & DeeperPink Lifting Up Toning Cream MaskWash-off Masks
100 g
257.93 kr
257.93 kr / 100 g
1 reviews
Differ & Deeper Sky Watering Cryo Cream Mask
Differ & DeeperSky Watering Cryo Cream MaskWash-off Masks
100 g
257.93 kr
257.93 kr / 100 g
VT Cosmetics Cica Mask Cleanser
VT CosmeticsCica Mask CleanserWash-off Masks
120 ml
239.00 kr
199.17 kr / 100 ml
1 reviews
Elizavecca Gold CF-Nest Collagen Jella Pack Mask
ElizaveccaGold CF-Nest Collagen Jella Pack MaskWash-off Masks
80 ml
161.05 kr
201.31 kr / 100 ml
1 reviews
Needly In-Shower Spa Mask
NeedlyIn-Shower Spa MaskWash-off Masks
180 g
252.74 kr
176.92 kr
98.29 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 176.24 kr
Some By Mi PDRN Spirulina Soothing Sherbet Mask
Some By MiPDRN Spirulina Soothing Sherbet MaskWash-off Masks
1 g * 10 pcs
124.19 kr
1241.90 kr / 100 g
4 reviews
Dr. Ceuracle Expert Spirulina Cooling Modeling Mask
Dr. CeuracleExpert Spirulina Cooling Modeling MaskWash-off Masks
30 g
28.00 kr
93.33 kr / 100 g
3 reviews
Fraijour Pro Moisture Milk Toning Clay Mask
FraijourPro Moisture Milk Toning Clay MaskWash-off Masks
75 g
72.38 kr
96.51 kr / 100 g
4 reviews
Fraijour Original Herb Wormwood O2 Maskpack
FraijourOriginal Herb Wormwood O2 MaskpackWash-off Masks
300 ml
290.87 kr
96.96 kr / 100 ml
2 reviews
Medipeel Red Lacto Collagen Wrapping Mask
MedipeelRed Lacto Collagen Wrapping MaskWash-off Masks
70 ml
431.79 kr
616.84 kr / 100 ml
27 reviews
Skin1004 Zombie Beauty Mummy Pack & Activator Kit
Skin1004Zombie Beauty Mummy Pack & Activator KitSets
2 g * 8 pcs / 3.5 ml * 8 pcs
171.49 kr
1071.81 kr / 100 g
5 reviews
Skin1004 Zombie Beauty Zombie Pack & Activator Kit
Skin1004Zombie Beauty Zombie Pack & Activator KitSets
3.5 ml * 8 pcs
174.01 kr
621.46 kr / 100 ml
3 reviews
VVBETTER Gentle Purifying Mud Mask
VVBETTERGentle Purifying Mud MaskWash-off Masks
60 ml
265.96 kr
172.87 kr
288.12 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 172.20 kr
Celimax The Real Noni Refresh Clay Mask
CelimaxThe Real Noni Refresh Clay MaskWash-off Masks
120 g
172.75 kr
143.96 kr / 100 g
3 reviews
Tony Moly I'm Rice Clarifying Blemish Mask
Tony MolyI'm Rice Clarifying Blemish MaskWash-off Masks
100 ml
213.09 kr
213.09 kr / 100 ml
Skin1004 Zombie Beauty Witch Pack
Skin1004Zombie Beauty Witch PackWash-off Masks
4 g * 16 pcs
102.34 kr
159.91 kr / 100 g
2 reviews
Pyunkang Yul Calming Pore Clear Wash Off Pack
Pyunkang YulCalming Pore Clear Wash Off PackWash-off Masks
100 ml
113.52 kr
113.52 kr / 100 ml
13 reviews
Elizavecca Hell-Pore Clean Up Mask
ElizaveccaHell-Pore Clean Up MaskWash-off Masks
100 ml
148.69 kr
148.69 kr / 100 ml
3 reviews
Beplain Mung Bean Pore Clay Mask
BeplainMung Bean Pore Clay MaskWash-off Masks
120 ml+1 sizes
201.75 kr
168.13 kr / 100 ml
5 reviews
Fraijour Heartleaf Pore Melting Gel Mask
FraijourHeartleaf Pore Melting Gel MaskWash-off Masks
75 ml
138.54 kr
184.72 kr / 100 ml
6 reviews
Elizavecca Milky Piggy Carbonated Bubble Clay Mask
ElizaveccaMilky Piggy Carbonated Bubble Clay MaskWash-off Masks
100 ml
86.68 kr
86.68 kr / 100 ml
28 reviews
Dr. Ceuracle Jeju Matcha Clay Pack
Dr. CeuracleJeju Matcha Clay PackWash-off Masks
115 g
191.09 kr
166.17 kr / 100 g
9 reviews
Elizavecca Milky Piggy Glutinous Mask 80% Snail Cream
ElizaveccaMilky Piggy Glutinous Mask 80% Snail CreamSleeping Masks
100 ml
183.76 kr
183.76 kr / 100 ml
22 reviews
Mary & May Vegan Cica Teatree Soothing Wash Off Pack
Mary & MayVegan Cica Teatree Soothing Wash Off PackWash-off Masks
125 g+1 sizes
136.95 kr
109.56 kr / 100 g
3 reviews
Mary & May Lemon Niacinamide Glow Wash Off Pack
Mary & MayLemon Niacinamide Glow Wash Off PackWash-off Masks
125 g+1 sizes
131.19 kr
104.95 kr / 100 g
6 reviews
Some By Mi Bye Bye Blackhead 30 Days Miracle Green Tea Tox Bubble Cleanser

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of