Free gift for orders over 599 kr
Ingredient Preferences:

Centella Asiatica

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Skin1004 Madagascar Centella Boosting Ampoule Kit
Skin1004Madagascar Centella Boosting Ampoule KitSets
30 ml, 30 ml, 30 ml
837.62 kr
930.69 kr / 100 ml
Skin1004 Madagascar Centella Ampoule Set - 1004 Day Signature
Skin1004Madagascar Centella Ampoule Set - 1004 Day SignatureSets
30 ml, 30 ml, 55 ml, 50 ml
890.00 kr
539.39 kr / 100 ml
Orjena Reverse Synergy Trouble Ampoule
OrjenaReverse Synergy Trouble AmpouleAmpoules
30 ml
164.87 kr
549.57 kr / 100 ml
Molvany Arti-cica Refresh Calming Serum
MolvanyArti-cica Refresh Calming SerumSerums
30 ml
171.97 kr
146.17 kr
487.23 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 144.93 kr
Dear, Klairs EGF Blue Calming Toner Pad
Dear, KlairsEGF Blue Calming Toner PadPads
150 ml / 60 pcs
287.80 kr
191.87 kr / 100 ml
2 reviews
LALARECIPE Matcha Cica Sun Stick
LALARECIPEMatcha Cica Sun StickSunscreen 🔆
20 g
248.83 kr
1244.15 kr / 100 g
1 reviews
LALARECIPE Matcha Cica Sunscreen
LALARECIPEMatcha Cica SunscreenSunscreen 🔆
50 ml, 1 pc
288.00 kr
576.00 kr / 100 ml
VT Cosmetics Garlic AC Reedle Shot Gel Cream
VT CosmeticsGarlic AC Reedle Shot Gel CreamCreams
50 ml
277.47 kr
554.94 kr / 100 ml
1 reviews
VT Cosmetics Garlic AC Reedle Shot Spot Cream
VT CosmeticsGarlic AC Reedle Shot Spot CreamCreams
15 ml
202.74 kr
1351.60 kr / 100 ml
1 reviews
VT Cosmetics AZ Care Cleansing Oil
VT CosmeticsAZ Care Cleansing OilOils
200 ml
240.61 kr
120.31 kr / 100 ml
1 reviews
VT Cosmetics Cica Mask Cleanser
VT CosmeticsCica Mask CleanserWash-off Masks
120 ml
239.00 kr
199.17 kr / 100 ml
1 reviews
VT Cosmetics Red Booster Reedle Shot 100
VT CosmeticsRed Booster Reedle Shot 100Serums
50 ml
415.00 kr
830.00 kr / 100 ml
Torriden Balanceful Pore Cleansing Foam
TorridenBalanceful Pore Cleansing FoamFoams
150 ml
177.38 kr
118.25 kr / 100 ml
Skin1004 Madagascar Centella Tea-Trica Mild Peeling Gel
Skin1004Madagascar Centella Tea-Trica Mild Peeling GelPeels
125 ml
151.00 kr
120.80 kr / 100 ml
3 reviews
Demar3 Dx Cita Du Aqua Sun Serum
Demar3Dx Cita Du Aqua Sun SerumSunscreen 🔆
50 ml
188.42 kr
376.84 kr / 100 ml
Demar3 Signature Silt Vale Creme 2.7
Demar3Signature Silt Vale Creme 2.7Creams
50 ml
217.06 kr
195.35 kr
390.70 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 193.68 kr
COSRX Centella Blemish Cream
COSRXCentella Blemish CreamCreams
30 ml
156.00 kr
520.00 kr / 100 ml
Skin1004 Madagascar Centella Tea-Trica Spot Cream
Skin1004Madagascar Centella Tea-Trica Spot CreamSpot Treatment
20 ml
262.44 kr
157.25 kr
786.25 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 140.01 kr
1 reviews
Abib Acne Foam Cleanser Heartleaf Foam
AbibAcne Foam Cleanser Heartleaf FoamFoams
150 ml
125.95 kr
83.97 kr / 100 ml
9 reviews
Dr.Pepti Centella Pure Gel Cleanser
Dr.PeptiCentella Pure Gel CleanserGels
200 ml
202.97 kr
101.48 kr / 100 ml
1 reviews
Dr.Pepti Centella Moist Soothing Gel Cream Ex
Dr.PeptiCentella Moist Soothing Gel Cream ExCreams
70 ml
355.05 kr
507.21 kr / 100 ml
Fraijour Original Herb Wormwood Pore Pad
FraijourOriginal Herb Wormwood Pore PadPads
170 ml / 60 pads
228.56 kr
134.45 kr / 100 ml
VT Cosmetics S4 Moisture Ampoule
VT CosmeticsS4 Moisture AmpouleAmpoules
30 ml
175.00 kr
583.33 kr / 100 ml
Torriden Balanceful Cica Serum
TorridenBalanceful Cica SerumSerums
50 ml
269.24 kr
538.48 kr / 100 ml
2 reviews
VT Cosmetics Cica Reti-A Essence 0,1%
VT CosmeticsCica Reti-A Essence 0,1%Essences
30 ml
206.00 kr
686.67 kr / 100 ml
1 reviews
VT Cosmetics Cica Reti-A Cream 0,05%
VT CosmeticsCica Reti-A Cream 0,05%Creams
30 ml
199.00 kr
663.33 kr / 100 ml
3 reviews
VT Cosmetics Reedle Shot 700 2-Step Mask
VT CosmeticsReedle Shot 700 2-Step MaskSheet Masks
1.5 g, 25 g / 1 sheet
35.70 kr
137.31 kr / 100 g
3 reviews
VT Cosmetics Cica Mild Foam Cleanser
VT CosmeticsCica Mild Foam CleanserFoams
300 ml
170.70 kr
126.65 kr
42.22 kr / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 114.73 kr
5 reviews
VT Cosmetics Cica Mild Toner Pad
VT CosmeticsCica Mild Toner PadPads
130 ml / 60 pads
117.00 kr
90.00 kr / 100 ml
4 reviews
VT Cosmetics Reedle Shot 300 2-Step Mask
VT CosmeticsReedle Shot 300 2-Step MaskSheet Masks
1.5 g, 25 g / 1 sheet
32.22 kr
123.92 kr / 100 g
9 reviews
VT Cosmetics Reedle Shot 100 2-Step Mask
VT CosmeticsReedle Shot 100 2-Step MaskSheet Masks
1.5 g, 25 g / 1 sheet
47.10 kr
22.95 kr
88.27 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 21.56 kr
9 reviews
Scinic All Day Fine Pore Dual Pad Pack
ScinicAll Day Fine Pore Dual Pad PackPads
100 g / 30 pads
311.45 kr
233.59 kr
233.59 kr / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 231.55 kr
Beplain Cicaterol Ampoule
BeplainCicaterol AmpouleAmpoules
30 ml
256.64 kr
855.47 kr / 100 ml
APLB AHA BHA PHA Centella Mist Essence
APLBAHA BHA PHA Centella Mist EssenceEssences
105 ml
79.55 kr
75.76 kr / 100 ml
APLB AHA BHA PHA Centella Facial Toner
APLBAHA BHA PHA Centella Facial TonerToners
160 ml
155.45 kr
97.16 kr / 100 ml
APLB AHA BHA PHA Centella Facial Cream
APLBAHA BHA PHA Centella Facial CreamCreams
55 ml
155.45 kr
282.64 kr / 100 ml
1 reviews
By subscribing I agree with the terms of