Free gift for orders over 599 kr
Mask Type:

Sheet Masks

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Cu Skin CU: Vitamin U Essence Soothing Mask
Cu SkinCU: Vitamin U Essence Soothing MaskSheet Masks
25 g / 1 sheet
43.51 kr
174.04 kr / 100 g
3 reviews
Farmstay Citrus Yuja Vitalizing Mask Sheet
FarmstayCitrus Yuja Vitalizing Mask SheetSheet Masks
23 ml / 1 sheet
14.01 kr
60.91 kr / 100 ml
1 reviews
Village 11 Factory Active Clean Sheet Mask Tea Tree
Village 11 FactoryActive Clean Sheet Mask Tea TreeSheet Masks
23 g / 1 sheet
18.06 kr
78.52 kr / 100 g
1 reviews
Village 11 Factory Miracle Youth Sheet Mask Peptide
Village 11 FactoryMiracle Youth Sheet Mask PeptideSheet Masks
23 g / 1 sheet
18.90 kr
82.17 kr / 100 g
2 reviews
Village 11 Factory Miracle Youth Sheet Mask Collagen
Village 11 FactoryMiracle Youth Sheet Mask CollagenSheet Masks
23 g / 1 sheet
18.90 kr
82.17 kr / 100 g
1 reviews
Farmstay Real Calamansi Essence Mask
FarmstayReal Calamansi Essence MaskSheet Masks
23 ml / 1 sheet
14.17 kr
61.61 kr / 100 ml
3 reviews
Esfolio Pure Skin Honey Essence Mask Sheet
EsfolioPure Skin Honey Essence Mask SheetSheet Masks
25 ml / 1 sheet
12.50 kr
50.00 kr / 100 ml
20 reviews
Petitfee & Koelf Gold Hydrogel Mask Pack
Petitfee & KoelfGold Hydrogel Mask PackSheet Masks
32 g / 1 sheet+1 sizes
35.00 kr
109.38 kr / 100 g
4 reviews
Petitfee & Koelf Agave Cooling Hydrogel Face Mask
Petitfee & KoelfAgave Cooling Hydrogel Face MaskSheet Masks
32 g * 5 sheets+1 sizes
233.03 kr
145.64 kr / 100 g
2 reviews
Tony Moly Master Lab Sheet Mask Vitamin C
Tony MolyMaster Lab Sheet Mask Vitamin CSheet Masks
19 ml / 1 sheet
38.45 kr
202.37 kr / 100 ml
1 reviews
Tony Moly I'm Lemon Mask Sheet
Tony MolyI'm Lemon Mask SheetSheet Masks
21 ml / 1 sheet
19.44 kr
92.57 kr / 100 ml
2 reviews
Mizon Joyful Time Essence Mask Acai Berry
MizonJoyful Time Essence Mask Acai BerrySheet Masks
23 g / 1 sheet
17.00 kr
73.91 kr / 100 g
Mizon Joyful Time Essence Mask Rose
MizonJoyful Time Essence Mask RoseSheet Masks
23 g / 1 sheet
18.17 kr
79.00 kr / 100 g
3 reviews
Farmstay Real Peach Essence Mask
FarmstayReal Peach Essence MaskSheet Masks
23 ml / 1 sheet
14.17 kr
61.61 kr / 100 ml
14 reviews
Farmstay Real Avocado Essence Mask
FarmstayReal Avocado Essence MaskSheet Masks
23 ml / 1 sheet
14.01 kr
60.91 kr / 100 ml
15 reviews
Farmstay Real Mango Essence Mask
FarmstayReal Mango Essence MaskSheet Masks
23 ml / 1 sheet
14.01 kr
11.91 kr
51.78 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 6.98 kr
13 reviews
Esfolio Pure Skin Pearl Essence Mask Sheet
EsfolioPure Skin Pearl Essence Mask SheetSheet Masks
25 ml / 1 sheet
14.56 kr
58.24 kr / 100 ml
9 reviews
The Saem Natural Argan Mask Sheet
The SaemNatural Argan Mask SheetSheet Masks
21 ml / 1 sheet
20.30 kr
96.67 kr / 100 ml
1 reviews
