Free gift for orders over 599 kr
Ingredient Preferences:

Centella Asiatica

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
AXIS-Y Quinoa One-Step Balanced Gel Cleanser
AXIS-YQuinoa One-Step Balanced Gel CleanserGels
180 ml
197.00 kr
109.44 kr / 100 ml
7 reviews
Skin&Lab Tricicabarrier Relief Cream
Skin&LabTricicabarrier Relief CreamCreams
50 ml
244.13 kr
488.26 kr / 100 ml
3 reviews
Dr. Ceuracle 5α Control Clearing Cream
Dr. Ceuracle5α Control Clearing CreamGels
50 g
320.00 kr
640.00 kr / 100 g
5 reviews
Tony Moly Wonder Tea Tree Pore Fresh Toner
Tony MolyWonder Tea Tree Pore Fresh TonerToners
500 ml
199.46 kr
39.89 kr / 100 ml
4 reviews
Skin1004 Zombie Beauty Zombie Pack & Activator Kit
Skin1004Zombie Beauty Zombie Pack & Activator KitSets
3.5 ml * 8 pcs
173.51 kr
619.68 kr / 100 ml
3 reviews
Esfolio Cica Centella Calming Ampoule
EsfolioCica Centella Calming AmpouleAmpoules
30 ml
77.91 kr
259.70 kr / 100 ml
25 reviews
Missha Cicadin Blemish Clearing Serum
MisshaCicadin Blemish Clearing SerumSerums
30 ml
405.49 kr
1351.63 kr / 100 ml
Purito Seoul Wonder Releaf Centella Toner
Purito SeoulWonder Releaf Centella TonerToners
200 ml
150.53 kr
75.27 kr / 100 ml
13 reviews
Tony Moly Tony Lab AC Control Emulsion
Tony MolyTony Lab AC Control EmulsionEmulsions
160 ml
193.75 kr
121.09 kr / 100 ml
3 reviews
Coxir Tea Tree Pore & Sebum Emulsion
CoxirTea Tree Pore & Sebum EmulsionEmulsions
100 ml
130.45 kr
130.45 kr / 100 ml
6 reviews
Celimax The Real Cica Niacinamide Ac Calming Serum
CelimaxThe Real Cica Niacinamide Ac Calming SerumSerums
40 ml
169.00 kr
422.50 kr / 100 ml
6 reviews
Round Lab Pine Calming Cica Pad
Round LabPine Calming Cica PadPads
195 ml / 50 pcs
267.00 kr
136.92 kr / 100 ml
6 reviews
Cu Skin CU Dr.Solution Cicaming Madeca B5 Cream
Cu SkinCU Dr.Solution Cicaming Madeca B5 CreamCreams
70 ml
382.38 kr
546.26 kr / 100 ml
1 reviews
Farmstay Cica Farm Night Repair Sleeping Mask
FarmstayCica Farm Night Repair Sleeping MaskSleeping Masks
4 ml * 20 pcs
206.00 kr
257.50 kr / 100 ml
2 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Poremizing Clear Toner
Skin1004Madagascar Centella Poremizing Clear TonerToners
210 ml
183.55 kr
87.40 kr / 100 ml
7 reviews
Cu Skin CU Dr.Solution Cicaming Cleansing Gel Foam
Cu SkinCU Dr.Solution Cicaming Cleansing Gel FoamGels
150 g
220.06 kr
146.71 kr / 100 g
5 reviews
Village 11 Factory C Skin Formula Toner
Village 11 FactoryC Skin Formula TonerToners
250 ml
99.73 kr
39.89 kr / 100 ml
14 reviews
Tony Moly Wonder Ceramide Mochi Toner
Tony MolyWonder Ceramide Mochi TonerToners
500 ml
209.55 kr
41.91 kr / 100 ml
281 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Tea-Trica B5 Cream
Skin1004Madagascar Centella Tea-Trica B5 CreamCreams
75 ml
179.95 kr
239.93 kr / 100 ml
19 reviews
Benton Goodbye Redness Centella Spot Cream
BentonGoodbye Redness Centella Spot CreamSpot Treatment
15 g
169.00 kr
1126.67 kr / 100 g
8 reviews
Farmstay Cica Farm Recovery Ampoule
FarmstayCica Farm Recovery AmpouleAmpoules
250 ml
159.00 kr
63.60 kr / 100 ml
8 reviews
Dr. Ceuracle Cica Regen 95 Soothing Gel
Dr. CeuracleCica Regen 95 Soothing GelGels
110 g
160.00 kr
145.45 kr / 100 g
5 reviews
Needly Cicachid Chilling Pad
NeedlyCicachid Chilling PadPads
200 g / 70 pcs
129.00 kr
64.50 kr / 100 g
11 reviews
Purito Seoul Wonder Releaf Centella Serum
Purito SeoulWonder Releaf Centella SerumSerums
60 ml
237.91 kr
396.52 kr / 100 ml
19 reviews
Purito Seoul Wonder Releaf Centella Cream Unscented
Purito SeoulWonder Releaf Centella Cream UnscentedCreams
50 ml
143.00 kr
28.60 kr / 100 ml
47 reviews
Mary & May Vegan Cica Tea Tree AHA PHA Blemish Toner
Mary & MayVegan Cica Tea Tree AHA PHA Blemish TonerToners
200 ml
142.15 kr
71.08 kr / 100 ml
6 reviews
Cell Fusion C Cica Cooling Protein Gel Mask
Cell Fusion CCica Cooling Protein Gel MaskCollagen Masks
35 g * 5 sheets
311.08 kr
177.76 kr / 100 g
TOCOBO Cica Cooling Sun Stick
TOCOBOCica Cooling Sun StickSunscreen 🔆
18 g+1 sizes
178.54 kr
991.89 kr / 100 g
3 reviews
Nacific Cica PDRN Calming Serum
NacificCica PDRN Calming SerumSerums
50 ml
210.00 kr
420.00 kr / 100 ml
Nacific Cica PDRN First Toner
NacificCica PDRN First TonerToners
150 ml
212.00 kr
141.33 kr / 100 ml
Celimax Ji Woo Gae Cica PHA Peel 2-Step Gel Mask
CelimaxJi Woo Gae Cica PHA Peel 2-Step Gel MaskCollagen Masks
4 g, 30 g * 4 sheets
338.03 kr
248.55 kr / 100 g
Celimax The Real Cica Calming Serum Mask
CelimaxThe Real Cica Calming Serum MaskSheet Masks
27 ml * 10 sheets+1 sizes
357.34 kr
132.35 kr / 100 ml
Pyunkang Yul Highly Moisturizing Essence Mask Pack
Pyunkang YulHighly Moisturizing Essence Mask PackSheet Masks
25 ml * 10 sheets+1 sizes
126.34 kr
50.54 kr / 100 ml
9 reviews
LALARECIPE Hemp Seed Mild Cica 3in1 Cleanser
LALARECIPEHemp Seed Mild Cica 3in1 CleanserFoams
200 ml
178.15 kr
89.08 kr / 100 ml
4 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Cream
Skin1004Madagascar Centella Tone Brightening Capsule CreamCreams
75 ml
225.85 kr
301.13 kr / 100 ml
11 reviews
COSRX Pure Fit Cica Serum
COSRXPure Fit Cica SerumSerums
30 ml
240.00 kr
800.00 kr / 100 ml
3 reviews
By subscribing I agree with the terms of