Free gift for orders over 599 kr
Skin Concern:

Sensitive

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Esfolio 3HA Clear Serum
Esfolio3HA Clear SerumSerums
50 ml
72.27 kr
144.54 kr / 100 ml
1 reviews
Mary & May Houttuynia Cordata +Tea Tree Serum
Mary & MayHouttuynia Cordata +Tea Tree SerumSerums
30 ml
129.00 kr
430.00 kr / 100 ml
3 reviews
Purito Seoul Wonder Releaf Centella Toner
Purito SeoulWonder Releaf Centella TonerToners
200 ml
153.05 kr
76.53 kr / 100 ml
13 reviews
Petitfee & Koelf Beautifying Glow On Hydrator
Petitfee & KoelfBeautifying Glow On HydratorCreams
50 ml
205.58 kr
411.16 kr / 100 ml
8 reviews
Petitfee & Koelf Beautifying Toner
Petitfee & KoelfBeautifying TonerToners
150 ml
170.13 kr
113.42 kr / 100 ml
Petitfee & Koelf Beautifying Mood On Cleanser
Petitfee & KoelfBeautifying Mood On CleanserBalms
100 ml
272.92 kr
272.92 kr / 100 ml
1 reviews
A'pieu Deep Clean Foam Cleanser Whipping
A'pieuDeep Clean Foam Cleanser WhippingFoams
130 ml
85.61 kr
65.85 kr / 100 ml
4 reviews
Missha Talks Vegan Pocket Sleeping Mask Skin Smoother
MisshaTalks Vegan Pocket Sleeping Mask Skin SmootherSleeping Masks
10 g
31.88 kr
318.80 kr / 100 g
4 reviews
Mizon Joyful Time Essence Mask Snail
MizonJoyful Time Essence Mask SnailSheet Masks
23 g / 1 sheet
18.15 kr
78.91 kr / 100 g
10 reviews
Missha Mascure Moisture Barrier Solution Sheet Mask Ceramide
MisshaMascure Moisture Barrier Solution Sheet Mask CeramideSheet Masks
28 ml / 1 sheet
28.91 kr
103.25 kr / 100 ml
8 reviews
Tony Moly Clean Dew Aloe Foam Cleanser
Tony MolyClean Dew Aloe Foam CleanserFoams
180 ml
95.70 kr
53.17 kr / 100 ml
3 reviews
Missha  Talks Vegan Pocket Sleeping Mask Mega Nutritious
Missha Talks Vegan Pocket Sleeping Mask Mega NutritiousSleeping Masks
10 g
31.88 kr
318.80 kr / 100 g
4 reviews
Missha Talks Vegan Pocket Sleeping Mask Skin Fitness
MisshaTalks Vegan Pocket Sleeping Mask Skin FitnessSleeping Masks
10 g
31.88 kr
318.80 kr / 100 g
3 reviews
Esfolio Pure Skin Rose Essence Mask
EsfolioPure Skin Rose Essence MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
14.67 kr
58.68 kr / 100 ml
14 reviews
The Saem Skinny Balance Soothing Mist
The SaemSkinny Balance Soothing MistFace Mists
75 ml
138.70 kr
184.93 kr / 100 ml
1 reviews
The Saem Natural Condition Cleansing Oil Deep Clean
The SaemNatural Condition Cleansing Oil Deep CleanOils
180 ml
183.21 kr
128.25 kr
71.25 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 127.76 kr
2 reviews
The Saem Jeju Fresh Aloe Cream
The SaemJeju Fresh Aloe CreamCreams
50 ml
164.29 kr
328.58 kr / 100 ml
6 reviews
Missha Creamy Latte Green Tea Cleansing Foam
MisshaCreamy Latte Green Tea Cleansing FoamFoams
172 ml
80.95 kr
47.06 kr / 100 ml
45 reviews
Missha Speedy Solution Face Up Patch
MisshaSpeedy Solution Face Up PatchPatches
8 g / 1 pc
46.32 kr
579.00 kr / 100 g
2 reviews
Missha Super Aqua Ultra Hyalron Cleansing Cream
MisshaSuper Aqua Ultra Hyalron Cleansing CreamGels
200 ml
120.42 kr
60.21 kr / 100 ml
9 reviews
Tony Moly Tony Lab AC Control Emulsion
Tony MolyTony Lab AC Control EmulsionEmulsions
160 ml
193.75 kr
121.09 kr / 100 ml
3 reviews
Missha Mascure Calming Solution Sheet Mask Guaiazulene
MisshaMascure Calming Solution Sheet Mask GuaiazuleneSheet Masks
27 ml / 1 sheet
28.91 kr
107.07 kr / 100 ml
3 reviews
Coxir Tea Tree Pore & Sebum Emulsion
CoxirTea Tree Pore & Sebum EmulsionEmulsions
100 ml
130.45 kr
130.45 kr / 100 ml
6 reviews
Mizon Joyful Time Essence Mask Green Tea
MizonJoyful Time Essence Mask Green TeaSheet Masks
23 g / 1 sheet
18.13 kr
78.83 kr / 100 g
2 reviews
Celimax The Real Cica Niacinamide Ac Calming Serum
CelimaxThe Real Cica Niacinamide Ac Calming SerumSerums
40 ml
169.00 kr
422.50 kr / 100 ml
6 reviews
Tony Moly I'm Rice Clarifying Blemish Mask
Tony MolyI'm Rice Clarifying Blemish MaskWash-off Masks
100 ml
213.09 kr
213.09 kr / 100 ml
Esfolio Pure Skin Hyaluronic Acid with Peach Cleansing Foam
EsfolioPure Skin Hyaluronic Acid with Peach Cleansing FoamFoams
150 g
74.45 kr
49.63 kr / 100 g
2 reviews
Round Lab Pine Calming Cica Pad
Round LabPine Calming Cica PadPads
195 ml / 50 pcs
198.85 kr
101.97 kr / 100 ml
6 reviews
Cu Skin CU Dr.Solution Cicaming Madeca B5 Cream
Cu SkinCU Dr.Solution Cicaming Madeca B5 CreamCreams
70 ml
382.38 kr
546.26 kr / 100 ml
1 reviews
Cu Skin Clean-Up AV Free Purifying Moisturizer
Cu SkinClean-Up AV Free Purifying MoisturizerCreams
60 ml
342.83 kr
571.38 kr / 100 ml
1 reviews
NINE LESS A-Control Azelaic Acid Toner
NINE LESSA-Control Azelaic Acid TonerToners
150 ml
170.00 kr
113.33 kr / 100 ml
3 reviews
Skin1004 Zombie Beauty Witch Pack
Skin1004Zombie Beauty Witch PackWash-off Masks
4 g * 16 pcs
102.34 kr
159.91 kr / 100 g
2 reviews
Abib Heartleaf Spot Pad Calming Touch
AbibHeartleaf Spot Pad Calming TouchPads
150 ml / 80 pcs
237.04 kr
158.03 kr / 100 ml
4 reviews
kkul The Glow Gateway Aloe & Tea Tree Ampoule
kkulThe Glow Gateway Aloe & Tea Tree AmpouleAmpoules
30 ml
109.21 kr
76.45 kr
254.83 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 76.15 kr
5 reviews
Farmstay Cica Farm Night Repair Sleeping Mask
FarmstayCica Farm Night Repair Sleeping MaskSleeping Masks
4 ml * 20 pcs
206.00 kr
257.50 kr / 100 ml
2 reviews
Dr. Ceuracle Cica Regen 70 Cream
Dr. CeuracleCica Regen 70 CreamCreams
50 ml
240.00 kr
480.00 kr / 100 ml
2 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of