Some By Mi Galactomyces Glutathione Daily Mask
Some By MiGalactomyces Glutathione Daily MaskSheet Masks
350 ml / 30 sheets
208.00 kr
59.43 kr / 100 ml
3 reviews
Farmstay Real Coconut Essence Mask
FarmstayReal Coconut Essence MaskSheet Masks
23 ml / 1 sheet
14.01 kr
11.21 kr
48.74 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 11.10 kr
6 reviews
The Saem Natural Tomato Mask Sheet
The SaemNatural Tomato Mask SheetSheet Masks
21 ml / 1 sheet
20.53 kr
14.37 kr
68.43 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 14.13 kr
1 reviews
The Saem Natural Shea Butter Mask Sheet
The SaemNatural Shea Butter Mask SheetSheet Masks
21 ml / 1 sheet
20.30 kr
96.67 kr / 100 ml
1 reviews
The Saem Natural Olive Mask Sheet
The SaemNatural Olive Mask SheetSheet Masks
21 ml / 1 sheet
20.30 kr
96.67 kr / 100 ml
Tony Moly Fresh To Go Pineapple Mask
Tony MolyFresh To Go Pineapple MaskSheet Masks
20 g / 1 sheet
20.83 kr
104.15 kr / 100 g
2 reviews
The Saem Natural Tea Tree Mask Sheet
The SaemNatural Tea Tree Mask SheetSheet Masks
21 ml / 1 sheet
20.30 kr
96.67 kr / 100 ml
1 reviews
Missha Talks Vegan Squeeze Sheet Mask Skin Fitness
MisshaTalks Vegan Squeeze Sheet Mask Skin FitnessSheet Masks
27 g / 1 sheet
44.78 kr
38.06 kr
140.96 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 37.69 kr
Petitfee & Koelf Artichoke Soothing Hydrogel Face Mask
Petitfee & KoelfArtichoke Soothing Hydrogel Face MaskSheet Masks
32 g / 1 sheet+1 sizes
43.60 kr
136.25 kr / 100 g
1 reviews
Missha Talks Vegan Squeeze Sheet Mask Power Cleanse
MisshaTalks Vegan Squeeze Sheet Mask Power CleanseSheet Masks
27 g / 1 sheet
42.25 kr
156.48 kr / 100 g
Some By Mi Real Honey Luminous Care Mask
Some By MiReal Honey Luminous Care MaskSheet Masks
20 g / 1 sheet
14.62 kr
73.10 kr / 100 g
1 reviews
Needly Peony Jelly Mask
NeedlyPeony Jelly MaskSheet Masks
33 ml
42.67 kr
129.30 kr / 100 ml
2 reviews
Some By Mi Real Vitamin Brightening Care Mask
Some By MiReal Vitamin Brightening Care MaskSheet Masks
20 g / 1 sheet
14.94 kr
74.70 kr / 100 g
2 reviews
The Saem Bio Solution Radiance Multi Vitamin Mask Sheet
The SaemBio Solution Radiance Multi Vitamin Mask SheetSheet Masks
20 g / 1 sheet
21.97 kr
109.85 kr / 100 g
2 reviews
The Saem Pure Natural Mask Sheet Snail
The SaemPure Natural Mask Sheet SnailSheet Masks
20 ml / 1 sheet
20.53 kr
102.65 kr / 100 ml
2 reviews
Mizon Joyful Time Essence Mask Pomegranate
MizonJoyful Time Essence Mask PomegranateSheet Masks
23 g / 1 sheet
18.17 kr
79.00 kr / 100 g
1 reviews
Missha Vita C Plus Ampoule Mask
MisshaVita C Plus Ampoule MaskSheet Masks
27 g / 1 sheet
21.00 kr
77.78 kr / 100 g
By Wishtrend Natural Vitamin 21.5% Enhancing Sheet Mask
By WishtrendNatural Vitamin 21.5% Enhancing Sheet MaskSheet Masks
23 ml / 1 sheet
32.00 kr
139.13 kr / 100 ml
2 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of