Подарунок при замовленні від 599 kr
Потреби Шкіри:

Сухість /Зневодненість

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Frudia Себорегулюючий крем для обличчя Green Grape Pore Control Cream
FrudiaСеборегулюючий крем для обличчя Green Grape Pore Control CreamКреми
10 г+1 розміри
55.00 kr
550.00 kr / 100 g
92 відгуки
iUNIK Крем для обличчя Beta Glucan 3X Barrier Cream
iUNIKКрем для обличчя Beta Glucan 3X Barrier CreamКреми
50 мл
272.74 kr
187.85 kr
375.70 kr / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 170.17 kr
8 відгуки
Needly Сироватка для обличчя Ampoule Real Active Panthenol Plus
NeedlyСироватка для обличчя Ampoule Real Active Panthenol PlusАмпули
50 мл
305.42 kr
183.25 kr
366.50 kr / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 181.65 kr
3 відгуки
Beauty of Joseon Антивікова сироватка для шкіри навколо очей Revive Eye Serum Ginseng + Retinal
Beauty of Joseon Зволожувальний крем-гель для обличчя Red Bean Water Gel
A'pieu Тканинна маска з екстрактом кавуну Icing Sweet Bar Sheet Mask Watermelon
A'pieuТканинна маска з екстрактом кавуну Icing Sweet Bar Sheet Mask WatermelonТканинні Маски
21 г / 1 шт
17.17 kr
81.76 kr / 100 g
2 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Cica Calming Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Cica Calming Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
14.97 kr
74.85 kr / 100 g
Esfolio Маска для обличчя з ніацинамідом Pure Skin Niacinamide Black Bean Essence Mask Sheet
EsfolioМаска для обличчя з ніацинамідом Pure Skin Niacinamide Black Bean Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
7.30 kr
29.20 kr / 100 ml
8 відгуки
kkul Маска для обличчя з екстрактом фільтрата равлика Relaxation Station Snail Sheet Mask
A'pieu Заспокійлива маска на основі банана Banana Milk One-Pack
A'pieuЗаспокійлива маска на основі банана Banana Milk One-PackТканинні Маски
21 г / 1 шт
19.14 kr
16.27 kr
77.48 kr / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.22 kr
3 відгуки
Frudia Зволожуюча тканинна маска з екстрактом чорниці Blueberry Hydrating Mask
FrudiaЗволожуюча тканинна маска з екстрактом чорниці Blueberry Hydrating MaskТканинні Маски
20 мл / 1 шт
25.01 kr
12.75 kr
63.75 kr / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.75 kr
5 відгуки
Frudia Антивікова тканинна маска з екстрактом гранату Pomegranate Nutri-Moisturizing Mask
FrudiaАнтивікова тканинна маска з екстрактом гранату Pomegranate Nutri-Moisturizing MaskТканинні Маски
20 мл / 1 шт
25.01 kr
19.55 kr
97.75 kr / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.90 kr
6 відгуки
VT Cosmetics Сироватка для обличчя з ретинолом Reti-A Reedle Shot 100
VT CosmeticsСироватка для обличчя з ретинолом Reti-A Reedle Shot 100Сироватки
2 мл+2 розміри
22.22 kr
18.89 kr
944.50 kr / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.73 kr
8 відгуки
Torriden Зволожуюча есенція для губ Solid In Lip Essence
TorridenЗволожуюча есенція для губ Solid In Lip EssenceДогляд для Губ
11 мл
88.88 kr
808.00 kr / 100 ml
22 відгуки
Skin1004 Сонцезахисний крем з центелою Madagascar Centella Air-Fit Suncream Light
Skin1004Сонцезахисний крем з центелою Madagascar Centella Air-Fit Suncream LightСанскрін 🔆
50 мл
287.25 kr
154.70 kr
309.40 kr / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 140.14 kr
15 відгуки
Numbuzin Сироватка для обличчя з керамідами і АНА-кислотами No.4 Ceramide AHA Glazed Skin Prep Serum
NumbuzinСироватка для обличчя з керамідами і АНА-кислотами No.4 Ceramide AHA Glazed Skin Prep SerumСироватки
