You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 599 kr
EN
kr
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Oil Control / Pores
All products
Oil Control & Pore Skincare, Ingredient Preferences: Oil-free
(590)
Skincare (590)
Hair & Body (10)
Makeup (7)
Filter
: 2
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Oil-free
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
Previous page
1
...
11
You're on page
12
13
...
17
Next page
Skin1004
Madagascar Centella Poremizing Light Gel Cream
Creams
75 ml
185.35 kr
247.13 kr / 100 ml
44 reviews
Add to cart
Cu Skin
Clean-Up AV Free Purifying Toner
Toners
200 ml
+1 sizes
328.29 kr
164.15 kr / 100 ml
1 reviews
Add to cart
Numbuzin
No.3 Tingle-Pore Softening Sheet Mask
Sheet Masks
27 g * 5 sheets
125.52 kr
92.98 kr / 100 g
Add to cart
Cell Fusion C
Cooling Peptide Gel Mask
Collagen Masks
35 g * 5 sheets
311.08 kr
177.76 kr / 100 g
Add to cart
Torriden
Cellmazing Pore Perfecting Mask
Sheet Masks
25 ml * 10 sheets
+1 sizes
338.16 kr
135.26 kr / 100 ml
Add to cart
UIQ
Biome Remedy Pore Reset PDRN Calming Mask Sheet
Sheet Masks
22 ml * 5 sheets
+1 sizes
123.77 kr
112.52 kr / 100 ml
Add to cart
Needly
Daily Toner Pad
Pads
310 g / 80 pcs
+1 sizes
285.71 kr
92.16 kr / 100 g
46 reviews
Add to cart
Nacific
AHA BHA Balancing Mask Pack
Sheet Masks
30 g * 10 sheets
+1 sizes
243.68 kr
81.23 kr / 100 g
Add to cart
Nacific
Cica PDRN Gel Cleanser
Gels
200 ml
181.00 kr
90.50 kr / 100 ml
Add to cart
Nacific
Cica PDRN First Toner
Toners
150 ml
213.00 kr
142.00 kr / 100 ml
Add to cart
Celimax
Ji Woo Gae Cica PHA Peel 2-Step Gel Mask
Collagen Masks
4 g, 30 g * 4 sheets
338.03 kr
248.55 kr / 100 g
Add to cart
Celimax
Pore + Dark Spot Brightening Serum Mask
Sheet Masks
27 ml * 10 sheets
+1 sizes
357.34 kr
132.35 kr / 100 ml
Add to cart
Biodance
Collagen Gel Toner Pads
Pads
60 pads
240.00 kr
171.43 kr / 100 g
5 reviews
Add to cart
Molvany
Artichoke Soothing Acne Pore Toner Pad
Pads
160 g / 70 pads
244.81 kr
153.01 kr / 100 g
3 reviews
Add to cart
PO:DL
Face pads with hyaluronic acid and barley extract Barley Hyaluronic Frozen40 Essence Pads
Pads
120 g / 70 pcs
+1 sizes
325.62 kr
271.35 kr / 100 g
Add to cart
VT Cosmetics
AZ Care Toner Pad
Pads
180 ml / 60 pads
+1 sizes
228.47 kr
126.93 kr / 100 ml
Add to cart
Dr. Althea
Pore Refresh Grinding Cleansing Balm
Balms
50 ml
174.55 kr
349.10 kr / 100 ml
4 reviews
Add to cart
Demar3
Signature Estud Protector 5.2
Ampoules
170 ml
+2 sizes
377.93 kr
222.31 kr / 100 ml
1 reviews
Add to cart
Coxir
Black Snail Starter Kit
Sets
30 ml, 30 ml, 20 ml, 15 ml
269.98 kr
284.19 kr / 100 ml
Add to cart
Dr.Pepti
Centella Turnover Soft Peeling Gel
Peels
100 ml
+1 sizes
150.37 kr
150.37 kr / 100 ml
3 reviews
Add to cart
Skin1004
Madagascar Centella Niacinamide 10 Boosting Shot Ampoule
Ampoules
30 ml
154.75 kr
515.83 kr / 100 ml
7 reviews
Add to cart
Skin1004
Madagascar Centella Poremizing Clarifying Mask
Sheet Masks
23 ml * 5 sheets
+1 sizes
139.45 kr
121.26 kr / 100 ml
4 reviews
Add to cart
Needly
Mild Cleansing Foam
Foams
150 ml
265.96 kr
177.31 kr / 100 ml
Add to cart
Medicube
Exosome Cica Serum
Serums
30 ml
151.15 kr
503.83 kr / 100 ml
2 reviews
Add to cart
Numbuzin
No.9 Nad Bio Lifting-Sil Full Face Mask
Sheet Masks
48 ml * 4 sheets
+1 sizes
124.91 kr
65.06 kr / 100 ml
3 reviews
Add to cart
Tirtir
Azelaic Acid 12% Serum
Serums
30 ml
275.00 kr
916.67 kr / 100 ml
11 reviews
Add to cart
Genabelle
PDRN Rejuvenating Mask
Sheet Masks
25 ml * 5 sheets
+1 sizes
234.24 kr
187.39 kr / 100 ml
1 reviews
Add to cart
Medicube
Red Foam Cleanser
Foams
230 ml
+1 sizes
189.00 kr
82.17 kr / 100 ml
1 reviews
Add to cart
Tirtir
Hydro Boost Enzyme Cleansing Balm
Balms
120 ml
+1 sizes
277.00 kr
230.83 kr / 100 ml
1 reviews
Add to cart
Torriden
Balanceful Cica Toner Pad
Pads
60 pads
267.79 kr
148.77 kr / 100 ml
1 reviews
Add to cart
RETURNU
Pore Shooter Gommage Cleansing Balm
Balms
95 ml
287.26 kr
302.38 kr / 100 ml
1 reviews
Add to cart
Eqqualberry
Swimming Pool Ampoule
Ampoules
50 ml
182.02 kr
364.04 kr / 100 ml
Add to cart
Beplain
Mung Bean Pore Clay Mask
Wash-off Masks
120 ml
+1 sizes
201.75 kr
168.13 kr / 100 ml
5 reviews
Add to cart
APLB
Retinol Vitamin C Vitamin E Sunscreen
Sunscreen 🔆
40 ml
154.69 kr
386.72 kr / 100 ml
1 reviews
Add to cart
Fraijour
Retin-Collagen 3D Core Cleansing Foam
Foams
250 ml
129.32 kr
51.73 kr / 100 ml
1 reviews
Add to cart
Fraijour
Heartleaf Pore Melting Gel Mask
Wash-off Masks
75 ml
138.54 kr
184.72 kr / 100 ml
6 reviews
Add to cart
SHOW MORE
Previous page
1
...
11
You're on page
12
13
...
17
Next page
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions