Подарунок при замовленні від 599 kr
Інгредієнти:

Центелла Азіатська

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Medicube Сироватка для обличчя з екзосомами центелли Exosome Cica Serum
Torriden Заспокійливі тонер-педи для обличчя Balanceful Cica Toner Pad
Celimax Тонізуючі педи для обличчя з центеллою Ji Woo Gae Cica Bha Blemish Toner Pad
Cell Fusion C Пінка для вмивання для проблемної шкіри Daily Trouble Care Foam Cleanser
Farmstay Пінка для вмивання з центеллою Cica Farm Nature Solution Foam Cleanser
Farmstay Скраб для обличчя з содою та колагеном Baking Powder Collagen Pore Scrub
FarmstayСкраб для обличчя з содою та колагеном Baking Powder Collagen Pore ScrubСкраби
7 г * 25 шт+1 розміри
206.00 kr
117.71 kr / 100 g
15 відгуки
Dr. Ceuracle Маска для обличчя з екстрактом чайного дереваTea Tree Purifine Soothing Mask
Dr. CeuracleМаска для обличчя з екстрактом чайного дереваTea Tree Purifine Soothing MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
243.55 kr
105.89 kr / 100 ml
1 відгуки
Skin1004 Сонцезахисний стік для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Silky-Fit Sun Stick
Skin1004Сонцезахисний стік для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Silky-Fit Sun StickСанскрін 🔆
20 г+1 розміри
191.65 kr
958.25 kr / 100 g
20 відгуки
Mary & May Заспокійлива глиняна маска Vegan Cica Teatree Soothing Wash Off Pack
Mary & MayЗаспокійлива глиняна маска Vegan Cica Teatree Soothing Wash Off PackЗмивні Маски
125 г+1 розміри
136.95 kr
109.56 kr / 100 g
3 відгуки
Skin1004 Набір сироваток для обличчя Madagascar Centella Ampoule Kit
Skin1004Набір сироваток для обличчя Madagascar Centella Ampoule KitНабори
30 мл * 4 шт
299.00 kr
249.17 kr / 100 ml
19 відгуки
Skin1004 Релакс-маска для обличчя з екстрактом центелли та чайного дерева Madagascar Centella Tea-Trica Relaxing Mask
Some By Mi Заспокійлива маска з чайним деревом 30 Days Tea Tree Calming Glow Luminous Ampoule Mask
Some By MiЗаспокійлива маска з чайним деревом 30 Days Tea Tree Calming Glow Luminous Ampoule MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт+1 розміри
27.98 kr
111.92 kr / 100 g
4 відгуки
Torriden Гель для очищення обличчя Balanceful Cica Cleansing Gel
Немає в наявності
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Lemon Mask Sheet
Немає в наявності
Celimax Очищуюча пінка з центеллою Ji Woo Gae Cica Bha Acne Foam Cleansing
Немає в наявності
P.CALM Ампульна сироватка для обличчя Porsica Ampoule
Немає в наявності
Celimax Капсульна себорегулююча есенція для обличчя Oil Control Capsule Essence
Немає в наявності
Mary & May Сироватка для обличчя з ретинолом, бакучіолом і центеллою Retinol 0.1% Bakuchiol Cica Serum
Немає в наявності
Dr. Althea Заспокійливі педи для обличчя Stretchfit Calming Pad
Немає в наявності
ANUA Гідрофільна олія для обличчя Heartleaf Pore Control Cleansing Oil
Немає в наявності
Підписуючись, я погоджуюся з умовами