Подарунок при замовленні від 599 kr
Інгредієнти:

Колаген

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Tony Moly Есенція для обличчя Triple Collagen Total Tension Essence
Arocell Гелева маска для обличчя Super Power Mask Ex
ArocellГелева маска для обличчя Super Power Mask ExТканинні Маски
42 г * 4 шт+1 розміри
218.94 kr
130.32 kr / 100 g
COSRX Інтенсивна вітамінна сироватка для обличчя 5 PDRN Collagen Intense Vitalizing Serum
Numbuzin Колагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Sheet Mask
NumbuzinКолагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Sheet MaskТканинні Маски
33 мл * 5 шт+1 розміри
101.41 kr
61.46 kr / 100 ml
1 відгуки
Fraijour Пінка для обличчя з колагеном і ретинолом Retin-Collagen 3D Core Cleansing Foam
Esfolio Нічна крем-маска Collagen Jelly Pack
EsfolioНічна крем-маска Collagen Jelly PackНічні Маски
100 г
59.33 kr
59.33 kr / 100 g
10 відгуки
Mizon Гідрогелеві патчі з колагеном Collagen Eye Gel Patch
MizonГідрогелеві патчі з колагеном Collagen Eye Gel PatchПатчі
90 г / 60 шт
351.29 kr
186.15 kr
206.83 kr / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 169.00 kr
2 відгуки
Farmstay Крем для обличчя DR-V8 Solution Collagen Cream
Petitfee & Koelf Гідрогелеві патчі з колагеном та коензимом Q10 Collagen & Coq10 Hydrogel Eye Patch
COSRX Гідрогелева маска для обличчя The Alpha-Arbutin Discoloration Care Hydrogel Mask
Cell Fusion C Колагенова маска для обличчя Glass Skin Collagen Mask
Cell Fusion CКолагенова маска для обличчя Glass Skin Collagen MaskКолагенові Маски
35 г / 1 шт
78.92 kr
225.49 kr / 100 g
Abib Гелева маска для обличчя Collagen Gel Mask Sedum Jelly
AbibГелева маска для обличчя Collagen Gel Mask Sedum JellyКолагенові Маски
35 г / 1 шт
47.91 kr
40.72 kr
116.34 kr / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 35.95 kr
1 відгуки
Mizon Маска для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyalugen Pearly Jelly Mask
MizonМаска для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyalugen Pearly Jelly MaskТканинні Маски
35 г / 1 шт
72.34 kr
50.64 kr
144.69 kr / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 50.14 kr
Abib Гелева маска для обличчя Collagen Gel Mask Jericho Rose Jelly
AbibГелева маска для обличчя Collagen Gel Mask Jericho Rose JellyКолагенові Маски
35 г / 1 шт
38.65 kr
110.43 kr / 100 g
2 відгуки
Medicube Сироватка для обличчя з полінуклеотидами PDRN Pink One Day Serum
Немає в наявності
Centellian24 Крем-бустер для шкіри навколо очей з полінуклеотидами 360º Shot PDRN Lifting Eye Cream
Немає в наявності
Arocell Ампула для обличчя з ефектом ботоксу Botulcare Ampoule
Немає в наявності
Arocell Маска для обличчя з колагеном Super Collagen Wrapping Mask
Немає в наявності
Sungboon Editor Крем-сироватка для обличчя з колагеном Deep Collagen Power Boosting Cream In Serum
Немає в наявності
Eqqualberry Гідрогелева висвітлююча маска для обличчя з колагеном Collagen Glow Up Hydrogel Mask
Немає в наявності
Medipeel Ампульна сироватка з колагеном Red Lacto Collagen Tightening Ampoule
Немає в наявності
Lebelage Очищуюча пінка для вмивання з колагеном Collagen Regeneration Cleansing Foam
Немає в наявності
Elizavecca Гідрогелеві патчі для області навколо очей Milky Piggy Pure Hydro Gel Bouncy Eye Patch
Немає в наявності
Needly Патчі для заспокоєння запалень на шкірі Patch For Blemishes
Немає в наявності
Enough Зволожуюча тканинна маска для обличчя з колагеном Collagen 3X Moisture Brightening Sheet Mask
Немає в наявності
Arocell Маска для обличчя з екзосомами і ефектом ботоксу Botulcare Mask Ex
Немає в наявності
Elizavecca Крем для обличчя Moisture Whitening Skin Liar Cream
Немає в наявності
LUVUM Антивікова гелева маска для обличчя з колагеном Slow Aging Phyto Collagen Gel Mask
Немає в наявності
Mary & May Маска для обличчя з веганським колагеном і женьшенем Vegan Collagen Red Ginseng Mask
Немає в наявності
Підписуючись, я погоджуюся з умовами