Free gift for orders over 599 kr
Skin Concern:

Sensitive

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Cu Skin CU Dr. Solution Niacin 20% Vitamin C Ampoule
Cu SkinCU Dr. Solution Niacin 20% Vitamin C AmpouleAmpoules
30 g
286.00 kr
953.33 kr / 100 g
Dear, Klairs EGF Blue Calming Toner Pad
Dear, KlairsEGF Blue Calming Toner PadPads
150 ml / 60 pcs
286.26 kr
190.84 kr / 100 ml
2 reviews
Cu Skin CU Dr. Solution Minimizing T12 Pore Serum
Cu SkinCU Dr. Solution Minimizing T12 Pore SerumSerums
50 ml
277.24 kr
554.48 kr / 100 ml
Coxir AHA + BHA Pore Clearing Toner
CoxirAHA + BHA Pore Clearing TonerToners
150 ml
208.23 kr
138.82 kr / 100 ml
Benton Guava Pore Cleansing Oil
BentonGuava Pore Cleansing OilOils
200 ml
304.35 kr
152.18 kr / 100 ml
Molvany CIS Exosome Pore Tightening Toner
MolvanyCIS Exosome Pore Tightening TonerToners
150 ml
222.83 kr
148.55 kr / 100 ml
Molvany Hypoallergenic LHA CIS Gel Cleanser
MolvanyHypoallergenic LHA CIS Gel CleanserGels
200 ml
238.62 kr
119.31 kr / 100 ml
Molvany Castanea Crenata Inner Shell Pore Tightening Serum
MolvanyCastanea Crenata Inner Shell Pore Tightening SerumSerums
50 ml
255.25 kr
510.50 kr / 100 ml
Medipeel Peptide 9 Aqua Essence Facial Cleanser
MedipeelPeptide 9 Aqua Essence Facial CleanserFoams
150 ml
215.00 kr
143.33 kr / 100 ml
1 reviews
Numbuzin No.3 Blue Bio-Retinol Pore Refining Serum
NumbuzinNo.3 Blue Bio-Retinol Pore Refining SerumSerums
30 ml
199.00 kr
663.33 kr / 100 ml
1 reviews
Arencia Blue Hyssop Rice Mochi Cleanser
ArenciaBlue Hyssop Rice Mochi CleanserFoams
120 g
207.00 kr
172.50 kr / 100 g
3 reviews
Differ & Deeper Pink Lifting Up Toning Cream Mask
Differ & DeeperPink Lifting Up Toning Cream MaskWash-off Masks
100 g
257.93 kr
257.93 kr / 100 g
1 reviews
Differ & Deeper Sky Watering Cryo Cream Mask
Differ & DeeperSky Watering Cryo Cream MaskWash-off Masks
100 g
257.93 kr
257.93 kr / 100 g
Cell Fusion C Cooling Gel Cream
Cell Fusion CCooling Gel CreamCreams
50 ml
482.14 kr
964.28 kr / 100 ml
Cell Fusion C Cooling Skin Booster Serum
Cell Fusion CCooling Skin Booster SerumSerums
150 ml
378.93 kr
252.62 kr / 100 ml
Cell Fusion C Laser UV Pore Sun Serum
Cell Fusion CLaser UV Pore Sun SerumSerums
40 ml
378.93 kr
947.33 kr / 100 ml
LALARECIPE Matcha Cica Sun Stick
LALARECIPEMatcha Cica Sun StickSunscreen 🔆
20 g
238.00 kr
1190.00 kr / 100 g
1 reviews
LALARECIPE Matcha Cica Sunscreen
LALARECIPEMatcha Cica SunscreenSunscreen 🔆
50 ml, 1 pc
288.00 kr
576.00 kr / 100 ml
LALARECIPE Yuzu Vita C 3In1 Gommage Cleansing Balm
LALARECIPEYuzu Vita C 3In1 Gommage Cleansing BalmBalms
50 ml
282.88 kr
565.76 kr / 100 ml
COSRX Airy-Light Invisible Sun Stick
COSRXAiry-Light Invisible Sun StickSunscreen 🔆
19 g
237.00 kr
1247.37 kr / 100 g
2 reviews
Centellian24 Madeca Powder Tea Tree AC
Centellian24Madeca Powder Tea Tree ACPeels
6 g
115.00 kr
1916.67 kr / 100 g
Dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin Skin Prep Pads
Dear, KlairsFreshly Juiced Vitamin Skin Prep PadsPads
290 ml / 80 pcs
190.00 kr
65.52 kr / 100 ml
2 reviews
Dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin Mask Cleanser
Dear, KlairsFreshly Juiced Vitamin Mask CleanserFoams
150 ml
113.00 kr
75.33 kr / 100 ml
1 reviews
VT Cosmetics Garlic AC Reedle Shot Gel Cream
VT CosmeticsGarlic AC Reedle Shot Gel CreamCreams
50 ml
275.98 kr
551.96 kr / 100 ml
1 reviews
VT Cosmetics Garlic AC Reedle Shot Spot Cream
VT CosmeticsGarlic AC Reedle Shot Spot CreamCreams
15 ml
201.65 kr
1344.33 kr / 100 ml
1 reviews
VT Cosmetics AZ Care Cleansing Oil
VT CosmeticsAZ Care Cleansing OilOils
200 ml
239.30 kr
119.65 kr / 100 ml
1 reviews
VT Cosmetics Cica Mask Cleanser
VT CosmeticsCica Mask CleanserWash-off Masks
120 ml
239.00 kr
199.17 kr / 100 ml
1 reviews
VT Cosmetics Reti-A Reedle Shot 100 2Step Hydrogel Mask
VT CosmeticsReti-A Reedle Shot 100 2Step Hydrogel MaskCollagen Masks
1.5 g, 33 g / 1 sheet
39.00 kr
114.71 kr / 100 g
VT Cosmetics Red Booster Reedle Shot 100
VT CosmeticsRed Booster Reedle Shot 100Serums
50 ml
415.00 kr
830.00 kr / 100 ml
Purito Seoul Azelaic Acid 10 Kojic Tea Tree Serum
Purito SeoulAzelaic Acid 10 Kojic Tea Tree SerumSerums
30 ml
232.00 kr
773.33 kr / 100 ml
5 reviews
Torriden Balanceful Peeling Toner
TorridenBalanceful Peeling TonerToners
250 ml
266.95 kr
106.78 kr / 100 ml
1 reviews
Torriden Balanceful Pore Cleansing Foam
TorridenBalanceful Pore Cleansing FoamFoams
150 ml
176.41 kr
117.61 kr / 100 ml
Torriden Cellmazing Pore Perfecting Ampoule
TorridenCellmazing Pore Perfecting AmpouleAmpoules
30 ml
289.23 kr
964.10 kr / 100 ml
3 reviews
Torriden DIive In Cleansing Oil
TorridenDIive In Cleansing OilOils
200 ml
250.58 kr
125.29 kr / 100 ml
2 reviews
Medicube One Day Exosome Shot Pore Serum 25000
MedicubeOne Day Exosome Shot Pore Serum 25000Serums
13 ml
223.41 kr
1718.54 kr / 100 ml
1 reviews
Milk Touch Green Apple Pore Collagen Cream
Milk TouchGreen Apple Pore Collagen CreamCreams
50 ml
317.43 kr
634.86 kr / 100 ml
By subscribing I agree with the terms of