You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 599 kr
EN
kr
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Oil Control / Pores
All products
Oil Control & Pore Skincare, Ingredient Preferences: Bifidobacterium
(7)
Skincare (7)
Filter
: 2
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Bifidobacterium
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
Numbuzin
No.3 Bifida Bakuchiol Zero Pore Serum
Serums
30 ml
234.24 kr
780.80 kr / 100 ml
Add to cart
Numbuzin
No.3 Bifida Bakuchiol 50 Zero Pore Milky Toner
Toners
200 ml
200.81 kr
100.41 kr / 100 ml
Add to cart
Numbuzin
No.3 Bifida Bakuchiol Zero Pore Milky Toner Light
Toners
200 ml
200.81 kr
100.41 kr / 100 ml
Add to cart
Numbuzin
No.3 Bifida Bakuchiol Exfoliating Toner Pads
Pads
190 ml / 70 pads
217.44 kr
114.44 kr / 100 ml
Add to cart
Numbuzin
No.3 Bifida Bakuchiol Zero Pore Cleansing Oil
Oils
200 ml
234.24 kr
117.12 kr / 100 ml
Add to cart
Jumiso
Niacinamide 2 + Oil Control Cream
Creams
80 ml
200.68 kr
250.85 kr / 100 ml
Add to cart
Ma:nyo
Bifida Infusion Shot Ampoule 3Dx
Ampoules
50 ml
571.85 kr
1143.70 kr / 100 ml
Add to cart
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions