Free gift for orders over 599 kr
Ingredient Preferences:

PDRN

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
VT Cosmetics PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 100dL
VT CosmeticsPDRN Reedle Shot Hair Ampoule 100dLSerums & Ampoules
15 ml
243.84 kr
1625.60 kr / 100 ml
VT Cosmetics PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 700dL
VT CosmeticsPDRN Reedle Shot Hair Ampoule 700dLSerums & Ampoules
15 ml
423.85 kr
2825.67 kr / 100 ml
VT Cosmetics PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 300dL
VT CosmeticsPDRN Reedle Shot Hair Ampoule 300dLSerums & Ampoules
15 ml
337.58 kr
2250.53 kr / 100 ml
1 reviews
Dr. Reju-All Advanced PDRN Hair Density Scalp Serum
Out of stock
By subscribing I agree with the terms of