You need to enable JavaScript to run this app.
Подарунок при замовленні від 599 kr
UK
kr
Магазин
Зе Бест
Новеньке
Бренди
Ksisters
Тьмяна Шкіра
Усі товари
Догляд за тьмяною шкірою обличчя Fraijour
(14)
Догляд за Oбличчям (14)
Фільтр
: 2
СОРТУВАТИ ЗА
: Популярні
Бренди:
Fraijour
ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:
Популярні
Популярні
НОВИНКИ
Ціна ↑
Ціна ↓
Fraijour
Зволожуючий кремовий тонер для обличчя Pro Moisture Creamy Toner
Тонери
500 мл
173.77 kr
34.75 kr / 100 ml
10 відгуки
Додати до кошика
Fraijour
Освітлююча маска для обличчя з екстрактом плодів юдзу та прополісом Yuzu Honey Anti-Mela Capsule Mask
Нічні Маски
75 мл
95.00 kr
126.67 kr / 100 ml
2 відгуки
Додати до кошика
Fraijour
Очищуюча ензимна пудра для обличчя Pro Moisture Enzyme Powder Wash
Пілінги
1 г
+1 розміри
7.07 kr
707.00 kr / 100 g
9 відгуки
Додати до кошика
Fraijour
Капсульний крем для шкіри навколо очей з медом і екстрактом юдзу Yuzu Honey Capsule Eye Cream
Креми для Очей
20 мл
80.28 kr
401.40 kr / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
Fraijour
Сироватка для шкіри навколо очей з екстрактом женьшеню Alchemic Ginsenoside Contour Eye Serum
Креми для Очей
25 мл
167.35 kr
669.40 kr / 100 ml
8 відгуки
Додати до кошика
Fraijour
Антивікова есенція для обличчя з екстрактом женьшеню Alchemic Ginsenoside Watery Essence
Есенції
250 мл
278.89 kr
111.56 kr / 100 ml
Додати до кошика
Fraijour
Пінка для вмивання з екстрактом полину Original Artemisia Bubble Facial Foam
Піни
200 г
144.00 kr
72.00 kr / 100 g
2 відгуки
Додати до кошика
Fraijour
Сироватка для обличчя з колагеном і ретинолом Retin-Collagen 3D Core Ampoule
Ампули
50 мл
188.36 kr
376.72 kr / 100 ml
Додати до кошика
Fraijour
Міст для обличчя з колагеном і ретинолом Retin-Collagen 3D Core Ampoule Mist
Місти
200 мл
165.95 kr
82.97 kr / 100 ml
3 відгуки
Додати до кошика
Fraijour
Очищуюча пінка для обличчя з екстрактом плодів юдзу та прополісом Yuzu Honey All Clear Cleansing Foam
Піни
250 мл
128.31 kr
51.32 kr / 100 ml
2 відгуки
Додати до кошика
Fraijour
Киснева маска для обличчя з екстрактом полину Original Herb Wormwood O2 Maskpack
Змивні Маски
300 мл
292.61 kr
97.54 kr / 100 ml
2 відгуки
Додати до кошика
Fraijour
Пінка для обличчя з колагеном і ретинолом Retin-Collagen 3D Core Cleansing Foam
Піни
250 мл
129.86 kr
51.94 kr / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
Fraijour
Очищуючий бальзам для обличчя з екстрактом плодів юдзу та прополісом Yuzu Honey All Cleansing Balm
Бальми
50 мл
160.73 kr
321.46 kr / 100 ml
3 відгуки
Додати до кошика
Fraijour
Зволожуючий крем для обличчя з екстрактом серцелиста Heartleaf Blemish Moisture Cream
Креми
100 мл
153.37 kr
153.37 kr / 100 ml
3 відгуки
Додати до кошика
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підпишись на розсилку
*
Підписатися
Підписуючись, я погоджуюся з умовами
Умови Ведення Бізнесу