30 мл
259.88 kr
186.15 kr
620.50 kr / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 146.30 kr
Beauty of Joseon Очищуючий бальзам для сяйва шкіри Radiance Cleansing Balm
Purito Seoul Крем із центелою для чутливої шкіри Wonder Releaf Centella Cream Unscented
VT Cosmetics Двоетапна зміцнювальна маска для обличчя з мікроголками Mild Reedle Shot 50 2-Step Mask
VT CosmeticsДвоетапна зміцнювальна маска для обличчя з мікроголками Mild Reedle Shot 50 2-Step MaskТканинні Маски
1.5 г, 20 г / 1 шт
39.29 kr
19.55 kr
75.19 kr / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.71 kr
7 відгуки
KAINE Сироватка для обличчя Chaga Collagen Charging Serum
KAINEСироватка для обличчя Chaga Collagen Charging SerumСироватки
30 мл
134.50 kr
448.33 kr / 100 ml
6 відгуки
COSRX Гель для вмивання обличчя Advanced Snail Mucin Power Gel Cleanser
COSRXГель для вмивання обличчя Advanced Snail Mucin Power Gel CleanserГелі
150 мл+1 розміри
168.30 kr
112.20 kr / 100 ml
4 відгуки
Farmstay Тканинна маска для обличчя Real Manuka Honey Essence Mask
FarmstayТканинна маска для обличчя Real Manuka Honey Essence MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
9.53 kr
41.43 kr / 100 ml
11 відгуки
Frudia Освітлюючі тонер-педи для обличчя Citrus Brightening Toning Pad
FrudiaОсвітлюючі тонер-педи для обличчя Citrus Brightening Toning PadПеди
5 мл / 2 шт+1 розміри
10.49 kr
209.80 kr / 100 ml
Lebelage Тонізуюча тканинна маска для обличчя Vitamin Solution Mask
LebelageТонізуюча тканинна маска для обличчя Vitamin Solution MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт+1 розміри
12.15 kr
7.90 kr
34.35 kr / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.83 kr
13 відгуки
Medicube Заспокійливі педи з екзосомами центелли Exosome Cica Calming Pad
COSRX Зволожувальна есенція для обличчя Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
Rawquest Заспокійливий зволожуючий гель-крем з ехінацеєю Echinacea Calming Moisture Gel Cream
COSRX Сонцезахисний крем для обличчя Ultra Light Invisible Sunscreen
COSRXСонцезахисний крем для обличчя Ultra Light Invisible SunscreenСанскрін 🔆
50 мл
143.00 kr
286.00 kr / 100 ml
43 відгуки
Dr. Althea Глибокозволожуюча сироватка для обличчя Aqua Marine Deep Serum
iUNIK Заспокійлива сироватка з чайним деревом Tea Tree Relief Serum
iUNIKЗаспокійлива сироватка з чайним деревом Tea Tree Relief SerumСироватки
50 мл
148.91 kr
297.82 kr / 100 ml
52 відгуки
VT Cosmetics Ліфтинг-маска для обличчя зі спікулами Reedle Shot Lifting Mask
VT CosmeticsЛіфтинг-маска для обличчя зі спікулами Reedle Shot Lifting MaskТканинні Маски
23 г / 1 шт
45.51 kr
28.90 kr
125.65 kr / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 26.18 kr
1 відгуки
Beauty of Joseon Маска для обличчя Ground Rice and Honey Glow Mask
Beauty of JoseonМаска для обличчя Ground Rice and Honey Glow MaskЗмивні Маски
150 мл
141.28 kr
94.19 kr / 100 ml
73 відгуки
COSRX Есенція для обличчя Hyaluronic Acid Hydra Power Essence
COSRXЕсенція для обличчя Hyaluronic Acid Hydra Power EssenceЕсенції
100 мл
123.24 kr
123.24 kr / 100 ml
2 відгуки
Dr. Ceuracle Есенція для обличчя з матча Jeju Matcha Tea Essence
Dr. CeuracleЕсенція для обличчя з матча Jeju Matcha Tea EssenceЕсенції
150 мл
452.84 kr
267.75 kr
178.50 kr / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 261.58 kr
Esfolio Освіжаюча тканинна маска з керамідами та кофеїном Pure Skin Ceramide Caffeine Essence Mask Sheet

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами