You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 599 kr
EN
kr
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Hair Loss
All products
Hair Thinning & Hair Loss products, Ingredient Preferences: Honey
(5)
Hair & Body (5)
Filter
: 2
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Honey
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
KUNDAL
Honey & Macadamia Protein Treatment Baby Powder
Conditioners
500 ml
+1 sizes
135.85 kr
27.17 kr / 100 ml
11 reviews
Add to cart
KUNDAL
Honey & Macadamia Hair Treatment Pink Grapefruit
Conditioners
500 ml
149.00 kr
29.80 kr / 100 ml
4 reviews
Add to cart
KUNDAL
Honey & Macadamia Protein Treatment White Musk
Conditioners
500 ml
+1 sizes
190.00 kr
38.00 kr / 100 ml
5 reviews
Add to cart
KUNDAL
Caffeine Shampoo Cherry Blossom
Shampoos
500 ml
178.00 kr
35.60 kr / 100 ml
12 reviews
Add to cart
KUNDAL
Honey & Macadamia Protein Treatment Cherry Blossom
Conditioners
500 ml
162.00 kr
32.40 kr / 100 ml
10 reviews
Add to cart
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions